Vydělávat na lidském neštěstí je opravdu odporné.

Zboží bylo dodáno na nesprávnou adresu čímž se mi zboží prodražilo o částku 115kČ za přeposlání. Již si od nich nic neobjednám. není to pro mne spolehlivý partner.

• Předražené nekvalitní zboží

S dodávkou i kvalitou magnetu jsem spokojen (je to už moje druhá objednávka tohoto zboží), ale obchod nedoporučuji protože mne od té doby obtěžují opakovaně zasílané reklamy, které jen mažu.
    L. Hromádka
    Praha 8

Reakce obchodu Unimagnet.cz

K e-mailům jste se přihlásil dne 2019-11-07, takže od té doby posíláme jednou za čas e-mail s novinkami. Již jsem Vás ze seznamu odhlásil, takže další e-maily s novinkami nebo zajímavostmi ze světa magnetů nebudou chodit.

• Akorát tím otravujete.

• Dohodnutý osobní odběr byl jen marným pokusem a vyhozeným časem, neboť podstatná část zboží již nebyla k dispozici navzdory potvrzené a fakturované objednávce. Hanebnost!

Reakce obchodu Unimagnet.cz

Dobrý den, za komplikace se ještě jednou velice omlouváme. Již jsme přijali opatření, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala.

• Rychlé dodání.
    • Popis zboží neodpovídá skutečnosti.

• lepidlo na magnetech se rozteklo, všechny byly ulepené a bylo nutné přebytečné lepidlo odstranit nejdříve ručně, plochy později ještě přečistit lihem

Nabizene zbozi nefungovalo jak by melo....

děkuji vyřízeno bleskem, za tři dny doma od objednávky.

• rychlost dodání

Rychlost dodání, malý dáreček v dodávce potěšil.

• nevýhoda je v provozní době pouze do 15:00 chtělo by to dýl alespoň dvakrát týdně !!!

• Nevím
    • Zboží zatím nedorazilo a to už je 14 dní
    • zatím zboží nepřišlo

nevím,kde se stala chyba, ale zboží nemám

• Dlouhá čekací doba.

kvalita pásky nedosahuje inzerovaných vlastností (Magnetická samolepicí páska 20 x 1,5 mm 3M)

Reakce obchodu Unimagnet.cz

velice nás mrzí, že nejste s produktem spokojen. Prosím kontaktujte mě na telefonu 777330004 nebo e-mailu [email protected] abychom to vyřešili.
    S pozdravem,
    Marek Janota - UNIMAGNET

Zboží jsem objednal. Po několika dnech jsem využil možnosti sledování objednávky na stránkách obchodu. Zjistil jsem, že objednávka byla zrušena.

Reakce obchodu Unimagnet.cz

U Vaší objednávky jste zvolil osobní odběr a objednávka nebyla doposud vyzvednuta. Magnety máme skladem, takže si je můžete vyzvednout denně 9:00 - 15:00.

• Sortiment
    • Komunikace se zákazníkem

Dorazil jiný typ zboží než jsem si objednal.

Reakce obchodu Unimagnet.cz

za komplikace se velice omlouváme. Prosím kontakujte mě telefonu 777 330 004 nebo na e-mail [email protected], abychom mohli celou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,
    Marek Janota - UNIMAGNET

• Ještě ne dostal jsem?! Posde 10 dne???

Ještě ne dostal jsem?! Posde 10 dne???

Reakce obchodu Unimagnet.cz

Vaši zásilku ztratila Česká pošta. Zítra pošleme zásilku znovu, takže by Vám měla dorazit ve středu. Za způsobené komplikace se omlouváme, i když v tomto případě nebyly zaviněny naší společností.

Marek Janota