• Žádná
    • Zboží jsem objednal před týdnem, zaplatil a dodnes zboží nemám, ani se nikdo neozval !!!

Nenakupovat v tomto obchodě !!!

• Zbozi mi nedorazilo
    • Zadna komunikace, penize se objevily zpet na internetovem bankovnictvi.

žadny svěrak jsem nekupoval

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobry den jaký Svěrák vaše objednávka byla na 4 poklice ze dne 12.1 a13.1 jste si objednávku osobně vyzvedl u nás na prodejně takže opravdu nechápu jaký Svěrák poklice jste dostal do 24hodin

• Žádná informace o zrušení objednávky která byla skladem !!!

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobrý den dnes 22.1 jsme spolu mluvili po telefonu a já jsem vám oznámil ze jsme vám e-mail odesíláni 12.1 o zrušení objednávky důvod byl ze na eshopu jsme bohužel z důvodu chyby ve zobrazení uváděli ze jde zboží skladem a ne že je u dodavatele zároveň jsme vám oznámili že vámi objednané zboží budeme mít 28.1.2021 na skladě a vy jste souhlasil ze si počkáte takže moc nechápu toto hodnocení to ze vám e-mail nedošel nás mrzí ale to že jsme spolu mluvili a dohodli se na dodání zboží už do recenze nenapíše te.

• Dopředu neavizovali celofiremní dovolenou, až po objednávce.

• Zboží nekompletní a použité.Nulová komunikace.

Rozhodně nedoporučuji.Ze dvou přehrávačů jeden v pořádku,druhý nekompletní a použitý.
    Obchod přestal komunikovat a nereaguje ani na telefony.
    Je to banda zbabělejch sráčů.

Obchod objednavku zrusil (ze zbozi maji vyprodane , zjistili az po zaplaceni). Na vraceni penez jsem musel cekat vice jak 14 dni a nekolikrat urgovat.

První objednávka zrušena ze strany obchodu z důvodu vyprodání položky.
    Druhou objednávku po naskladnění se nikdo ani neobtěžoval vyřídit.

Bohužel nekomunikují.

• žádná
    • Podvodný eshop

po zaplacení zálohové faktury objednávka zrušena, přestože uváděli, že zboží mají skladem. Peníze za zboží i přes několik výzev emailem a SMS mě nebyly doposud vráceny. Podvodný eshop.

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobrý den peníze vám dnes ráno byly vráceny na Váš účet k vůli karanteně fungujeme v omezeném režimu proto vše trvá déle děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

katastrofa------

• Žádná
    • Zboží nebylo doručeno
    • Lhali do telefonu

Zboží na heurece nejlevnější. Na e-shopu skladem. Nebylo doručeno, po týdnu jsem volal, slíbili mi, že ještě ten den odesílají, po dalších 2 pracovních dnech stále nedoručeno. Potvrzení objednávky přišlo z [email protected] moje zpráva na tuto adresu skončila s "Adresa nebyla nalezena. Vaši zprávu se nepodařilo doručit na adresu [email protected], protože adresa nebyla nalezena nebo nemůže přijímat e‑maily. Obchod rozhodně nedoporučuji!

• Zboží stále nedoruceno.prodavajici nekomunikuje na tel.ani email

Zboží zatím nedoruceny.prodavajici nekomunikuje

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobrý den omlouváme se měli jsme výpadek kompletně celého systému vaše objednávka včera 5.7 odcházela vámi zvoleným způsobem děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za zpoždění zásilky Tumcars s.r.o

• Nulová aktivní komunikace vůči zákazníkovi

31.5.2019 objednáno a zaplaceno zboží. Po několika urgencích, kdy mi bylo sděleno že už přece zboží odeslali nemám k dnešnímu dni nic. 12.6.2019 jsem odeslal odstoupení od kupní smlouvy a navrácení peněz, zatím bez reakce.