Obchod na svych strankach udava nejnizsi ceny na trhu-pokud najdete jinde produkt levneji,tak vam nabidku upravi a zlevni. Bohuzel se tak v mem pripade nestalo. Na muj dotaz, jak tedy funguje to dorovnani ceny, kdyz jsem jim poslala odkaz na web, kde je svetlo vyrazne levnejsi, odpovedeli, ze takto nizkou cenu konkurence nemuzou akceptovat! Chtela jsem koupit vice svetel na jednom miste, ale toto je klamava reklama, takze jsem dost penez utratila jinde, protoze se mi takove jednani nelibi.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Dobrý den, Hano, děkujeme za recenzi i když nás mrzí, že jste zklamaná.

Ohledně garance ceny, jasně píšeme, že cenu "případně dorovnáme nebo nabídneme nižší" a zároveň "že tato nabídka neplatí na neoriginální nebo jiné než CZ distribuce zboží". Někteří prodejci prodávají produkty určené pro jiný trh, kde platí i jiné ceny a ne vždy je cenová politika výrobců svítidel stejná a proto se nelze dostat níže. Nejedná se tedy o klamavou reklamu, ale fér nabídku, že když je to v našich možnostech, pokusíme se Vám dát lepší cenu než konkurence. Ne vždy je to však možné, viz. vysvětlení výše.

Doufejme, že pokud na nás nezanevřete, podaří se to příště.

Pěkný zbytek dne přeje
    Míša Kaucká
    Uni-Svítidla.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rychlost dodání
    • výrobek zjevně nižší jakosti

Objednala jsem stojací stmívací lampu. Polystyrenová výplň, v níž byla lampa zabalena, byla znečištěná, podstavec lampy lehce poškrábaný, sklo čtecího světla má kaz (hrubku). Dodaná žárovka po jednom dnu užívání přestala svítit, obchod mne odkázal na nákup nové se zdůvodněním, že je to jen zkušební varianta. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi nás mrzí, že zde hodnotíte kvalitu produktu a ne kvalitu obchodu či průběhu procesu objednávky. Vybrala jste si poměrně levnější lampu, která nebývá problematická, nicméně my neodpovídáme za dodavatelskou kvalitu. I tak to bereme jako zpětnou vazbu především výrobci, kterému zasíláme Vaše výhrady, aby se případně zamyslel nad kvalitou tohoto produktu.

Přejeme Vám krásný podzim a pokud chcete při dalších nákupech jistotu, neváhejte nás kontaktovat s radou, který produkt dle Vašich kritérií nejlépe vybrat.

Petra Eichlerová,
    Uni-Svítidla.cz

• menší problém s vrácením zboží

Vážený zákazníku,

Velmi nás mrzí Vaše negativní recenze a případný problém s vrácením zboží jak uvádíte. Máme za to, že z naší strany proběhlo vše v pořádku, ale pokud máte pocit, že bylo cokoliv co vám při vracení dělalo problém, ozvěte se nám na: [email protected]. Rádi se inspirujeme a případně upravíme náš reklamační proces.

Petra Eichlerová,
    Uni-Svítidla.cz

• rychlost dodání dobrá komunikace s eshopem

koupil jsem venkovní sloupek po odborné montáži se odlepil vršek svítidla v ostatních kamenných obchodech jsem po zakoupení našel model o 500 Kč levnější

Vážený zákazníku,

Velmi Vám děkujeme za vaše hodnocení, kterého si nesmírně vážíme! Takové hodnocení nám dává další impuls do další práce a potvrzení, že veškerou péči, kterou zákazníkům nabízíme jednoznačně vítají. Mrzí nás, že u zakoupeného svítidla došlo k defektu. Svítidlo je v záruce, což znamená, že ho můžete reklamovat a my vám rádi vyjdeme vstříc. I když jinde jste našel levnější alternativu, věřte, že vyjma kvality našich služeb se snažíme nabízet svítidla za co nejnižší cenu, ve které se mimojiné odráží náš poskytovaný servis, rychlé dodání v kvalitním balení a plná šíře odborného poradenství. Těšíme se na Vaši další návštěvu

Simona Lapčíková,
    Uni-Svítidla.cz

• U lampy byla praskla zarovka

Dobrý den, Luco,

Velice nás mrzí, že Vám světlený zdroj, který je dodáván k lampě dotazil poškozený. Žárovku jste mohla reklamovat a rádi bychom obratem dodali novou. Zároveň je škoda, že díky tomu negativně hodnotíte dodání celé zásilky.

