• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 2 týdny

• perfektně zabaleno ,výborná komunikace ,ochota ,vstřícnost ,
    • neznám

doporučuji ,spolehlivost ,kvalita služeb

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 1 měsícem

• Velký výběr, snadné objednání, rychlé doručení
    • Nenašla jsem

Výhodná cena proti jiným obchodům

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 týdny

• doruceno na spravne misto

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení, které nás velice těší. Rozhodně se vynasnažíme, aby nejen uvedené přednosti jako je kvalita a rychlost dodání u nás přetrvaly a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Spokojenost.

Vážený zákazníku,

Děkujeme vám za vaši objednávku a hodnocení, které nás velice těší. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. V případě další potřeby osvětlení a zdrojů nás neváhejte opět kontaktovat.

Přejeme krásné dny!

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• výborně zabalený výrobek s vysokou ochranou proti poškození svítidla
    • svítidlo odpovídalo popisu
    • nenašla jsem

Vážená zákaznice,

Děkujeme vám za vaši objednávku a bezchybné hodnocení, které nás velice těší. Bezvýhradná spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě a vždy uděláme maximum, abychom jí dosáhli. Jsme rádi, že i Vy to dokážete ocenit. V případě další potřeby osvětlení a zdrojů nás neváhejte opět kontaktovat.

Přejeme pevné zdraví!

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• Levnejsi nez konkurence
    • Dodatečná sleva

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké udělené hodnocení, kterého si velmi vážíme. Je pravdou, že se vždy snažíme o velmi výhodné ceny pro naše zákazníky a rádi čteme, že i ve Vašem případě se to povedlo a dokážete to ocenit. Doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále a těšíme se na Vaše další návštěvy u nás.

Krásné a klidné dny přeje

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

• rozumná cena, zakoupený výrobek s prodlouženou zárukou
    • delší dodací lhůta

Vážený zákazníku,

Děkujeme vám za vysoké hodnocení a recenzi s plusy a mínusy - velmi si toho vážíme. Rychlost doručení je určována jednak dostupností zboží, tak možnostmi dopravce. Věříme, že to odpovídalo a nebylo pro Vás příliš neúměrné. Těšíme se na vaše další návštěvy a přejeme at Vám zakoupené svítidlo dlouho dělá radost.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 4 měsíci

• Oceňuji rady a možnost výměny při nevhodném výběru

Dobrý den, Milo,

Děkujeme vám za skvělou recenzi se 100% spokojeností, které si velmi vážíme. Těšíme se na vaše další návštěvy, při kterých Vám v případě potřeby rádi znovu poradíme a přejeme at Vám zakoupené produkty dlouho dělají radost.

Vše přišlo a rychle

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku i recenzi s vyzdvižením rychlé dopravy, kterou v případě dobré funkce přepravců máme opravdu rychlou. Těší nás vaše spokojenost těšíme se na příští vaši návštěvu.

Přejeme krásné dny

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 6 měsíci

• Dobrá cena a skvělá komunikace

Dostala jsem dobrou cenu a na objem nákupu mi i nadstandartně poradili. Jsem spokojená! I po dovolené všechno funguje jak má :-)

Dobrý den, Dano,

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, že jste maximálně spokojena, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 6 měsíci

• výhodné ceny, při platbě předem poskytuje slevu, přehledné int.stránky, dobré informace ke zboží, rychlé dodání, doprava zdarma , zboží velmi dobře zabaleno, vše proběhlo v pořádku
    • obchodu není co vytknout

Konečně jeden bezproblémový obchod , v záplavě dnešních " rádoby " obchodníků a podvodníků nevídaná , avšak o to více ocenitelná věc.

Dobrý den, Naďo,

Chceme vám poděkovat za vaše hodnocení a těší nás vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Přejeme ať vám osvětlení dlouho dělá radost a v případě další potřeby svítidel i světelných zdrojů se neváhejte na nás s důvěrou obrátit.

Krásný den!

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 6 měsíci

• Super komunikace a poradenství, bohatý výběr a dobré ceny.

Vážený zákazníku,

Moc vám děkujeme za vaši krásnou recenzi a doporučení. Ani nevíte, jak nás těší vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože vždy je co zlepšovat. I díky vám můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na vaší příští návštěvu a přejeme, ať vám vybraná svítidla dělají radost co nejdéle.

• Přehledný

Dobrý den, Šmoldo,

Děkujeme za Vaši recenzi s vysokým hodnocením, která nás velice těší. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a záleží nám na jejich spokojenosti. O to větší radost máme, když to dokážete ocenit. Věřím, že vás tato zkušenost přesvědčila o naší spolehlivosti a budete se k nám rádi vracet.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 7 měsíci

• Sortiment

Vše OK

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 7 měsíci

Všechno jak má u nákupu na internetu být

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Váš nákup a recenzi, která nás velice těší. Věříme, že díky vaší spokojenosti k nám rád opět zavítáte. těšíme se na další spolupráci s vámi.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 8 měsíci

• Výborná komunikace, emaily ohledně průběhu objednávky a doručení.
    • Zboží došlo v pořádku.
    • Příjemné ceny

Spokojenost. Dobrá cena, výborná komunikace.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 8 měsíci

jednoduše a rychle vyřízený nákup

Vážený zákazníku,

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Těší nás vaše spokojenost, zejména v rychlosti dodávky obsahu objednávky i naše komunikace. Těšíme se na příští vaši návštěvu a přejeme krásné dny.

• Sortiment zboží
    • Ceny
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Děkujeme vám za vysoké hodnocení a recenzi s plusy a mínusy - velmi si toho vážíme. Rychlost doručení je dána jak dostupností zboží, tak možnostmi dopravce. Věříme, že to odpovídalo a nebylo pro Vás příliš neúměrné. Těšíme se na vaše další návštěvy a přejeme at Vám zakoupené produkty dlouho slouží.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 9 měsíci

Rychlé a vstřícné jednání.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byla plně spokojen. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle.