• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 týdny

• výhodné ceny, při platbě předem poskytuje slevu, přehledné int.stránky, dobré informace ke zboží, rychlé dodání, doprava zdarma , zboží velmi dobře zabaleno, vše proběhlo v pořádku
    • obchodu není co vytknout

Konečně jeden bezproblémový obchod , v záplavě dnešních " rádoby " obchodníků a podvodníků nevídaná , avšak o to více ocenitelná věc.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 týdny

• Super komunikace a poradenství, bohatý výběr a dobré ceny.

Vážený zákazníku,

Moc vám děkujeme za vaši krásnou recenzi a doporučení. Ani nevíte, jak nás těší vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože vždy je co zlepšovat. I díky vám můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na vaší příští návštěvu a přejeme, ať vám vybraná svítidla dělají radost co nejdéle.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 1 měsícem

• Přehledný

Dobrý den, Šmoldo,

Děkujeme za Vaši recenzi s vysokým hodnocením, která nás velice těší. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a záleží nám na jejich spokojenosti. O to větší radost máme, když to dokážete ocenit. Věřím, že vás tato zkušenost přesvědčila o naší spolehlivosti a budete se k nám rádi vracet.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

• Sortiment

Vše OK

Vážená zákaznice,

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, že jste maximálně spokojena, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

Krásný den

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 2 měsíci

Všechno jak má u nákupu na internetu být

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Váš nákup a recenzi, která nás velice těší. Věříme, že díky vaší spokojenosti k nám rád opět zavítáte. těšíme se na další spolupráci s vámi.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

• Výborná komunikace, emaily ohledně průběhu objednávky a doručení.
    • Zboží došlo v pořádku.
    • Příjemné ceny

Spokojenost. Dobrá cena, výborná komunikace.

Krásný den

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 3 měsíci

jednoduše a rychle vyřízený nákup

Vážený zákazníku,

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Těší nás vaše spokojenost, zejména v rychlosti dodávky obsahu objednávky i naše komunikace. Těšíme se na příští vaši návštěvu a přejeme krásné dny.

• Sortiment zboží
    • Ceny
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Děkujeme vám za vysoké hodnocení a recenzi s plusy a mínusy - velmi si toho vážíme. Rychlost doručení je dána jak dostupností zboží, tak možnostmi dopravce. Věříme, že to odpovídalo a nebylo pro Vás příliš neúměrné. Těšíme se na vaše další návštěvy a přejeme at Vám zakoupené produkty dlouho slouží.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 4 měsíci

Rychlé a vstřícné jednání.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byla plně spokojen. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 4 měsíci

• Nákup v e-shopu má obecně nevýhodu, že si člověk nemůže dobře prohlédnout zboží, u svítidel to platí obzvlášť. |Nicméně pracovníci tohoto e-shopu (jako snad z mnoha jediný) mě mile překvapili vstřícností při zjišťování, zda světlo se dá zavěsit na lustrhák dotazem u výrobce, což zabralo čas. A komunikovali se mnou.

Nevím.

Dobrý den, Ji,

Velmi děkujeme za vaši recenzi a vyzdvižení části našich předností, zejména ochotou poradit což je u nás samozřejmostí. Budeme moc rádi, když nám zachováte přízeň a opět se na nás v případě potřeby osvětlení obrátíte.

Těšíme se na vás!

OK

Dobrý den, Antoníne,

Děkujeme za váš nákup a následnou recenzi. 100% spokojenost zákazníka je naše priorita a jsme rádi, že se tak povedlo i u vás.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme krásné dny.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 5 měsíci

• komunikace
    • servis
    • dobré zabalení zboží

Skvělá komunikace a servis obchodu. jsem pro své svítidlo nevhodnou žárovku, prodejce ale nejedná jako stroj a u práce přemýšlí, takže mě na omyl upozornil a navrhl několik vhodnějších variant. Obchod doporučuji, maximální spokojenost i s rychlostí a zabalením.