Přejeme Vám do nového roku 2018 pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Hanka Jochová,
    Uni-Svítidla.cz

Na zboží se muselo čekat déle než je zvykem u jiného prodejce. Vše bylo zabaleno v nadrozměrne krabici kde volné místo vyplňoval různorodý odpad - zbytky obalových hmot jiného zboží, pet láhev a dokonce i obal z jakési svačiny atd. atd. Likvidace tak objemného množství smetí zabralo spoustu času i námahy.
    Při vybalování dvou identických svítidel se zjistilo, že jedno bylo již dříve rozbaleno a použito. S poškozením opětovně zabaleno a odesláno novému kupujícímu.
    Určitě by potěšilo, kdyby prodávající upozornil, že současně zakupované led žárovky do typově objednaných svítidel budou mít nižší svítivost než se očekává. To už ale záleží na zkušenostech a ochotě prodejce.

Vážený zákazníku,

Velmi nás mrzí toto vaše tvrzení, protože poškozená svítidla nikomu nezasíláme. Svítidla kontroluje vždy náš dodavatel, my jej pak v jeho originální krabici následně odesíláme zákazníkům. U nás se tento postupu podrobuje kontrole pod kamerovým systémem a to jak před zabalením, tak při samotném balení. Pokud bylo něco v nepořádku jak uvádíte, tak jste mohl zboží reklamovat, ale neučinil jste tak.

Na vyplnění velkých zásilek se používá i recyklovaný protříděný obalový materiál od více dodavatelů. Bohužel se mohlo stát,že u našeho dodavatele tohoto materiálu došlo k chybě v protřídění a do strečové folie se dostal i jiný materiál a zřejmě prošel i naší kontrolou, což je ale první případ svého druhu vůbec, který se mohl stát, za což se omlouváme.

Krásný a klidný advent!
    Hanka Jochová,
    Uni-Svítidla.cz

• Zboží dorazilo rychle, ale...
    • ... nestojí za nic!

Pořídil jsem si v obchodu jen pár solárních lampiček Rabalux RA 8365, se kterými mám delší čas již zkušenost, kdysi jsem je koupil jinde a fungovaly spolehlivě.
    Tady je měli nejlevnější, ale bohužel už asi dlouho skladem, protože v osmi z deseti byly akumulátory s vyteklým elektrolytem. Jedná se pravděpodobně o starší model svítidla RA 8365, které má ve spodním krytu (ze strany LED a vypínače) tři šrouby. Novější, nebo kvalitnější model, má tyto šrouby jen dva.
    Dva kusy se dvěma šrouby mají akumulátory v pořádku, osm kusů se třemi šrouby mají akumulátory poškozené, vývody solárních článků jsou nekvalitně zalité, takže do svítidel zatéká voda, svítidlo pak nefunguje a koroduje plošný spoj a mají též jinou barvu světla.
    Proto pozor všichni potenciální kupující, všechno je to China, ale model se třemi šrouby je totál Shit!
    Navíc, kapacita uvedená na akumulárorech (600 mAh) je de-facto klamání zákazníka, protože renomovaní výrobci vyrábí tento typ (NiMH 1,2V 2/3 AAA) s kapacitou max. 400 mAh.
    Závěr - z celkových deseti teď už nesvítí 2, počkám do dalšího deště a jestli zdechne další, máte u mě reklamaci, poněvadž škoda přeleze kilčo!

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Vážený zákazníku. je nám opravdu líto, že hodnotíte především zakoupený produkt, který by měl mít svou recenzi zde https://zahradni-lampy.heureka.cz/rabalux-8365/pridat-uzivatelskou-recenzi/#section a se kterým jste nespokojen.

Jak uvádíte, dodání u nás nebyl problém a co do typu, posíláme přesně to, co nám dodá výrobce. Žádné osvětlení se u nás dlouho neohřeje, protože denně prodáme opravdu velký objem zboží, zpravidla obratem dodané od výrobce.

Pokud zakoupená svítidla nefungují, máte právo uplatnit na ně reklamaci v zákonné lhůtě, která je u nás naprosto bezproblémová.

