• podvodný e-shop

Jedná se firmu provozující (ještě v listopadu 2020) e-shop czechcom.cz, kdy ale původní společnost je již vymazána z rejstříku od června 2020 z rejstříku, tedy po likvidaci. Jedná se o podvodníky. Vyhnout se obloukem!

• Výhoda jedině ta, že jsem se poučil, abych zde nikdy nic už nekupoval!
    • Neochota, arogance

NEDOPORUČUJI !!! Velice špatná zkušenost s tímto e-shopem. Již dvakrát jsem zasílal k reklamaci zde zakoupený mobilní telefon, který se samovolně nečekaně restartuje. Pokaždé mi bylo zboží vráceno se závěrem, že žádná závada nebyla prodejcem shledána, ačkoliv mám rovněž natočené video, kde je zmiňovaná závada zjevná. Podotýkám, že zboží je samozřejmě ještě v záruční době. Nicméně nyní už se s celým případem raději obrátím na právního zástupce, bohužel..

• skvělé ceny, komunikace, služba "premium Turbado záruka" je bezkonkurenční

• do tří pracovních dnů mi zboží dorazilo
    • vše v pořádku
    • malinko pomalejší reakce na e-mail, ale odpoví a vše je OK

• jsou jedním slovem úžasní. Spolehlivost, solidnost, vstřícné a příjemné jednání!!! doporučuji!!

Jsou jedním slovem úžasní. Spolehlivost, solidnost, vstřícné a příjemné jednání!!! doporučuji!!

• komunikace, seriozní jednání

• Velice dobrá cena, rychlé doručení

Je nutné uvádět ceny s DPH a nebo napsat upozornění ,že se jedná o cenu BEZ DPH

• Příznivá cena

Telefon, který jsem si objednala dorazil v pořádku ale cekala jsem 4 dny. Dále jsem chtěla vyměnit tuto objednávku vyměnit a vše proběhlo s velkou ochotou a perfektní pomocí personálu. Děkuji

• Nízké ceny

V pondělí jsem vytvořila objednávku a jelikož jsem v ni chtěla něco změnit, snazila jsem se do eshopu dovolat. Celé pondělí a úterý jsem byla neúspěšná. Ve stredu slibovali doručení objednávky. Ve středu se mi také nedařilo do eshopu dovolat. Půjčila jsem si jiny telefon a ten mi zvedli hned (absolutně nechápu!). Na dotaz proč nedoručují mi bylo sdeleno, ze byla průtrž mračen a ze se expedice zpozdila a ze prý dnes (streda) odešlou. Kdyz ve ctvrtek jsem viděla ze opět nedoručují, že zásilku neodeslali, jsem objednávku stornovala. Tento eshop uz nikdy nevyuziju.

děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za komplikace se zpožděním odeslání objednávky.

Naše infolinka je k dispozici každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

Rovněž tak můžete kdykoliv využít emailové komunikace.

Turbado.cz

Rychlé dodání vše proběhlo bez problému.

• Dobrá komunikace s obchodem

Zboží bylo doručeno v pořádku. Komunikace s obchodem jednoduchá.
    Dodací lhůta dostatečná.
    Jediný nedostatek jen v tom, že nebyl přiložen manuál v ČJ.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. V případě chybějícího českého návodu nás kontaktujte, nabízíme zákazníkům zaslání příručky emailem. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

dobré

• zákaznická podpora
    • komunikace
    • poprodejní služby

• Rychlá dodávka zboží
    • chyběl návod v českém překladu

• Spolehlivý obchod

• Možnost zaplatit si premium služby
    • Perfektní servis ( zkušenost z předešlé objednávky)

Velmi dobrý e-shop. Premium služby za 10% z ceny produktu je naprosto skvělá volba. Tento e-shop mohu jen a jen doporučit

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladnou recenzi a doporučení. Těší nás spokojenost našich zákazníků.
    Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Team Turbado
    [email protected]