• Dobrá dostupnost, rychlost , ochota,rychle a jednoduché objednani
    • Zadna

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• výběr
    • spokojenost

zákaznický servis

• Rychlost vyřízení objednávky, ochota personálu

zákaznický servis

jsem spokojená jak s vyřízením objednávky, tak i s nákupem

rychlá bezproblémová dodávka

• Dobré
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Přijatelná cena produktu

Velice rychlá dodávka.

zákaznický servis

• rychlé dodání, zboží v pořádku

• Rychlé dodání.

zákaznický servis

Rychlé dodání do druhého dne jsem zboží měl doma.

zákaznický servis

• Zatím jsem spokojen. Vše OK.

• rychle dodani vse ok

spolehlihost

zákaznický servis

Objednala jsem si u vás poprvé.Zatím nemohu zhodnotit objednaný výrobek, protože jeho efekt se projeví až po delším používání.

zákaznický servis

Dobrá komunikace. Spolehlivost. “Nepřišlo “ mi potvrzení objednávky, poslali mi nové, pak jsem ho našla ve spamu.

nemohu nic vytknout

zákaznický servis

Tenhle přípravek má na moji postavu kladný vliv.Po odzkoušení jiných přípravků se mi jeví jako nejlepší právě tenhle. Nevýhody žádné.

Jsem celkově spokojen .

zákaznický servis

• výhodou je někdy nižší cena zboží

Jediné co mě mrzí ? Nakoil jsem si 2x lupu s osvětlením a čečko . ale nemá pouzdro ( ani jsem ho nikde jinde neviděl) před xx lety jsem si koupil tu samou a vydržela mi dobrá právě díky pouzdru .....