• Super komunikace
    • Pěkné zboží

Super obchod, doporučuji!!!

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení a jsme opravdu rádi za vaši spokojenost.
    Krásné svátky přejeme

• Velký výběr zboží
    • Výborná komunikace obchodu
    • Dodací lhůta odpovídala informacím uvedený na internetu
    • Ceny zboží

Tento eshop mohu jen doporučit. Objednávala jsem zboží (2 různé kusy), které nebylo skladem a uvedená doba doručení byla uvedena 1-2 týdny. Zboží přišlo za 7 pracovních dní od připsání peněz na účet, takže v nejkratší uvedené lhůtě. Obchod informoval emailem jak o připsání peněz na účet, tak i o přípravě k odeslání a poté i odeslání. Zboží dorazilo v pořádku, pečlivě zabalené, odpovídalo fotkám i popisu.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za úžasné shrnutí zkušeností s naším obchodem a za zelené doporučení ostatním zákazníkům. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat a snad se nám to daří.
    Přejeme vám krásné Vánoce!

• kvalitní zboží

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za kladnou recenzi a zhodnocení kvality našeho zboží.
    Krásné Vánoce přeji
    Petra

Zboží nabylo skladem, takže dod. lhůta byla o trochu delší, ale jinak spokojenost

Krásné svátky přejeme
    Petra

Skvělá spolupráce s firmou, konkrétně s Petrou, která musela najít mou ztracenou zásilku u GLS, přepravní služby. Dala si s tím práci, mám radost, že takto firma funguje

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, moc vám děkuji za pochvalu. Uf, byly to nervy, ale nakonec se balík po depech našel a v pořádku vám dorazil. Takže konec dobrý, všechno dobré. Přeji vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018!

• Kvalitně zabalené

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkujeme za doporučení ostatním zákazníkům.
    Petra

Teď měsíc před Vánoci jsem na balíček čekala dva týdny, ale výsledek stojí za to. Výhodu obchodu vidím v pestré a příjemné nabídce co se šatů v retro stylu týče. Také oceňuji vstřícný přístup.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená a rozhodla jste se o tuto zkušenost podělit na Heurece a doporučit nás tak ostatním zákazníkům. Velmi nás to těší a snažíme se naše služby stále zdokonalovat.

Petra

• široký výběr zboží, přehlednost, dobré ceny, slevové akce

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená s přehledností eshopu, výběrem kabelek a i s cenami. Oceňuji, že jste se rozhodla o tuto zkušenost podělit na Heurece a doporučujete nás ostatním zákazníkům. Velmi nás to těší, snažíme se.

• Vše bez problémů, profesionální

Rychlé, spolehlivé, bezproblémové

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Velmi vám děkuji za udělení kladného hodnocení našeho eshopu zde na Heurece. Snažíme se být rychlými, spolehliými a bezproblémovými :-D
    s
    pozdravem

spokojenost

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Velmi vám děkuji za trefné a jednoduché shrnutí zkušenosti s naším eshopem. Snažíme se být stále lepšími.
    Petra

• dodání bez problému domů - na rozdíl od České pošty

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená a rozhodla jste se o tuto zkušenost podělit na Heurece a doporučujete nás ostatním zákazníkům. Velmi nás to těší a snažíme se naše služby stále zdokonalovat.

Petra

Zbozi bylo objednano 30.7.,penize pripsany na ucet 02.08.,zbozi doruceno 21.9. (od 18.8.do 03.9. meli dovolenou). I tak doruceni od okamziku objednani trvalo 6 tydnu. Vim,ze kabelka,kterou jsem si objednala, byla na vice serverech-kdybych to vedela,objednala bych jinde-je to neprijemny pocit mit zaplacene zbozi predem 2 mesice a nevedet,zda prijde,kdyz firmu neznate. Zbozi nastesti doslo v poradku. Takze zaverem-pokud mate radi cekani,objednejte,jinak se radeji poohlednete jinde nebo si zajdete nakoupit nekam osobne.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, co k vašemu hodnocení dodat? zapomněla jste, že jste zmínit, že jste o dlouhé dodací době věděla, že jsme vás o všem poctivně informovali a o své objednávce jste měla stále přehled. Mimo jiné jsme vám zasílali i tento email:
    paní Svobodová, doručení vaší objednávky(dle dodací lhůty) spadlo do doby naší třítýdenní letní dovolené viz info na našich stránkách v informačním proužku, které tam visí již od 1.7.2017 a který se zobrazuje na každé stránce eshopu ať již prohlížíte z počítače nebo z mobilu.
    Po naší dovolené vám byla kabelka bez odkadů odeslána a věřím, že vám dělá již téměř měsíc jen samou radost.

výběr zboží
    komunikace
    cena
    nevýhodou byla jen doba dodání-nezpůsobená prodejcem

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená se zbožím z našeho eshopu a i s naší komunikací.
    Moc vám děkuji za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům

• Rychlost jak blázen

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

:-D moc děkujeme za zhodnocení nákupu a doporučení dalším zákazníkům.
    Petra

• Kvalitní zboží,velký výběr,rozumné ceny,dobrá komunikace

S prvním nákupem zde jsem nadmíru spokojena,kabelka dorazila,po celou dobu jsem dostávala informativní maily a navíc mě velmi potěšilo,že samotná kabelka byla vložena do celkem praktické nákupní tašky z netkané textilie.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená se zbožím z našeho eshopu a moc vám děkuji za doporučení ostatním zákazníkům
    Petra

Zboží nedorazilo ani po dvou měsících a na mejlové dotazy ohledně zaplacené objednávky vůbec neragují.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, od 18.8. do dnešního dne čerpáme předem avizovanou a všude inzerovanou dovolenou. Emaily postupně vyřizujeme od dnešního odpoledne, ale je to nad naše síly. Lepší je se dotázat telefonicky, nemáme s komunikací problém.

Objednávky budou postupně vyřizovány od zítřejšího dne.

Petra

obchod nekomunikuje!! ještě, že jsem neplatila předem!!

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, komunikujeme vždy, na všech kanálech (email, chat, telefon,facebook zeď, facebook zprávy, instragram) za všech okolností a s každým. Se žádným dotazem jste se na nás neobrátila. Objednala jste zboží s dodací dobou 25 pracovních dnů a ta ještě neuplynula. Dodání máte dobírkou. Pokud chcete cokoliv vědět, stačí nám zavolat nebo napsat.
    Petra

Super zboží, které je ještě hezčí než na webu

Petra

Objednaná kabelka vypadá luxusně a byla za velmi přijatelnou cenu. Jedinou nevýhodu spatřuji v delší době dodání.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, mockrát vám děkuji za doporučení ostatním zákazníkům. Vždy nás to moc potěší. Víme, že naším nevýhodou je delší doba dodání, snažíme se kompenzovat rozumnou cenou zboží.

Petra

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.