• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zcela klamavá cena pneu, po objednání za dva dny řeknou: pneumatiku jste objednali v době aktualizovaní cen a načetly se chybné prodejní ceny. cena pneu se zvedla o 1519,- s DPH, určitě nedoporučuji!!!

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, je to zvláštní na e-maily nereagujete, ale recenzi si neodpustíte. Vám, jaktozto velkoobchodu s pneumatikami, muselo být jít od začátku jasné, ze je někde chyba. Objednal jste si jednu pneumatiku v době, kdy jsme najížděli na nový systém. My jsme odstoupili od uzavřené kupní smlouvy na což máme ze zákona právo. Nemyslím si, že jsme se něčím provinili. Recenzi chápu, potřebujete aby konkurence nebyla tak dobra. Tak snad Vám to pomůže. S pozdravem, Kamil Zahrádka

nabízejí něco, co nemají,zboží může být nedostupné, má to být staženo z nabídky

• Nefunguja

Pokud chcete něco dostat doporučuji objednat jinde

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, jak by Vám mohlo zboží dorazit, když jste si objednal něco, co nebylo skladem? Poslal jsem Vám alternativu a pak jste chtěl objednávku zrušit. Mohl byste mi nějak rozumně vysvětlit v čem je problém? Děkuji.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží nemají, i když ho inzerují skladem.
    • Dlouhý proces vrácení peněz
    • Komunikace pouze přes mail, nebo chatbot

Pneu neměli, i když jí inzerovali skladem. Místo ní nabídli mnohem dražší. Komunikace pouze mailem a až když jsem se začal schánět, kdy mi penu dodají. Po zrušení smlouvy neúměrně dlouhá doba na vrácení peněz.

Reakce obchodu tyrestar.cz

přiznám se, že už mi recenze na tento způsob již trochu vadí. Spokojený zákazník nenapíše nic, ale zákazník, který objednal jednu poslední pneumatiku za 427,- hodnotí.

Objednala jste si pneumatiku, poslední, která se již envyrábí cca 10 let, jak jsem zmínil stála 427,-. Načež jsem Vám psal email - pochopitelně, každý den řeším desítky objednávek a nemohu je řešit po telefonu. Každopádně přes email nebo před chat odpovídám, co možná nejrychleji.

A ano nabídl jsem Vám "mnohem dražší" jelikož cena poslední výprodejové pneumatik je o polovinu levnejší než nejlevnější protektor - snažil jsem se tedy situaci vyřešit, jak nejlépe umím.

Vrácení peněz - platila jste kartou, já mohu přes GoPay refundovat platbu a převod zpět trvá 3-5 pracovncíh dní - obraťte se prosím na ně, za jakého důvodu to trvá tak dlouho.

Abych to shrnul, nedoporučujete nás tedy z důvodu, že jsme Vám obratem nabídli alternativu, snažili se promptně řešit situaci a nezdá se Vám doba vrácení peněz od GoPay.

Zdá se mi, že nakonec z toho nevyjdeme tak špatně. Snad se ulevilo hlavně Vám.

Kamil Zahrádka

čekám na dodání zaplaceného zboží třetí týden

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, opravdu čekáte třetí týden? V době objednání jsme měli zavřený sklad - což jsem avizoval v emailu. Zboží se posílalo 5.9. a v pátek jste volal, že zboží nedoručili. Což jsem samozřejmě nemohl vědět. Volal jste v pátek odpoledne, přepravce jsem uháněl dnes a zítra Vám zboží doručí. Prosím abyste uváděl pravdivé informace. Přeji hezký den, Kamil Zahrádka

objednáno na dobírku 7.6. zatím nic nepřišlo tel. neberou

• žádná
    • Kola i po tel.ujištění nejdou na mé auto,zjištěno až po nazutí. Na tel.obchod již nereaguje.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, plně chápu Vaše rozčarování. Ale není to úplně tak, jak píšete. Kdyby Vám od nás nepřišel email s žádostí o recenzi, tak ani nevím, že máte nějaký problém. Disky objednáváme na zakázku přímo u výrobce, na skladě tedy nastala nějaká chyba. Za což jsem se omluvil, stalo se mi to poprvé. Nyní s výrobcem řešíme výměnu, která proběhne u Vás a v nejbližším možném termínu. Vše k Vaší spokojenosti. Na telefon nereaguji, jelikož jsem po 10-ti letech na neschopence 14 dní. Vše řeším po emailu, chatu a to obratem. Přeji hezký den, Kamil Zahrádka

• Problém domluveného dodání

I když jsem objednával 5 dnů před dodáním a domluvil jsem se jasně na den dodání, tak mi to přivezli o den dřív a to jsem byl v zahraničí. Předem jsem nformoval obchod při objednávce a dodavatele SMS. Obchodě mi potvrdili mou zvolený termín dodání, ale vše bylo marné.

