• žádné!
    • zboží i po více než 2 měsících nedorazilo
    • na můj dotaz nebylo odpovězeno

Kabelku jsem si objednala a zaplatila 16.2.2019. Dodací lhůta u zboží byla uvedena delší. Do dnešního dne (25.4.2019) mi však nic nepřišlo, ani mi nepřišel informativní e-mail, co se s mojí objednávkou děje. Dokonce jsem nedostala ani odpověď na můj dotaz. Za mě obchod nedoporučuji.

• Jeden den objednáno, druhý den dodáno...co víc si přát.

U jiných shopů je sice dodání zboží rychlejší, ale doba nebyla zase tak dlouhá, aby se nedalo vydržet.
    A stálo to za to. Kabelka je nádherná, je originálním kouskem, nevidí se jen tak. Vím, že jen tak se stejnou kabelkou nikoho nepotkám. Je vážně moc hezká.

• Dodací lhůta jiných eshopů je sice leckdy kratší, ale tahle malinko delší doba čekání stála vážně za to. Kabelka je nádherná, je originální. Dorazila dnes ráno, odpoledne už měla úspěch. Moc se mi líbí, povedla se. Mám dobrý pocit, že tuhle ani ve městě nepotkám. Vážně se mi moc líbí.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Žádné podrobné informace
    • Žádná komunikace
    • Za dlouhé čekání dost vysoké ceny

Už nikdy bych neobjednala z tohoto eshopu a rozhodně to nedoporučuji ani nikomu jinému!!!! Nechápu co trvá tak dlouho na dodání, když je zboží na skladě. Lituji uzavřeného obchodu s tímto prodejcem. Sestra se mi v pátek vdává a já nemám saty, které jsem chtěla. Vyhodila jsem peníze z okna a stejně si budu muset koupit jiné. Opravdu nikomu nedoporučuji nakupovat na tvojekabelka.cz
    Ani v nouzi!!!!
    Děkuji.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, bohužel, díky tomu, že je vaše hodnocení anonymní, nedokáži se k vaší objednávce konkrétně vyjádřit. Snad shrnu jen vše podstatné. U každého zboží je dodací doba uvedená. U zboží skladem je uveden přesný datum doručení, tedy pokud včas zaplatíte. Komunikujeme emaily, přes kontaktní formulář na eshopum, telefonicky i smskami denně od 9 do 17 hodin. Stačí využít jakýkoliv u uvedených způsobů a vždy vám ochotně někdo z nás odpoví. Ceny v eshopu jsou naprosto normální a odpovídají konkurenčnímu prostředí. Prosím napište nám, uveďte své jméno a číslo objednávky a my nemáme problém objednávku dořešit a na vše vám odpovědět. Nemáme co skrývat. Předem děkuji.
    Petra

Zkoušela jsem nakoupit poprvé, ale zboží bylo vyprodané.Tudíž nemám co hodnotit.

vše bez problému

• Příznivá cena
    • pěkné zboží
    • přehledné stránky
    • velmi dobrá komunikace
    • delší dodací lhůty

Přes počáteční problémy s dobou dodání a velikostí objednaného zboží, jsem díky velmi dobré komunikaci a vstřícnému přístupu s obchodem spokojena. Velmi kladně hodnotím především skutečnost, že vzniklé problémy dovede obchod vyřešit ke spokojenosti. Obchod doporučuji.

• Velký výběr zboží
    • Velký výběr zboží, které ale nemusí být skladem
    • Pokud zboží není skladem, je tam dost dlouhá doba dodání až 3 týdny
    • Nekomunikace

