totální svinstvo

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

neevidujeme od Vás žádnou zprávu ohledně možného problému. Pokud nějaký nastal, kontaktujte nás prosím. Vyřešíme ho k Vaší spokojenosti.

Chybí návod na obsluhu v češtině, soupis věcí v sadě a nabíječka

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

návod by měl být nalepen na balení, nevyhodil jste ho prosím omylem? Pokud tam nebyl, napište nám prosím, rádi dopošleme. U tohoto produktu je pouze USB kabel, adaptér není součástí balení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Ochranné sklo na foťák redmi 13.Telefon,vůbec to tam nepasuje.

• Chcou po mě nějáke prachy

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

Vaše objednávka byla na dobírku a byla standartně vyzvednuta a zaplacena. Pokud byla někde chyba, napište nám prosím více podrobností.

Chytré hodinky, ale bohužel nemají možnost volání, což je pro 7leté dítě potřeba.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

u produktu není ale nikde uvedeno, že by měly tuto funkci. Hodinky nám můžete samozřejmě vrátit, vrátíme Vám peníze zpět.

• Po 1.dnu už nefunguje, černá obrazovka

• Objednany obal na mobilni telefon nepasuje

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ochranné sklo nevalné kvality, navíc zmetek

Sklo na čočky fotoaparátu neseděly, hodí se na jiný telefon ne co jsem objednal.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

s tímto produktem neevidujeme žádné problémy, pravděpodobně jste objednal zboží na jiný telefon. U této řady je modelů několik - Redmi Note 12, Note 12 4G, Note 12 Pro, Note 12 Pro 5G, Note 12 Pro Plus.
    Pošlete nám prosím email s přesnými informacemi o Vašem zařízení, domluvíme se na výměně nebo vrácení zboží.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Slušný výběr
    • Obstojné ceny
    • Příjemná paní na reklamaci
    • Nedostatečný výběr dopravce
    • Nevhodné řešení nedodaní zboží ( ač "poškozený", musím opakovaně telefonovat a vysvětlovat, u dopravce čekání na operátora pres 17 min., a nakonec záměrně nesprávné informace o důvodu nedodání )
    • Služba dopravce poškozuje službu dodavatele

Pokud si slušný dodavatel vybere nevhodného partnera, popř. nenabízí adekvátníha partnera, je jeho služba poškozována, stejně jako jeho obchodní jméno. Nejde o to neudělat chybu, jde o to, jak se k tomu postavím, jak to řeším a jak eliminuji případné opakování.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

mrzí nás, že nejste s doručením spokojen. Bohužel tam došlo ke ztrátě balíku u dopravce. Vidím však, že ho již našli a dnes ho budou doručovat (pondělí). Zásilka byla podána v úterý. Vidím ale, že Vám kolegyně ještě v ten den, co jste nám o problému psal, nabídla zaslání nového balíku, bohužel však s jinou barvou držáku, protože objednaný jsme již neměli skladem.
    Bohužel ani my s tímto většinou nic nenaděláme. Máme stejné možnosti kontaktování jako Vy a většinou to vždy u všech dopravců končí tak, že nám řeknou, podejte reklamaci. Na tu pak mají 30 dnů. My pak zasíláme nový balík zákazníkovi a reklamaci si pak již řešíme sami. K těmto problémům však dochází u méně než u 0,5 % objednávek.

Co se týče výběru dopravce: Máme GLS domů, GLS, Parcelshop, Zásilkovnu výdejní místa, Zásilkovna domů, Balíkovna, Česká pošta balík do ruky. Myslíme tedy, že výběr je dostatečný.

Už jsem to hodnotil, obal na mobil je špatný výrobek, nemá otvor pro druhý reproduktor a navíc nejde použít otisk prstu, protože je v tom místě obal tlustý a otisk neprojde. Výrobek by měl obchod z prodeje vyloučit.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

pošlete nám prosím na email fotky, koukneme na to. Tohoto obalu jsme prodali několik stovek kusů a neevidujeme podobné zpětné vazby.

Děkuji

Katastrofa. Objednáno a nedodáno a pořád chodí dotazník na spokojenost. Už v tomto obchodě nikdy neobjednám a nikdo z mé rodiny.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

zvolil jste platbu převodem předem, ale platbu ještě neevidujeme. Zašlete nám prosím její potvrzení.
    Děkuji

• Popisek na krabičce prodejce přelepil a poslal sklo na jiný typ telefonu
    • Bylo mi doručeno sklo na jiný typ telefonu.
    • Prodejce jsem před psaním recenze kontaktoval, zaslal foto krabičky, kde je uveden jiný typ telefonu, ale prodejce se jen vykjrucuje.

Prosím Heureku, až budu příště vyhledávat nějaké zboží, aby nenabízela nespolehlivé eshopy.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

dle kamerového záznamu vidím, že přelepena byla pouze ochranná krabička (kterou používáme pro ochranu při přepravě). Produkt uvnitř byl správný. Vidím, že kolegyně s Vámi komunikuje a teda nevidím, že by se nějak "vykrucovala" jak píšete, naopak Vás poprosila o fotku skla k prověření kompatibility s telefonem a nabídla Vám vrácení peněz. To navíc vše v neděli. My opravdu nemáme potřebu se vykrucovat kvůli zboží v takové nízké hodnotě. Naopak se snažíme vycházet zákazníkům vstříc o čemž vypovídá naše celkové hodnocení.

• po aplikaci , vzduch pod sklem
    • nelze odstranit

• Rychlost dodání a velký výběr
    • Nepřesný popis u výrobku.
    • Fotografie nesouhlasí s reálným produktem

Tvrzené sklo na iPhone 13 totálně k ničemu protože překrývá reproduktor takže není slyšet při volání - možná mi v krabičce zaslali jiný výrobek, to netuším.

Kryt na Samsung má zadní kroužek který vyčnívá což z fotek patrné není a právě na kroužku se telefon houpe a klouže po stole.

U tvrzeného skla na Samsung S23 není uvedeno, že není kompatibilní se čtečkou otisků prstů. Vše zjištěno až po nalepení takže mi je k ničemu. Reklamovat nebudu, nemám čas se s tím zabývat. Již stačí že tento obchod již v budoucnu nevyužiji a dávám negativní hodnocení.

Reakce obchodu Tvrzenáskla.eu

škoda, že jste objednávku nereklamoval, zabralo by Vám to méně času, než sepsání tohoto hodnocení. Stačí nám to jen vyfotit a poslat, následně se domluvíme buď na výměně produktů nebo vrácení peněz. Zákaznická spokojenost je pro nás důležitá, viz naše hodnocení a ostatní recenze.
    Pokud Vám sklo překrývá na iphonu reproduktor, tak jste ho nalepil moc vysoko. U všech těchto skel je výřez právě pro reproduktor.
    Obal můžete případně vrátit, pokud Vám nevyhovuje.
    Aby Vám čtečka fungovala, musíte v natavení zvýšit citlivost.