Reakce obchodu tyrestar.cz

ale Vaše recenze by spíš měla připadnout dopravci. Pokud Vám volal den předem, stačilo mu říct aby Vám je přivezl o den později a vše by bylo vyřešeno.

Prosím Vás o informaci, co bylo z naší strany špatně.

Děkuji.

Přeji hezky den,

Kamil Zahrádka

Přišlo úplně jiné zboží než bylo objednáno. Reklamace naštěstí uznána .

Reakce obchodu tyrestar.cz

jsme opravdu k nedoporučení? Když jsem okamžitě zařídil výměnu pneumatik a omluvil jsem se?

Počítám, že dokážete pochopit, v tom množství které děláme se může stát chyba.

Vše jsem zařídil abyste s tím neměl žádné starosti a bylo to, co nejrychlejší. Oficiální postup by byl, že byste poslal pneumatik k nám a pak až by se něco řešilo.

Nevím, jak bych to udělal lépe. Recenze mi přijde nespravedlivá.

Nespletl jste se?

Děkuji za odpověď

Kamil Zahrádka

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Nizke ceny, i pri zdrazovani se u nich dalo sehnat pneu za stare ceny.
    • Spatna komunikace
    • Dlouha doba dodani

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, Vaše nespokojenost nám mrzí. Bohužel zdržení na straně přepravce neovlivníme. Jak si můžete přečíst v ostatních recenzích, tak rychlé doručení nás definuje. Myslíte, že den zpoždení je důvod k nedoporučení nás? Přeji hezký den, Kamil Zahrádka

• S obchodem spatna komunikace,kdybych se neozval tak na disky cekam buh vi jak dlouho,nebyli schopni se ozvat ze disky nemaji.

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, objednal jste si disky, které nebyly skladem a já musel ověřit dostupnost u výrobce v Německu. To samozřejmě nějakou dobu trvá, každopádně vše bylo vyřešeno v rámci dvou pracovních dní. Vaše recenze je zcela neadekvátní a nespravedlivá. Nevím jak to řešit lépe a rychleji, pokud neobjednavate zboží, které je skladem…. S pozdravem, Kamil Zahrádka

objednám pneu které je ozačeno skladem, zaplatím a ejhle pneu není skladem a už nebude :/

Reakce obchodu tyrestar.cz

ano je pravda, že u posledních kusů to bývá ošemetné. Stačí objednávka pár minut před Vámi a je to. Nicméně mohu se zeptat za jakého důvodu nás nedoporučujete? Obratem jsem se Vám omluvil, poslal alternativu, která je k dispozici a platbu kartou zase vrátil. V čem je tedy prosím to nedoporučení? Dle mého názoru by to přesně takto mělo vypadat.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Absolutní nezájem o zákazníka a problém s reklamaci.

Reakce obchodu tyrestar.cz

Vážený pane, koupil jste si u nás dvě pneumatiky z nichž jste jednu po týdnu prorazil. Na to se opravdu reklamace nevztahuje. Nabízel jsem Vám zaslání nové, měl ji připravenou a už jste se neozval. Vaše recenze nás nespravedlivě poškozuje.
    Nehledě na to, že Vám zboží dorazilo druhý den a ne za měsíc !

• Na jedné pneumatice je rok výroby 2017 a na druhé 2018,ale vzhledem k nízké ceně neřeším

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, přesně tak. Pneumatiky byly ve výprodeji, i když u nových pneumatik nezáleží na doatu výroby, to záleží na tom jak dlouho jsou v provozu. A jestli je jedna a jedna, tak je to také jedno. Výroba pneumatiky je stejná, pneumatiky jsou totožné.

Kamil Zahrádka

• Aspoň so mnou obchodník komunikoval..
    • Doprava
    • Serióznosť

Obchodník mi zabudol dať vedieť, že mi pneu neprídu, lebo ich už nemá skladom, samozrejme zaplatené vopred. Po mojom kontaktovaní mi navrhol, horšiu a drahšiu alternatívu. Už sa mi to ale nechcelo riešiť, tak som súhlasil. S kuriérom som sa naháňal 2 dni a nakoniec som prebral 3 roky staré pneu, lebo boli spáskované tak, aby nebolo vidieť rok výroby. Ďakujem..

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.