• Dodání rychlé a vše v pořádku
    • Ocenila bych oznámení o odeslání zboží, ale nepovažuji to jako - spíš poznámku

• Široký sortiment
    • Výhodné ceny
    • Doprava zdarma na větších objednávkách

Kvalitní obchod, seriózní jednání, rychlost, doporučuji!

• nejvýhodnější cena granulí, které kupuji
    • přepravci trvalo docela dlouho, než balík doručili, což není chyba obchodu

• omluvili se a přiznali zapomenutí na zásilku
    • zapomenutí balíku - odeslán pozdě
    • doručovací společnost nezavolá, nepošle sms, dojede si kdy chce

dobré ceny

• Skvělá cena u nabízeného zboží, bleskovost odeslání zboží.
    • -
    • není

S doručeným zbožím jsem byla spokojená. Mohu jen doporučit. Dobrá cena a rychlost doručení.

• Rychlé dodani
    • Dobře zabaleno
    • Žádná

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrá cena za granule

• Velice rychlé vybavení objednávky, perfektní obchod.

• dobra komunikace
    • vyborné ceny
    • bezproblémpové
    • nelze platit kartou

jsem rád, že můžu doporučit, vše proběhlo v pořádku, jediné co mi chybí je online platba kartou.

• Nejlevnější granule o stokoruny

Bez problémů.

• super komunikace
    • žádná

Vse v poradku a rychle dodani.

Ok

• První nákup, platba převodem, oba máme stejnou banku, vše proběhlo rychle. Expedice následující den. Super, komunikace s obchodem skvělá, rychlá.
    • dopravní společnost PPL

Objednávka proběhla v pohodě, jen mi neodpověděli na e-mail, který se týkal objednávky.

Nákup i platba proběhly v pořádku. Bohužel i když bylo zboží skladem, tak mi bylo doručeno až tři dny poté. Objednávala jsem v pátek v 9:30 dopoledně (chápu, že o víkendu nepracují), objednávka byla předána až v pondělí přepravci a doručena až ve středu. Byl mi zaslán žádný odkaz na sledování zásilky (jak to normálně bývá) a ani přepravce mě dopředu nekontaktoval - až v den dodání, pár minut předem. Na můj e-mailový dotaz ohledně zaslání linku na sledování zásilky stran obchodu mi do dnešního dne nikdo neodepsal.

Reakce obchodu uPanaPsa.cz

Vážený zákazníku.. Děkujeme za slova, leč i kritická. V době Vaši objednávky probíhála aktualizace a úprava našeho obchodu. Z tohoto důvodu se provoz a celý systém značně omezil a dočasně zkomplikoval. V současné době je již vše v pořádku. Za drobná nedopatření se velmi omlouváme a věříme, že případná další objednávka proběhne dle našich standardů. Tedy rychle a informovaně. Tým obchodu U Pana Psa.

• sortiment, servis, komunikace - vše na profesionální úrovni!
    • na žádné jsem ještě nepřišel:-)

100%-ní přístup a servis