• Dodání rychlé a vše v pořádku
    • Ocenila bych oznámení o odeslání zboží, ale nepovažuji to jako - spíš poznámku

Bohužel tento obchod je naprostý podvod. Pan, ke kterému se dovolate nic nevi, nema ani tu slušnost se omluvit za zpozdeni, rekne, ze někomu se to stát musi a tak to padlo na Vas. Bohužel ani poté objednávka nebyla doručena.
    Rozhodne u tohohle prodejce neobjednavejte!!! Zitra jdu do banky řešit vracení penez, protoze pokud tyto lidi pouze slušně požádám, obavam se, ze reakce bude nulová.

- Tento internetový obchod si dovolí zaslat průzkum spokojenosti ještě než dorazí vlastní objednané zboží.
    - V průběhu vyřizování objednávky byla navýšena původní cena objednaného zboží a byl požadován doplatek. To není příliš fér přístup.

Zboží nebylo na skladě a nevěděli ani kdy dorazí.Objednávku jsem stornoval.

• Široký sortiment
    • Výhodné ceny
    • Doprava zdarma na větších objednávkách

Kvalitní obchod, seriózní jednání, rychlost, doporučuji!

• Objednala jsem více krmiv, z toho jedno (Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon & Potato ) bylo už v den doručení prošlé (po datu expirace), ostatní krmiva byla v pořádku
    • obchod nekomunikuje, uvedené lhůty doručení nejsou dodrženy

Pokud je vám jedno, kdy krmivo přijde, objednejte. S tím rizikem, že může být prošlé...

Reakce obchodu uPanaPsa.cz

Vážení zákazníci.
    Vážení zákazníci. Velmi se omlouvám za nepříjemnosti spojené s našimi službami v měsíci březnu, kdy náš servis šel opravdu s kvalitou dolů. Byl nedobrý. Příčinou byla nezodpovědná práce na pozici vyskladňování, které měly za důsledek kompletní reorganizaci celého běhu obchodu. Na nedostatky a problémy se, bohužel, přišlo až po nějakém čase, kdy vznikaly nepříjemnosti zákaznikům.. Jako majitele mě toto velmi mrzí. Vznikla však drahá zkušenost a ponaučení. .

V této době již funguje zcela nový tým, který chce a má chuť pilně pracovat a vrátit obchodu recenze, které dostával před měsícem březen 2018, kdy patřil mezi nejlepe hodnocené. Tedy obchod s rychlým servisem a cenami, které zakazníky zaujmou. Budeme rádi, zda se nám to opět podaří. Jsme připraveni na tom svědomitě pracovat.

Děkuji za pochopení. S omluvou majitel.

• Objednávka 1800210...prisel jen potvrzovací mail jinak nic...marně cekam do dnes na granule i když už v dobe objednáni měli ve stavu odesleme zítra...bohužel se zapomeli zminit které zítra... Obchod jsem si zvolila z duvodu nižší ceny nez konkurence ale bohužel se to nevyplatí s ohledem na dobu dodani.... Možná jsem si mela nejdříve přečíst negativni recenze kterých je za posledních par měsíců dostatek.

NEDOPORUCUJI TENTO OBCHOD

• objednala jsem si granule, poslala penize a za tri dny prisel email ze zasilka byla predana dopravci.... granule porad neprichazeli ale nechtela jsem prudit tak jsem volala az po osmi dnech od emailu a bylo mi receno ze granule jsou v zahranici a dorazi tak za 14 dni...rekla jsem ze je nechci at mi psolou penize zpet a jestli kdybych nezavolala jestli si nechaji penize i granule nebo jak to u nich chodi.. na to mi pan rekl ze samozrejme ne a ze mi penize poslou...na penize cekam uz sesty den...

tento eshop urcite ne!!!

• nejvýhodnější cena granulí, které kupuji
    • přepravci trvalo docela dlouho, než balík doručili, což není chyba obchodu

Objednala jsem granule (18 kg pytel, jedny z kvalitních a poměrně drahých granulí). Byl mi odeslán pouze mail, že předali dopravci, žádné číslo balíku ani nic. Zboží dorazilo mizerně zabalené - pytel v krabici od cigaretových filtrů, přelepený izolepou tak, že během dopravy se krabice v podstatě rozpadla. Největším překvapením byla ovšem expirační doba granulí, granule měly expiraci v listopadu roku 2017 - doručeny v březnu 2018!!! Komunikace s obchodem jak je to možné dost mizerná, navržena sleva ve výši 7,5 % na již doručený prošlý pytel. Následně navržena sleva 15 %. A až po dalším mém zamítnutí ať si pytel odvezou a vrátí mi peníze nebo dodají nový pytel granulí mi slevily téměř 50 %, aby se předešlo zbytečnému prodlužování doby řešení. Na toto už jsem přistoupila, nicméně od doby doručení granulí uplynulo 8 dní, než se vše vyřešilo.

• omluvili se a přiznali zapomenutí na zásilku
    • zapomenutí balíku - odeslán pozdě
    • doručovací společnost nezavolá, nepošle sms, dojede si kdy chce

• granule byly v akci
    • téměř nulová komunikace

22.2. jsem koupila granule v akci, ještě ten den jsem platila převodem a následující den mi byly peníze strženy z účtu. přišlo mi však jen potvrzení objednávky, žádné další informace či potvrzení o zaplacení nebo o době dodání. na uvedené číslo jsem se nemohla několik dnů dovolat (vypnutý). 27.2. jsem se náhodou dovolala a pán mi jen oznámil, že k nim dopravce jezdí ve čtvrtek, načež mi ve čtvrtek konečně přišel email, že moje objednávka byla vyřízena a předána dopravci. dopravce mne poprvé zkontaktoval 5.3., že je u mě do 20 minut.
    vzhledem k tomu, že status u granulí hlásal "odešleme zítra", pak hodnotím velmi negativně dlouhou dobu doručení a naprosto nulovou komunikaci ze strany obchodu!

dobré ceny

• Skvělá cena u nabízeného zboží, bleskovost odeslání zboží.
    • -
    • není

S doručeným zbožím jsem byla spokojená. Mohu jen doporučit. Dobrá cena a rychlost doručení.

• Rychlé dodani
    • Dobře zabaleno
    • Žádná

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrá cena za granule

• Velice rychlé vybavení objednávky, perfektní obchod.

• dobra komunikace
    • vyborné ceny
    • bezproblémpové
    • nelze platit kartou

jsem rád, že můžu doporučit, vše proběhlo v pořádku, jediné co mi chybí je online platba kartou.

• Nejlevnější granule o stokoruny

Bez problémů.