S Přáním krásného zbytku léta
    H.Jochová
    Uni-Svítidla.cz

• uprimne ji dlouho hledam co bych kladne ohodnotil, snad jen ze bud "nastesti" nebo bohuzel me zbozi dorazilo...
    • Zbozi bylo asi zrejme nejaka vracenka a montazni veci kompletne chybeli a delali ze me jeste blbce ze nevi jak se to mohlo stat a arogantne me odkazali na podminky vraceni zbozi
    • od objednavky do "prvniho rozsviceni" to trvalo skoro mesic

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že jste byl s dodáním nespokojen, přičemž, jak jste sám uvedl v e-mailové korespondenci, šlo o pochybení dopravce (byť ne měsíční). Za pochybení dopravce nemůžeme nést zodpovědnost, nicméně jsme intervenovali u jejich vedení, aby se podobné případy nestávali.

Objednal jste si stolní lampu od výrobce Eglo, která byla dodána jako nová, bez jakýchkoliv vad a opotřebení, tak jak ji dodal výrobce. Montážní prvky jsou vždy součástí balení a pokud jste některé nenašel, zaslali jsme vám nové/náhradní.

Ohledně nespokojenosti a odstoupení od zboží, jsme vás odkázali na část obchodních podmínek s výzvou vyplnění formuláře, pomocí kterého bylo možné lampu vrátit.

Žádný z pracovníků s vámi nejednal arogantně, ani nezdvořile a postupovali zcela podle zákonných norem a pravidel. I proto nás toto vaše tvrzení velmi mrzí.

Přejeme Vám krásné letní prázdninové dny
    Hanka Jochová

• Žádné
    • Přístup,komunikace

Nedoporucuji

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Dobrý den, vážená zákaznice, velmi nás mrzí vaše hodnocení, které zřejmě plyne ze zklamání při dodání pohybového čidla, které jste objednala a využila 14-ti denní lhůtu na odstoupení a vrácení produktu. Přestože byl produkt v bezvadném stavu a vám se po rozbalení nelíbil, proběhlo vše, dle našich záznamů, zcela standardně a dle obchodních podmínek vám bylo navrácení na které máte ze zákona nárok umožněno. Pokud však z vašeho pohledu bylo cokoliv nestandardní, napište nám na e-mail: [email protected] a rádi se zamyslíme nad vašimi dalšími náměty.

Přejeme krásné jaro
    Martin Koukolík
    Uni-Svítidla.cz

• Normální obchod, jen to zboží je poněkud nekvalitní. Jedna lampa nekompletní, otvory pro spojení částí lampy nelícují!
    • Vysloveně nemá

Pokud by se prodávalo kvalitní zboží, bylo by vše v pořádku...

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za nákup i objednávku. Zakoupil jste u nás 4 venkovní sloupky zn. Rabalux v ceně nepřesahující 300Kč za kus a u jednoho chyběl vinou výrobce mezikus pro montáž. Chybějící díl jsme obratem zaslali a vy jste vyjádřil svou spokojenost a uvítal naši rychlou reakci a proto nás tato recenze poněkud mrzí.

V našem obchodě nabízíme širokou škálu produktů od těch zaměřených na nízkou cenu, které jste si vybral, až po ty s velmi kvalitními materiály, odpovídající vyšší cenou. Pokud budete chtít vybrat zboží, kde není hlavním kritériem co nejnižší cena v dané kategorii, velmi rádi vám pomůžeme s výběrem a věřte, že budete plně spokojen.

Krásný podzim přeje
    celý tým Uni-Svítidla.cz

• Klamání zákazníka o stavu zboží na skladě.

Zboží uvedené skladem, nebylo ve skutečnosti skladem,ale někde u dodavatele. Takže bylo doručeno až za několik dní.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Dobrý den, pane Matějíčku, děkujeme za vaši recenzi. Jak Vám již bylo vysvětleno, objednal jste dvě svítidla, obě jsme skutečně vedli skladem a to ve více kusech. Protože v den dopravy zdarma toto levnější svítidlo zakoupilo více zákazníků, kteří učinili objednávku před vámi, došlo k vyprodání našich zásob a obratem se změnila i doba dodání o které jsme následně informovali i přímo vás telefonicky. I tak vám děkujeme za vaši recenzi, díky které můžeme uvažovat nad možnostmi předcházení obdobného případu, který se nám takto stal poprvé. Zároveň Vám za celý kolektiv našeho e-shopu, přeji krásné prožití Vánočních svátků. Petr Dlask, Uni-Svítidla.cz