15.4.jsem objednala a druhý den jsem zboží dostala , bylo to neuvěřitelné , a moc děkuji

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

děkujeme vám za vaši příznivou zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání vaší objednávky. Vaše slova nás těší a jsou pro nás potvrzením, že naše úsilí v poskytování rychlého a efektivního servisu má smysl. Pokud byste měla v budoucnu další požadavky nebo otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!

Tým TVdigitalne.cz

• Ochota a instalace softwaru a ostatních věcí slušné jednání,děkuji panu Hájkovi .
    • Žádné Velice

Velice slušní a ochotný děkuji za vše nákup perfektní

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojena s naším službami a s péčí, kterou vám poskytl pan Hájek. Vaše uznání ochoty a instalace softwaru a dalších služeb, stejně jako ocenění za slušné jednání, jsou pro nás velkou poctou. Budeme se snažit udržet si tuto úroveň služeb i nadále. Pokud budete mít v budoucnu další požadavky nebo otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!

• Podrobné nastavení

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenil podrobné nastavení, které jsme vám poskytli. Je pro nás důležité, abyste se cítil pohodlně s našimi službami a abychom vám poskytli kompletní podporu při nastavování vašich preferencí. Pokud budete mít v budoucnu další otázky ohledně nastavení či jakéhokoli jiného tématu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Tým TVdigitalne.cz

Na TVdigitálně.cz jsem nakupoval několikrát a bez problémů. Vždy mě byly sděleny informace, které jsem požadoval. Obchod k nákupům doporučuji.

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

velmi si vážíme vaší kladné zpětné vazby. Jsme rádi, že vaše zkušenost s naším obchodem na TVdigitalne.cz byla pozitivní a že jste byl spokojen se sdělenými informacemi. Vaše doporučení nás velmi těší a doufáme, že se k nám brzy opět vrátíte. Děkujeme vám za vaši důvěru a přízeň. Tým TVdigitalne.cz

Rychlost a hlavně vstřícnost.

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

srdečně děkujeme za vaši ohromnou pochvalu! Jsme nadšení, že jste si všiml naší rychlosti a vstřícnosti při vašem nákupu na TVdigitalne.cz. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud byste potřeboval v budoucnu jakoukoli další pomoc nebo radu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

S přátelským pozdravem,

• Obchod výborně komunikuje
    • Zboží výborně zabaleno a v pořádku
    • rychlost vyřízení

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

velmi děkujeme za vaše milé slova! Jsme potěšeni, že jste ocenil naši skvělou komunikaci, pečlivé zabalení zboží a rychlost vyřízení objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je pro nás radostí, že jsme mohli přispět k vašemu pozitivnímu zážitku. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Tým TVdigitalne.cz

• Dobré ceny a následná technická podpora

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenil naše dobře nastavené ceny a kvalitní technickou podporu. Vaše spokojenost je pro nás velkým oceněním a motivací k dalšímu úsilí. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší možnou pomoc!

Tým TVdigitalne.cz

Lépe označit z vnějšku provozovnu, při otevřené brance "s tabulkou" jsem ji drobet problematicky hledal ...

Reakce obchodu tvdigitalne.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a upřímně litujeme obtížností, které jste zažil při hledání naší provozovny. Budeme pracovat na zlepšení označení z vnějšku, aby bylo snadnější pro naše zákazníky nás najít. Vaše připomínka nám pomáhá pochopit, kde můžeme vylepšit naše služby a nabídnout lepší zkušenost. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další návrhy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Vše v naprostém pořádku.

• perfektní

jen všechno to nejlepší

Rychlé dodání, příznivé ceny.

Rychlé dodání.
    Dobré ceny.

• Dobré ceny, rýchlosť vybavenia objednávky a dodanie tovaru, ústretovosť, komunikácia so zákazníkom, snaha riešiť prípadné problémy.

• Rychlé jednání, spolehlivost dodávky.

• Kvalitní informace při telef. dotazu.

rychlé jednání.

Spokojenost s dodávkou

Maimální spokojenost konfigurace skvělá

• Rychlá a kvalitní reakce na reklamaci návodu k obsluze