Dobrý den, Lucie,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což vedlo k vaší spokojenosti. Kdykoliv to jde vycházíme zákazníkům vstříc, věnujeme hodně času péči o ně i s ujištěním, že dostanou přesně to co hledají. Jsme rádi, že to dokážete ocenit a o to příjemnější je spolupráce i na naší staně. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 5 měsíci

• Výhodná sleva a doprava zdarma.

Vážený zákazníku,

Moc děkujeme za vaši objednávku a následnou potěšující recenzi, která mimo zpětné vazby od vás hodně pomůže zákazníkům, rozhodnout se zda u nás nakoupí. Věříme, že díky vaší naprosté spokojenosti se k nám budete rád vracet i Vy.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 6 měsíci

• Serióznost, vstřícnost, ochota, spolehlivost
    • Žádnou jsem neobjevil.

Objednal jsem si lampičku na e-shopu v době Vánoc. Když jsem vznesl telefonický dotaz na stav objednávky, bylo mi sděleno, že mají dovolenou a následně inventuru. Přesto se paní sama nabídla, že mi zboží okamžitě vydají - pouze bylo třeba zaplatit hotově, což se dá pochopit. Oceňuji ochotu a lidský přístup!

Dobrý den, pane Žilíku,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což učiníme vždy, kdy je to jen trochu možné a jsme rádi, že to vedlo k vaší spokojenosti. Dobu dodání se snažíme zkracovat na co nejmenší a věnujeme celkově každé zakázce velkou péči. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupená lampička vám dlouho dělá radost.

• ceny

Dobrý den, Martine,

Rádi bychom vám poděkovali za udělené vysoké hodnocení, kterého si velmi vážíme. Snažíme se vyjma velmi kvalitních služeb a produktů je nabízet za výhodné ceny a jsme rádi, že i toto oceňujete. Doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále a těšíme se na Vaši další spolupráci s Vámi.

Krásné a klidné dny přeje

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Vážený zákazníku,

Moc nás potěšila vaše recenze včetně uvedení jedné z mnoha výhod, kterou se můžeme pyšnit. Za hodnocení velmi děkujeme. Budeme rádi, když se k nám budete s radostí vracet a těšíme se na vaši další návštěvu u nás.

Přejeme pevné zdraví a klidné dny.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 7 měsíci

Zboží bylo doručeno v pořádku a v domluveném termínu. Jako minus bych uvedla, že v obchodě jsou uvedené kusy zboží skladem a jsou v počtu zahrnuté i rezervované kusy a tak to vlastně neodpovídá skutečnosti. Ale to byla je drobnost, kterou jsme po telefonu domluvili k mé spokojenosti. Oceňuji rychlý a vstřícný přístup.

Vážená zákaznice,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byla plně spokojena. Uvedené minus bylo způsobeno nesprávným převodem dat do systému. Tuto chybu jsme opravili a nyní by již vše mělo být jak má. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 7 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky, včetně mého dotazu.

Vážený zákazníku,

Jsme potěšeni vaší recenzi i ověření našich kvalit a doufáme, že nám zachováte přízeň. My se vynasnažíme Vás opět nezklamat a Vaše objednávky dodat opět velmi rychle a případně poskytnou i jakoukoliv odbornou radu v případě potřeby.

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 8 měsíci

Široká škála produktů

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaše hodnocení, které je pro nás motivací k pokračování ve vysoké kvalitě zákaznického servisu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště, kdy pro vás opět učiníme maximum a přejeme, aby objednané produkty plnily svůj účel a dělaly vám radost co nejdéle ať už od uvedené značky, či jiného výrobce.

Pevné zdraví a klidné dny!

• zakoupeno v Uni-Svítidla.cz před 8 měsíci

• Ochotné jednání

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste spokojen/á. Věřte, že i při vašem příštím nákupu se postaráme o bezproblémový průběh dodání svítidel až přímo k vám.