• výběr zboží (4)
  • přehledný web (3)
  • nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 týdny

Objednala jsem si světlo a k němu žárovku, kterou jsem nevybrala moc dobře a z obchodu mi volali, jestli nechci objednávku změnit za více vyhovující. To velmi kladně hodnotím.

• výborná komunikace
    • rychlé vyřízení
  • nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 3 týdny

• Rychlost vyřîzení zakázky.

Ochota. Průběžná informovanost o stavu zakázky.

• pozdější dodání zboží
  • nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 1 měsícem

• rychlost, komunikace, kvalita

Dobrý obchod.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaše hodnocení a vyzdvižení našich předností. Přejeme, ať zakoupená svítidla slouží co nejdéle a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci s Vámi i při další návštěvě u nás.

Krásný den

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

Navzdory zimním podmínkám a vánočnímu shonu (přepravní služby nedoručí vždy zboží bez porušeného obalu) bylo zboží precizně a důkladně zabaleno a tak ochráněno před případným poškozením.

Dobrý den, Petro,

Velice děkujeme za recenzi. Balení patří mezi naše silné stránky, zvláště u osvětlení je to velmi důležité a jsme rádi, že i k vám přišlo zboží naprosto v pořádku.

Těšíme se na vaši další návštěvu a spolupráci.

• flexibilita
    • komunikace nad rámec

Tak by měl fungovat e obchod. Prodává co nabízí, reaguje svižně, dodává rychle, komunikuje výtečně.

Dobrý den, Davide,

Děkujeme za váš nákup a následnou recenzi s doporučením. 100% spokojenost zákazníka je naše priorita a jsme rádi, že se tak povedlo i u vás.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme, ať Vám vybraná svítidla dobře slouží.

Rozumné ceny,rychlost dodání.

Dobrý den, Oldo,

Děkujeme vám za vaši objednávku a hodnocení, které nás velice těší. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. V případě další potřeby osvětlení a zdrojů nás neváhejte opět kontaktovat.

• vše v pořádku

Lustr a lampa byly dárky a udělaly velkou radost!

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Váš nákup a recenzi, která nás velice těší. Věříme, že díky vaší spokojenosti k nám rád opět zavítáte. těšíme se na další spolupráci s vámi.

Přejeme klidné dny,

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• nakupovala jsem v obchode poprve,vse probehlo hladce,ale hlavne jsem nasla presne to co jsem dlouho hledala.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Děkujeme za vaši objednávku i hodnocení a jsme rádi, že jste 100% spokojena a hlavně, že jste našla, co jste tak dlouho hledala. Vždy se snažíme o takovéto hodnocení a věříme, že přispěje k vašim dalším spokojeným nákupům.

• Výborná komunikace, rychlé dodání
    • Žádná

I přesto, že hned druhý den (pondělí) po objednání se telefonicky omlouvali, že došlo k chybě v počtu kusů skladem vybraného výrobku, že pokud chceme tento konkrétní výrobek, mužeme počkat na opětovné naskladnění (což by mělo být nejdříve za týden) nebo se dohodnout na jiné alternativě..., v pátek jsme měli námi objednaný výrobek doma :-)

Dobrý den, Ivano,

Velmi děkujeme za objednávku i vaše hodnocení, vč. uvedení jak řešíme objednávky a jak se snažíme i přes drobné překážky Vám vždy vyjít vstříc. Těšíme se na Vás opět v roce 2019 a přejeme Vám v něm vše dobré.

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání,dobrá cena.

Dobrý den, Marie,

Moc nás potěšila vaše recenze za kterou velmi děkujeme. Budeme rádi, když se k nám budete s radostí vracet a těšíme se na vaši další návštěvu u nás.

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

vše v naprostém pořádku doporučuji

Milý Richarde,

Děkujeme za vaši objednávku i hodnocení a jsme rádi, že jste 100% spokojen. Vždy se snažíme o takovéto hodnocení a věříme, že přispěje k vašim dalším spokojeným nákupům.

top

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což vedlo k vaší spokojenosti. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• BEZPROBLÉMOVÝ NÁKUP, ZBOŽÍ V POŘÁDKU...

Dobrý den, Vladimíre,

Děkujeme za vaši objednávku a 100% hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě, snažime se tak u každé objednávky a vaše není vyjímkou.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme vše nej do Nového Roku 2019

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

• přehledné stránky dobrá cena rychlé odeslání zboží

Milý Oldřichu,

Děkujeme za vaše hodnocení, které je pro nás motivací k pokračování ve vysoké kvalitě zákaznického servisu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště, kdy pro vás opět učiníme maximum a přejeme, aby objednané produkty plnily svůj účel a dělaly vám radost co nejdéle.

Přejeme vše nej do Nového Roku 2019

rychlá komunikace

Vážený zákazníku,

Velice Vám děkujeme za váš nákup a za vaši chválu. Vždy se snažíme co nejvíce zákazníkům vyjít vstříc a jsme rádi, že to bylo možné i ve vašem případě.

Přejeme Vám do nového roku 2019 pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

• Byla jsem mile prekvapena, ze mi pani zavolala kdy mam balik ocekavat.

Milá Radko,

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení, které nás velice těší. Rozhodně se vynasnažíme, aby tyto přednosti u nás přetrvaly a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• nakoupil v obchodě Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

Nákup proběhl bez problémů. Velký výběr. Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Děkujeme za vaši objednávku i hodnocení a jsme rádi, že jste 100% spokojen/a. Vždy se snažíme o takovéto hodnocení a věříme, že přispěje k vašim dalším spokojeným nákupům.

• rychlá zásilka

Dobrý den, Ivo,

Velice děkujeme za recenzi.Rychlost patří mezi naše silné stránky, zvláště u osvětlení je to velmi důležité a jsme rádi, že i k vám přišlo zboží naprosto v pořádku a obratem po objednání.

Těšíme se na vaši další návštěvu a spolupráci.