• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 2 týdny

• Jsem maximálně spokojený. Zboží dorazilo v originálním balení v pořádku. Dodání bylo velmi rychle. V pondělí ráno jsem objednal a ve středu ráno jsem měl zboží doma. Móhu jen doporučit.

• Rychlý, komunikuje přes formulář
    • V návodu jsem nenašel popis redukce na sluchátka, ani na webu.
  • nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 týdny

• Velmi dobrá komunikace ze strany prodejce, rychlost dodání.
  • nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 týdny

• Dobrá cena a rychlost vyřízení objednávky včetně doručení
    • žádná
  • nakoupil v obchodě Turbado.cz před 1 měsícem

• Reklamační formulář on-line.
    • Bezplatný svoz reklamovaného zboží.

Po 1. reklamaci se telefon vrátil z jejich smluvního servisu špatně opravený. 2. reklamace byla uznaná, avšak asi díky vánočním dovoleným se z jiného smluvního servisu telefon nevrátil do 30 dnů. Vrácená částka byla na účtu 2. pracovní den po odeslání formuláře odstoupení od smlouvy emailem. Obě 2 reklamace byly standardní cestou bez nabízeného a zpoplatněného rychlého vyřešení reklamace.

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 1 měsícem

• Bezproblémová komunikace se zákazníkem

• Spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Turbado.cz před 2 měsíci

Vše OK.děkuji a doporučuji všem.

• rychle jednani

• Rychlá odpověď na dotaz
    • Lepší cena než má konkurence u mého produktu
    • U mého Pixelu mě potěšila De verze, která má oproti Uk evropskou nabíječku.
    • Určitě by neuškodilo mít nějaké ochranne sklo, popř. Základní obal, abych nemusel čekat na Čínu nebo si to shánět jinde.

Zatím jsem s výrobkem spokojený. Jejich strategie mě navíc nepřipadá vůbec špatná. Koupen pixel 2 xl přišel v pořádku.

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

Spletl jsem se v objednávce. Následně zaplatil a pak zrušil. Obchod vše akceptoval a peníze vrátil do 3 dnů. Prostě super. Vše vykomunikováno přes email, naprostá spokojenost. Moc děkuji za kladný přístup!!!

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

• Komunikace, informovanost zákazníka, rychlost..

• rychlé
    • spolehlivé
    • komunikace na jedničku
    • ochotní
    • bez problému
    • žádnou nevýhodu u toho eshopu nevidím, s nákupem jsem byl nadmíru spokojen

Rychlé vyřízení mé objednávky (samsung galaxy s9+), telefon dorazil včas a bez jediného problému, komunikace skrze email také bezproblémová, maximální spokojenost

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

• Rychlé dodání zboží.Co slíbily,splnily.Dodávka do tří dnů, byla dodržena.

Rychlé dodání!

• Rychlá komunikace
    • Dobrá cena

Super:-)

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

Kupoval jsem u TURBADO mobil. V potvrzené objednávce napsali, že bylo objednáno 18.11., doručeno bude 20.11. Tak jsem se tedy 22.11. ptal, jak to tedy bude s tím dodáním. Okamžitá odpověď, že to posílají a doručeno bude 23.11. Asi se špatně domluvili s PPL, doručeno bylo 26.11. (asi jsem měl kliku, že tam byla mezi tím sobota a neděle, jinak nevím jestli by to stihli, vzhledem k tomu, že ještě v neděli to leželo na centrále). Ale jinak si nemohu stěžovat. objednaný mobil OK, s pečetí, funglovka. Což v předchozích 2 případech (v jiných obchodech) nebylo a zboží jsem kvůli tomu vracel. Takže za mě dobrý a mohu doporučit.

Reakce obchodu Turbado.cz

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Za prodlouženou dobu doručení se omlouváme a uděláme vše pro to aby se podobná situace neopakovala. Po předání zásilek dopravci bývá doručení následující den, proč tomu tak nebylo u Vaší objednávky u společnosti PPL prověříme.
    Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Turbado.cz

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

Vstřícný přístup a velmi dobrá komunikace obchodu. Můžu jen a jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Turbado.cz před 3 měsíci

Perfektní komunikace, velká ochota , nízké ceny, kvalitní zboží.
    Všem doporučuji