• Je to šunt činskej,a poskozenej
    • Zadnou neznam

Obchod je nejakej prekupnik s nekvalitnim zbozim z Ciny,rozhodne nedoporucuji!Prislo mi zbozi poskozene!

Zboží je hodně předražené a nekvalitní.Koupila jsem dva kusy a jeden letěl hned do koše-hrůza. Sako s celou rozpáranou podšívkou-neopravitelné.

Zboží dorazilo v nevhodném malém obalu, plesové šaty zmačkané jako kus hadru. K nepoužití, okamžitě jsem vrátila. Zklamání.
    Nikdy více.

Spatna komunikace v pripade reseni problemu s objednavkou. Neexistujici telefon, nereaguje na emaily...

Moc jste se zhoršili, velikosti a barvy neodpovídají popisu, minulou objednávku jsem vrátila a vzhledem k ceně poštovného to bylo vyhozených 200Kč.

• V eshopu se velmi špatně vyhledává přes vyhledávácí políčko, když chcete mít zároveň určené vyhledávací parametry (jako velikost, značka atd.)
    • Velmi drahé poštovné, které s větším množstvím zakoupených kousků ještě stoupá na ceně, kdy v jiných obchodech při určité hodnotě poštovné darují. :/

Prodavaji obnošené a roztrhané oblečení za hodně peněz.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Da se sehnat dost levne

Nedavno mi dosla uplne jina velikost bot, tak jsem napsala email a nedostalo se mi zadne omluvy!! Profesionalita +ignorace emailu

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednala jsem kašmírové šaty. Šaty přišly, kašmíru je v tkanině 2%, zítra je posílám zpět.

• málo informací o výrobku

kalhoty jiný materiál než bylo uvedeno

Pletená mikina za 150kč je samý žmolek,nepodařilo se mi to trochu vylepšit.Vracet nebudu kvůli poštovnému....
    Mikina je mimo jiné vytahaná, černé oblečení na fotografii nelze poznat v jakém je stavu,věřila jsem obchodu,vyhazuji.

• Není možná výměna obuvi za jinou velikost. Poslat zpět za svoje peníze a koupit menší velikost opět za svoje poštovné. Nabízela jsem osobní návštěvu a výměnu v Rousínově, i to bylo odmítnuto. Proto tento obchod nedoporučuji.

• 4x jsem vytvářel tu stejnou objednávku, a nešlo uplatnit platbu kartou.

• Už po druhé poškozené zboží.

• Platba prošla ale zboží nikde, při kontaktování obchodu bylo zpětně řečeno nejprve že žádnou zásilku neeviduji posléze že jsem nevyzvedla (ale není doporučená znovuzaslani balíku ani vrácení peněz) a potřetí zapreni jakékoliv objednávky

Nemám slov chci zpět peníze či zboží které jsem uhradila bezmála před 3 týdny

Je mi to líto, ale už po druhé mi přišlo poničené zboží i když tak v popisu psáno nebylo. Objednala jsem si 5 šatů, z toho troje jsou nepoužitelné... V popisu se o žádné vadě nepsalo. Bohužel mi na reklamaci nikdo dosud neodpověděl.

• Zboží dorazilo rychle.
    • Oceňuji detailní popis velikost (míry v cm) v nabídce.
    • Zboží bylo deklarováno jako outlet - nové, s originálními vysačkami, ale bylo bez originálních visaček a evidentně onošené. Oba kusy, takže nemohlo jít o náhodu.

Mnou objednané zboží přišlo ve stavu ,kdy na konci rukávu,je cca 8cm.rozpáraný šev...Reklamace v mém případě platit dalších 80 korun za poštu a čekat,zda pošlete novou ,nebo peníze se mi nevyplatí..Proto už nikdy od Vás..