• Nic z toho co jsem objednala,nepřišlo stejné jak na fotkách v e shopu.

Jsem hodně zklamaná.Na magnetfishing mi přišly magnety,zabalené bez poutek.Magnet vypadá jako v nerezi obalený,krásný,ale poutka,očka za které se váže lano,jsou snad pozinkované...no jdu vracet balík za cca 4000,- protože na to abych vyhazovala peníze oknem,na to nemám.Šňůra "lano" píší v eshopu je to trochu silnější tkanička,co by se Vám pěkně zařízla do ruky kdyby jste na tom chtěli vytáhnout z mostu kus železa.Rukavice? Lepší nemluvit,kdo chce...ať si je objedná a posoudí sám.
    A jaká je ná celková spokojenost s obchodem?Ještě nevím,teprve budu balík posílat zpět,ještě nemám vrácené peníze.
    Irena H.

• Jeden magnet měl na sobě nějaký divný důlek a když jsem ho chtěl oddělit od dalšího magnetu, rozpadl se mi v ruce na mnoho malých úlomků.

Objednany medeny prach byl zoxidovany a tim nevodivy, podobne tak zelezny prach. Dale obchod zabalil magnety a zelezny prach tak, ze magnety zmagnetovaly zelezo v sacku. Stacilo by dat magnetky do nejakeho dalisho kartonoveho obalu a tim zvysit vzdalennost od zeleza. Pro nektere aplikace to muze byt problematicke.

Cekam pres tyden na zbozi, stale nedorazilo.

• Nabizi na webu termin dodani a zboži stejně přislo v jiny den

Samolepící magnet není samolepící nemá žádnou samolepící plochu.

Magnetický pás je k ničemu - nedrží.

Po objednávce bez jakékoliv další reakce. :-(

Zatím zkušenost jen jedna, zboží nedorazilo

Objednal jsem si něco u této firmy.Bez udání důvodu mi zrušili obědnávku.

Objednala jsem si magnety svítící ve tmě, ale magnety nesvítí. Ve tmě nejsou ani vidět. Doručení bylo rychlé a bez problémů. Mrzí mě, že jsem obdržela jiné zboží, než jsem objednávala.

• Obchod sam je naprosto super, jen kdyby neobtezoval s Heurekou

Nedoporucuji protoze obtezuji s dotaznikem heureky a nejde to vypnout!

• Zboží nedozazilo

nedodali co měli feromagnetický uhlík měl levitovat nad magnetem a nic nefungoval co k tomu dál říci.

Reakce obchodu Unimagnet.cz

pro úspěšnou levitaci je potřeba vytvořit pro uhlík vhodné magnetické pole. Doporučujeme použít alespoň pole 3 x 3 nebo 4 x 4 mm složené neodymových magnetů KS-10-N (https://www.unimagnet.cz/ks-10-n_z52/).
    S pozdravem Marek Janota - jednatel společnosti

Na objednávku do dnešního dne nikdo nereagoval

Reakce obchodu Unimagnet.cz

objednávku si můžete vyzvednout od 23. 2. 2021. E-mail s potvrzením jsme odesílali ještě týž den, ale zprávy bohužel někdy končí ve spamu. Za komplikace se omlouváme.

Tým UNIMAGNET

Obtěžující heureka dotazník!

• Neřešená reklamace

Zboží sice dorazilo, ale jeden z dražších magnetů se rozpadal a neměl sílu udržet ani sám sebe na lednici natoš aby udržel i něco jiného. Další magnety byly spojené jeden s druhým a to tak, že něž dorazily ke mně domů, tak se z nich vytlačilo lepidlo samolepící vrstvy, takže byly nepoužitelný.
    Zboží odesláno po předchozí dohodě s prodejcem zpět a dodnes marně čekám na jakoukoli reakci z jejich strany, takže za své peníze jsem dostal jen část použitelného zboží a nyní nemám ani ten poškozený magnet.

Magneticke pasky funguji dobře ale nalepovaci paska je uplně na nic vubec to nedrži na ničem.

• Obchod působí dojmem, že objednáváte originál a mezitím vám přijde fake z Číny. Obrovské zklamání

Jsem velmi zklamaná. Vyslala jsem syna do zásilkovny pro balíček - jeho dárek k narozeninám. Za mě zklamání. Obchod působí seriózně - že kupujete originál, mezitím přijde fake z Číny. Kdyby to syn nevybalil, posílám obratem zpět.
    Za výrobek, který bych měla z Ali do 5usd jsem vyplázla 350 Kč plus doručení.

Magnety jsou slabe