• Skvělý přístup, všechno hnedka vyřízení a přišlo skvěle

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pochvalnou recenzi a doporučení. Těší nás spokojenost našich zákazníků. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Plná spokojenost

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Těší nás spokojenost našich zákazníků. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Turbado.cz

• Nakupoval jsem poprvé, od teď se vudu obracet vždy sem v první volbě!

Překvapivě příjemné nakupování a spolehlivost

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Těší nás spokojenost našich zákazníků. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Těšíme se na Vaší další objednávku.

• Nedodržel termín dodání

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi a doporučení. Vaši objednávku jsme přijali v pondělí 19.3. a 20.3. jsme zboží odesílali. Termín dodání máme 2-3 pracovní dny.

• Rychlost ,cena, komunikace

super cena + rychlost dodání

Turbado.cz

• česká pobočka zahraničního obchodu
    • zahraniční obchod

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi a doporučení. Zboží z naší nabídky je z distribuce EU a je tedy určeno i pro český trh.

Turbado.cz

• Oproti jiným obchodům je Turbado výrazně levnější. A to v řádu několika set až tisíc korun!!!
    • Vstřícnost a komunikativnost
    • Spolupráce se spolehlivou firmou PPL
    • Jeden celý pracovní den trvá vyřízení elektronické objednávky, takže zboží mi zaslali až další prac. den. :-/

Když to shrnu, vyplatilo se mi počkat, protože telefon mi přišel s výrazně nižší cenou než jinde (cca o 2.200,-Kč)!!!! Ale vyřízení objednávky je zbytečně moc dlouhé. Elektronická objednávka odeslána ve středu 7. 3. 2018 ve 14.21, její vyřízení probíhalo celý čtvrtek a teprve v pátek byl telefon odeslán a dorazil až 12. 3. 2018, také díky víkendu. Pro nedočkavce jako jsem já doporučuji objednat sobotní dodání.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Při objednání do 14 hodiny zboží expedujeme následující pracovní den, pro objednávky po 14 hodině je expedice do 2 pracovních dnů, systém zpracování je řízen automaticky.

Turbado.cz

• hledané zboží jinde neměli
    • příznivá cena

Sehnal jsem co jsem chtěl a za mě příznivou cenu.

• ceny
    • komunikace

Nemohu moc hodnotit, protože jsem objednala, ale zboží už nebylo skladem a zatím jsem znovu neobjednala (cena je cca.o 600,- vyšší). Ale komunikace s prodejcem je vynikající, prozatím. Proto nemohu dát plný počet hvězdiček.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Slibujeme že v našem přístupu a komunikaci nepolevíme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Turbado.cz

Zatím vše naprosto v pořádku, distribuce eu také,čeština, aktualizace už tam jsou,žádný problém,budu doporučovat.

Turbado.cz

• Doporučuji vše proběhlo výborně.

• Hodně dobrá cena

• jednounačně cena

vybíral sem přes heureku ... najnižši cena, recenze obchodu pozitivní ... mebylo nad čím přemýšlet :)

• Délka dodání

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Turbado.cz

• jedny z nejlepších cen!
    • skvělá a rychlá komunikace obchodu
    • telefon přišel rychle

Obchod mohu určitě všem doporučit! Bezvadné ceny, super rychlá komunikace. Telefon Sony Xperia XZ dorazil v pořádku, doprava DPD je profesionální a spolehlivá. Jsem velice spokojen.

Turbado.cz

Zboží přišlo včas a nepoškozené. Objednáni a komunikace byla bez problému. Obchod doporučuji.

• Dobra komunikace
    • Relativne kratka dodaci luhuta
    • Nizke ceny

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Těšíme se na Váš další nákup.

Turbado.cz

• nízká cena oproti konkurenci
    • zboží přišlo orig.zabalené a nepoškozené
    • dodání do 3.dnů

• Komunikace, vstřícnost, ochota

• Nízká cena
    • Dobrá komunikace

Není co vytknout. Komunikace bez problému. Telefon došel zabalený, obal nepoškozen. Možná by mohlo být v krabici více tlumící hmoty, ale to je jen můj názor. Jinak spokojenost.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Slibujeme že v našem přístupu nepolevíme. Dostatečnost "tlumící hmoty" u zásilek prověříme.