nevýhoda - již 2x zboží doručeno po urgenci

Reakce obchodu unimoda.cz

Dekuji za recenzi... to bylo prisne hodnoceni, dat nam palec dolu :-) musim priznat, ze vas balik se zatoulal na spatnu adresu, a my nebyli moc rychlli v preposlani ho vam. To se omlouvam, a doufam ze se zbozim byla spokojena :-)

Stale se ucime, zlepsujeme se a jedeme dal... k lepsimu. Doufam pristy toto se da pocitim taky ve vasem hodnoceni :-)
    Ruslan

Za mě teda nic moc, bunda je fake a navíc ve špatném stavu. Budu ji vracet. Ostatní věci jsou pěkné, ale na bundu jsem se těšila nejvíc, takže jsem zklamaná a bohužel obchod, který prodává fejky, nemůžu doporučit

Reakce obchodu unimoda.cz

Dekuji za recenzi... sice negativni :-) Ja jiz jsem byl trochu nervozni kdyz nas rejting tady byl 100% sice to neni mozne uspokojit 100% zakazniku :-)

Prodavame second-hand zbozi, neumime poznat je to orignal, copie, fejk nebo neco dalsiho. Uvadime znacku ktera je napsana na stitku. A rozhodne ne prodavame to jak originaly. Bunda kteru jste vybrala znacky Moncler, aj pouzita se prodava za stovky euro :-)
    Aspon rad ze s ostatnima vecma jste spokojena, znamena predpokladam kabatek Burberry vam se zdal jako original :-)

Samozrejme preji at nasi zakaznici jsou spokojeni, delame opravdu co je v nasich silach at takto je.
    Prodavame zbozi second hand, co znamena ze zbozi je pouzite. Je mozne ze zbozi je uspinene, ma nejake vady, seprane, latka povolena a podobne.

Preji pekne a zajimave ulovky,
    Ruslan

• Nedodržování zákona. § 1829 ods. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník o odstoupení od kupní smlouvy. Peníze vracejí formou kreditu, který si máte sám přeposlat na účet a nechtějí vrátit poštovné na které mám podle zákona nárok. Často jsem nakupovala, ale už nebudu. Zboží je často poškozené i když má být nové s visačkou, v popisu to není uvedeno, s vrácením jsou problémy. Navíc již pochybuji o věrohodnosti aukce. Je podivné, že šaty, které jsem sledovala a chtěla koupit večer stály 207,- a ráno 333,-. Přitom cena má klesat... Jsem zklamaná a nedoporučuji.

• Nepřehlednosti ve značení velikosti na internetu!!!

Foto neodpovídá skutečnosti a značení velikosti je nepřehledné .

• -
    • systém nakupování - nejprve poslat peníze, pak nakupovat

nedůvěryhodné

Dekuji za recenzi,
    Anonym zrejme neuplne pochopil system prodeje. Myslim ze prave duverohodnost a dobra povest je jedna z mojich klicovych priorit. Musime jeste hodne udelat, at nas system prodeje je jednoduche pochopitelny uplne pro kazdeho.
    Delame, furt neco menime stale :-)

s pozdravem,
    Ruslan

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Neinformuje o vadách zboží, více fleků, než jsem myslela, zboží zapáchalo zatuchlinou nebo plísní, či co to bylo. ozdoby šatů roztřepené. Psaníčko pěkné, jen odstín na fotografii zkresluje.

Kupujete zajíce v pytli a s tím se musí počítat. Byla to malá částka, která se nevyplatí vracet.

• nabízejí zboží bez popisu poškození

neudává popis , jak je zboží poškozené a v jakém je stavu, nevrací peníze, pouze formou kreditu, aby musek člověk opět nakoupit

Reakce obchodu unimoda.cz

Dekuji za recenzi. Stale pracujeme at muzeme nabidnout lepsi zbozi a kvalitnejsi sluzby.
    Zakoupené zboží nám můžete do 14 dní vrátit zpět. Není potřeba vyplňovat žádné formuláře, zboží s původní cenovkou nám jednoduše zašlete zpět a my Vám obratem vrátíme peníze v podobě kreditu, který připíseme na Váš účet. Ten pak můžete využít na Váš další nákup. Pokud si přejete vrátit peníze na Váš bankovní účet, nezapomeňte jej uvést.