Žádná komunikace. Objednáno zboží skladem, ale stále se nic neděje, nemám jej u sebe.

• Vyhovuje

Rychlé dodání

• Přehledná nabídka a rychlé dodání

• Super

• Zboží nemělo inzerovanou kvalitu a uvedené parametry neodpovídaly skutečnosti.

• Výhoda ze je možne vydejte místo

Rychlá dodávka vše bylo v pořádku a brzy děkuji

Vše bez problémů

Objednal jsem zhruba před 12 dny,absolutně žádná komunikace ze strany obchodu,nevím jestli vůbec zboží bude doručeno,platba předem,to jsem asi neměl dělat

• dobré ceny

• Chlubí se doručením do druhého dne,realita je 6 dnů (((

Pokud na zboží spěcháte, rozhodně u nich nekupujete...

• velký výběr
    • dobré ceny

• Cena zboží - bohužel vykoupená příšerným jednáním při reklamaci.
    • Absence reklamačního řádu na stránkách e-shopu i když se na něj ve Všeobecných podmínkách odkazují.
    • Zboží dorazilo poškozené. I když bylo kvalitně zabalené a obal byl bez poškození, informoval nás obratem e-shop, že neposlal poškozené zboží a k poškození muselo dojít při přepravě, což je s ohledem na způsob zabalení a stav obalu v podstatě nemožné. Vyviňují se tak zodpovědnosti, protože ve svých Všeobecných podmínkách mají uvedeno, že za poškození při přepravě e-shop neručí.
    • Ve Všeobecných podmínkách mají také uvedeno, že v rámci záruky je zákazník povinen si zboží překontrolovat před zaplacením, což není technicky možné při žádném způsobu úhrady, které e-shop umožňuje.
    • Ani po třech dnech jsme neobdrželi jejich tzv Reklamačního asistenta, nebo číslo pro zpětné zaslání Zásilkovnou. Byli jsme nuceni zajistit sami přepravu poškozeného zboží zpět vlastním nákladem.
    • Na emaily ohledně reklamace reagovalo "cosi" celkem arogantně, bez podpisu - anonymně.

Obchod přeprodává kde co od kde koho a tak má celkem široký výběr, včetně čínských "cetek" z Aliexpressu. Pokud nemusíte řešit reklamaci, tak to bude asi asi celkem OK e-shop. Jakmile však dojde na lámání chleba (reklamaci), tak je leší zboží zakoupit jinde. O něco dražší nákup vám vynahradí slušné a poctivé jednání prodejce.

Reakce obchodu unitrh.cz

mrzí nás, že jste obdržel nevyhovující zboží. V těchto případech má samozřejmě zákazník možnost dané zboží reklamovat - reklamační řád je součástí všeobecných obchodních podmínek, které jsou uvedeny na našich webových stránkách v zápatí, a v nichž je popsán postup při vyřizování reklamací. Konkrétní instrukce k reklamaci jsou taktéž uvedeny na našich webových stránkách v zápatí (Reklamace / Odstoupení od KS). Po obdržení a překontrolování zboží od Vás jsme Vám jak peníze za zboží, tak náklady na dopravu poukázali zpět na účet, čímž byla Vaše reklamace vyřízena k Vaší spokojenosti. Každá reklamace spojená s nespokojením zákazníka nás mrzí, ale vždy se snažíme ji vyřídit k maximální spokojenosti zákazníka a pracujeme na tom, aby případů reklamací bylo co nejméně.

• spokojen
    • dlouho jsem tento vyrobek hledal

nic

jsem spokojen

tým unitrh.cz

• Rychla a spolehliva dodavka zbozi

Lajznul jsem si nakup bez registrace a bez osobnich udaju, protoze ma obchod skvele hodnoceni. Dodano rychle, vse vporadku, cena jako na ebay, takze super. dekuji moc

• Rychla dodani

OK