Cena, rychlost dodání zboží a perfektní komunikace

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Těšíme se na Váš další nákup.

Turbado.cz

Dobry den,zkušenost s obchodem nemám,nakupovala jsem poprvé a byla jsem spokojená.

Turbado.cz

Perfektní komunikace, rychlé dodání (dpd), nemám co bych vytknul. Telefon S8+ přišel perfektně zabalený, originál pečeť samsung, telefon bez bloatwaru operátora. Za mě naprostá spokojenost! Doufám že takhle bude eshop přistupovat i k případné reklamaci.

• Cena :)
    • Rychlost (objednavala jsem kolem Vanoc)

Turbado.cz

• V mém případě poloviční cena telefonu
    • Rychlé dodání pomocí DPD

Před nákupem jsem hledal důvod, proč je zde telefon o polovinu levnější než v Electro worldu. Z recenzí a později i po doručení telefonu jsem měl jasno. Důvod je ten, že telefon nebyl určen pro český trh. Uživatelská příručka je jen v jazycích severní Evropy (Dánsko, Norsko, Švédsko, ...), ale na přístroji se to nijak neprojevuje. Při prvním startu systému nastavíte češtinu a vše je úplně normální. Pokud by někomu přece jen příručka chyběla, na webových stránkách výrobce se dá rychle dohledat. Doposud jsem nenarazil na žádný problém, což v kombinaci s výbornou cenou znamená maximální spokojenost.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. V případě chybějícího českého návodu nabízíme zákazníkům zaslání příručky emailem. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Těšíme se na Váš další nákup.

• Vynikající spolupráce

Turbado.cz

super obchod do tří dnu dorazilo zboží,vše bylo pěkně zabalené,nerozbalené, jenom mohu doporučit

Turbado.cz

• rychlost doručení, nabídka dalších služeb

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Těšíme se na Váš další nákup.

Turbado.cz

• Rychlé dodání zboží,informovanost o dodání,komunikace.

• srozumitelná nabídka ,slušné c
    • neznám žádnou

Turbado.cz

Velmi rychlé jednání, skvělé ceny. Ipad jsem zde koupil o 1500 Kč levněji než kdekoliv jinde.

Turbado.cz

• English speaking, quick reaction to customer requests, polite
    • In order to provide a proper invoice (i.e. VAT base, VAT amount, DUZP), the customer has to order as a business, not as an individual with an increased cost (approx. 10% more of the order value). On top of that (even if the extra cost is accepted), the business financial data in the form are mandatory to be filled with real values (which of course the individuals do not possess). Please note that for goods with a value more than 10.000 CZK (which was the case) the business is obliged to issue an invoice with all data required by law.

Dear customer,

thank you for your review.
    Ordering with VAT quoting is governed by our business terms and conditions.

Thank you for your understanding

Regards
    Turbado.cz

Zboží došlo v pořádku, dobře zabalené a přesně v čas

• Rychlé jednání

• Cena a rychlost

Turbado.cz

• Zboží bylo dodáno rychle. Měla jsem nesrovnalost v objednávce a hned tentýž den byl vyřešen. Komunikace super :-)

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Na jakýkoliv požadavek našich zákazníků se vždy snažíme reagovat co nejrychleji.Těšíme se na Váš další nákup.

Turbado.cz

• řekl bych rychlost dodání, komunikace