• Opravdu seriózní jednání, stálá komunikace s obchodem, rychlé dodání.
    • Děvčata jste super, fandím vám.

• Rychlé a spolehlivé dodání
    • Výborná komunikace se zákazníky

• Softshell bez PFAS
    • Komunikace i doručení, vše v pořádku

Koupila jsem na doporučení a nelituji.

• výborné oblečení
    • moc kvalitní web obchodu, kde se dá snadno najít veškerou informaci ohledně střihů a velikostí, hodně fotek každého zboží
    • rychlé odeslání a dodání objednávky
    • bezproblémová a příjemná komunikace s personálem
    • velká nabídka modelů
    • příjemné ceny a slevy

Váš tým unuo.cz

• Rychlost odeslani, komunikace a kvalita zbozi.

Váš tým unuo.cz

• Pěkné zboží, skvělá komunikace obchodu a rychlé dodání. Bezproblémové a velmi snadné vyřízení případné vratky nepadnoucího oblečení. Nakupovala jsem zde již několikrát a byla jsem vždy spokojena.

Váš tým unuo.cz

• Velmi kvalitní oblečení, především sportovního typu
    • Výborná komunikace od objednání, zaplacení, až po doručení zboží
    • nevšední vzory, barvy i střihy oblečení, dobře padnoucí velikosti pro děti i dospělé
    • rozumné ceny
    • Nepřišla jsem na žádnou nevýhodu obchodu

Obchod doporučuji, ráda se sem vracím.
    Nakupuji zde pro celou rodinu.

Váš tým unuo.cz

• krásné a kvalitní oblečení
    • perfektní komunikace
    • rychlé doručení, ihned po zaplacení
    • uvítala bych možnost zaplatit objednávku online platební kartou (ne každý má banku v mobilu)

Reakce obchodu Unuo.cz

velice děkujeme za Vaše kladné ohodnocení. Vynaložíme veškerou svou píli a energii na to, aby se Vám u nás i nadále dobře nakupovalo a rádi jste se k nám vraceli. Možnost platby online kartou nabízíme a akceptujeme.

• Komunikace bez problémů
    • Kvalitní zboží
    • Přehledný e-shop

• Kvalita
    • Ochota
    • Správná velikost

• Rychlá komunikace

Moc neřeší, když zásilkovna protahuje doručování

Reakce obchodu Unuo.cz

děkujeme za recenzi, mrzí nás, že nemáte úplně dobrou zkušenost, nicméně vynaložíme veškerou svou píli a energii na to, aby se vám u nás dobře nakupovalo a rádi jste se k nám vraceli.

• Kvalita výrobku

• Výborná komunikace
    • Krásné originální zboží
    • Poměr cena/kvalita

Stránky jsou přehledné, komunikace obchodu rychlá a vstřícná. Omylem mi byl zaslán jiný balíček, ale vyřízení bylo velmi rychlé.

Váš tým unuo.cz

• Velmi dobrá komunikace obchodu.
    • Přehledné webové stránky.

Váš tým unuo.cz

• Rychlé doručení, bezproblémová komunikace, nakupuji pravidelně, velká spokojenost s oblečením.

• české kvalitní zboží
    • výhodné slevové akce
    • celková komunikace a přístup

S obchodem jsem spokojená, nabízí kvalitní oblečení hlavně pro děti, česká výroba, kterou ráda podpořím. Není problém vrácení, komunikace skvělá. A v akcích se dá nakoupit za velmi příjemné ceny.

Váš tým unuo.cz

• Výborná komunikace a super rychlost dodání:)

Váš tým unuo.cz

• Tady není vůbec co vytknout
    • Kvalitní a hezké oblečení
    • Skvělá komunikace