Ve středu jsem u tohoto obchodu učinila objednávku a když jsem si všimla, že mnou objednané šaty jsou již u zahraničního výrobce vyprodány, poslala jsem jim přes jejich kontaktní formulář dotaz, zda moje šaty budou vzhledem k vyprodanosti šatů u výrobce dodány nebo bude objednávka stornována. Doteď žádná odpověď, buď jim nefunguje kontaktní formulář na webu a nebo neodpovídají na dotazy zákazníků. Poslala jsem jim raději email se stejným dotazem a nyní čekám, zda se uráčí odpovědět. Jsem ráda že jsem jim neposlala peníze předem, protože vzhledem k negativním recenzím bych teď nebyla zrovna klidná. Moje chyba, měla jsem si před tím přečíst recenze zde na heurece, protože jinak bych se tomuto obchodu raději vyhnula a objednala šaty jinde. Jestli tento e-shop mohu doporučit nebo ne, nevím. U zboží které mají skladem, nejspíš nebude problém, ale pokud si objednáváte zboží, které není skladem, může to být určitá komplikace.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den paní Fišerová. Zákazníci, kteří si vytvářejí domněnky jsou někdy opravdu nebezpeční. Zaslala jste nám přes formulář dotaz, kde píšeme, že odpovíme do 24 hodin. Aniž byste vyčkala, až tato doba uplyne, následoval dotaz emailem a to přesně dne 27.04.18 v 8:30. 27.04.18 v9:07 vám od nás dorazila odpověď, že ještě neuplynula ani dohodnutá doba 24 hodin na odpověď a na vaši otázku vám odpověděli. Nevím, co více udělat. Negativní recenze zde vznikají stejným způsobem jako u vás. Jedná se o zákazníky, kteří nečtou dodací doby. Bohužel nejsme nadnárodní společnost s megasklady, jsme obyčejná česká firma, která se snaží své podnikání dělat poctivě.

Objednávka stále nedorazila

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, ano, to máte pravdu. Vaše objednávka má dodací dobu 14 pracovních dnů a tato doba ještě neuplynula. s pozdravem Petra

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobré ceny, dobrá komunikace

Nákup byl bezproblémů, obchod dobře komunikuje, i když zboží nebylo skladem, byla jsem průběžně informována, kdy objednávku obdržím.

Po 14 dnech od zaplacení došel email o přijaté platbě. Už skoro měsíc čekám na zboží a tohle je jediná zpráva z eshopu.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, vaše nespokojenost nás velmi mrzí, ale věřte, že se snažíme jak nejlépe umíme. Objednala jste zboží s doručovací dobou 25 pracovních dnů (jde z USA), tato doba ještě neuplynula. O všem jste ale byla informována v době objednání zboží na eshopu, kde je dodací doba modře vyznačena u zboží. Další informace o dodací lhůtě vám dorazila na email s objednávkou, další s potvrzením o platbě. Lépe to bohužel neumíme.
    s pozdravem
    Petra

• Má kabelka měla na obrázku tmavší barvu než ve skutečnosti, což mi vadí.

• Velmi vstřícné jednání. Přes špatně zadaný variabilní symbol obchod zakázku vyhledal a v pořádku dorazila. Obchod doporučuji.
    • Žádnou jsem neobjevila.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za kladnou recenzi a zhodnocení nákupu v našem eshopu. Moc si toho vážím!
    Krásný nový rok přeji
    Petra

• Možná až zbytečně familiérní styl komunikace.

Objednával jsem Dámský holový deštník Cath Kidston Kensington 2 FOREST ROSE TAUPE L541 a i když produkt nakonec nebyl tak super, komunikace společnosti a doba dodání dobré. Objednal jsem a okamžitě mi psali, že je produkt bohužel vyprodán, ale že ho ten a ten den naskladní a zda je to v pořádku. Deštník dorazil v pohodě do Vánoc, tak jak slíbili.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za kladnou recenzi. Co se týče vaší kritiky "možné familiérnosti" snad jen poznámku. Nemám ráda neosobní, strohou, suchou emailovou konverzaci, z které není cítit na druhé straně člověčina. Raději do ní dám kus sebe....i když chápu, že vaše rýpnutí je spíše profesionální deformace.
    Krásné Vánoce přeji
    Petra

zatím jsem zde nakupovala poprvé

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkujeme za 100% doporučení ostatním zákazníkům a přejeme krásné svátky vánoční.
    Petra

• zboží bylo rychle dodáno

Dobrý,rychlý nákup.

Krásné Vánoce přeji