Objednal jsem si magnety a oka.Do objednávky jsem uvedl,že oka mají zaslat jen pouze když bude mít stejný průměr závitu jako na magnetu.Tuto zprávu zřejmě ani nikdo nečetl a poslaly mi samozřejmě oka na jiný závit.

Došlo mi niečo iné ako som si objednal.

• něco objednate a nedojde ani půlka nebo čtvrtka objednávky
    • Dodacia lehota, neprehľadný e-shop

• Přišel menší počet magnetu než jsem si objednal

Reakce obchodu Unimagnet.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se omlouváme. Již byla zajištěna náprava.
    S pozdravem, Tým UNIMAGNET

Objednala jsem magnetickou folii, úplně zbytečně, neudrží ani list papíru.

• Nízká cena za zboží.
    • Rychlé dodání.
    • Lépe popsat zboží, hlavně o jakou kvalitu jde.
    • Jiný problém nevidím.

Nakoupila jsem v tomto obchodě díky nízké ceně za zboží které jsem objednávala.Bohužel nebylo uvedeno, že může jít o dvojkovou jakkost!Dárková krabička výrobku přišla pomačkaná...Jelikož objednané zboží měl být dárek jsem zklamaná.

Reakce obchodu Unimagnet.cz

u nás prodáváme pouze kvalitní zboží, a pokud nějaké zboží jeví známky poškození, tak je vyřazeno z prodeje. Pokud jste tedy obdržela pomačkanou krabičku, tak došlo k poškození nejspíše při přepravě. Napište mi prosím na [email protected] a krabičku Vám zdarma vyměníme za novou.

S přátelským pozdravem,
    Marek Janota - jednatel společnosti
    777 330 004

• Zboží jsem před 10ti dny objednal.
    Fakturu jsem ihned při nákupu zaplatil.
    A zboží dodnes nemám a ani zprávu nemám.
    !!!!!!!!

• přehlednost, jednoduchost
    • chybí kontakty pro komunikaci, na vebu uvedené telefonní číslo nefunguje

vzhledem k nedoručenému zboží (11 dní od uhrazení)a nemožnosti přímo komunikovat nedoporučuji

Reakce obchodu Unimagnet.cz

volat můžete kdykoliv přímo mě na číslo 777 330 004. Prověřoval jsem Vaši objednávku a tentokrát se stala chyba na naší straně, za což se velice omlouvám. Zboží bylo již odesláno, takže byste ho měl zítra obdržet. Za zdržení jsme Vám k zásilce přidali malou drobnost.
    Předem děkuji za pochopení,
    Marek Janota - jednatel společnosti

Poskytují na vebových stránkách nepravdivé informace.

Reakce obchodu Unimagnet.cz

můžete mě prosím blíže informovat o jaké informace se jedná? Psát můžete na [email protected] nebo volat na telefon 777 330 004.
    Předem děkuji za info, Marek Janota - jednatel společnosti

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• celkem prehledny eshop
    • naprosto spatny pristup k zakaznikum, neserioznost, dale neodpovidaji na emaily, neplni co na strankach slibuji

Bohuzel i pres dobry vyber magnetu zde jiz priste rozhodne nenakoupim a obchod nedoporucuji. Odradila me komunikace s obchodem a nesplneni toho, co sami nabizi. Priplatila jsem si za doruceni do 24 h, splnila vsechny dane podminky, presto zbozi nedorazilo jak melo. Reakce obchodu byly jen vymluvne (na inveturu, o ktere nebyla na strankach ani zminka) a na dalsi emaily uz nereaguji.

• Nejhorší je volba dopravce, v našem okolí máme neuvěřitelné potíže s PPL. Další je, že PPL Vám nezavolá, protože to není objednané, takže můžete sedět doma celý den a čekat, jestli náhodou bude zásilka doručena.

• Přehledný popis zboží na internetu.
    • Nedodržel garanci dodání zboží do 24hodin firmou PPL.

Dlouhá dodací lhůta bez upozornění na prodlevu.

• Zaplatil jsem a nemám zboží

Reakce obchodu Unimagnet.cz

zásilku již máte od minulého týdne uloženou na České poště. Pošta Vám nejspíš zapomněla vhodit upozornění do schránky. Sledovací číslo zásilky jsem Vám poslal do mailu.
    S přáním hezkého dne
    Marek Janota - UNIMAGNET

• Klidný výběr z domova.
    • Zboží si nemůžete "osahat".
    • Zboží jsem reklamovala, zatím bez výsledku.
    • Nemám ani zboží ani peníze.

V tomto obchodě jsem nakoupila po doporučení známé, nikdy neměla s dodávkou problém. Já jsem nakoupila poprvé, objednala jsem si 20 m magnetické pásky, přišly 2 kousky tenší magnetické pásky, zhruba 4 a půl metru.Když jsem chtěla zboží reklamovat, nemohla jsem se dovolat. Nakonec jsem mluvila se zástupcem firmy, zásilku jsem odeslala zpět k reklamaci, dodnes se nic nestalo. Doufám, že se dočkám buď správné zásilky, nebo navrácení peněz.

Dobrý den, paní Cieslarová,
    ještě jednou se velice omlouváme za způsobené komplikace. Magnetickou pásku Vám dnes odesíláme přes ČP + pár metrů navíc, jelikož jste musela platit za poštovné zpět k nám.
    Předem děkuji za pochopení a přeji Vám hezký den,
    Marek Janota - jednatel UNIMAGNET s.r.o.

• Za čtrnáct dnů zboží nedorazilo a na jediné na stránkách uveřejněné telefoní číslo se nelze dovolat.

Zboží které jsem potřeboval max. do 4 dnů nemám ani po dnech 14

Reakce obchodu Unimagnet.cz

Dobrý den, zásilku máte uloženou na poště již 14 dní. V mailu máte bližší informace o Vaší zásilce.
    S přátelským pozdravem, tým UNIMAGNET.CZ

• Dobré ceny.
    • Od zaplacení objednávky trvalo dodání 10 dní, kontaktní telefon nefunguje, musela jsem si dohledat jiné číslo na internetu... žádné reakce na emailové urgence...

• Široký vyber
    • Neposlali co jsem si objednal, posléze se nedalo dovolat.

• Do dnešního dne zboží nedorazilo a nedá se dovolat na kontaktní telefon ani Skype kontakt.