• Vyýhodá žádná
    • Zboží nedodáno od roku 2021
    • Žádná komunikace

Velmi opatrně s touto firmou. Pán dostal zaplaceno předem. Blbá pětistovka. Několikrat urgence.....zboží je již zabaleno a jede k Vám. A nic. Takže podvodník.

• Bez komunikace
    • Zboží nedoručeno

Před měsícem jsem si objednal zboží (měřič hloubky dezénu) s platbou předem na účet (platbu jsem ihned odeslal). Na začátku přišel e-mail s potvrzením objednávky a informací, že mám počkat na zprávu, až si budu moci pro zboží dojít. Tato zpráva vůbec nedorazila. Obchod zároveň nereaguje na e-maily a chat, který mají na stránkách. Zboží bylo za pár korun a říkal jsem si, že to nebudu řešit, ale tento neprofesionální přístup mě štve a třeba moje recenze pomůže někomu zachránit více peněz.

• existence obchodu

1.10. jsem objednal (poklice). 4.10. přišel email ,že je zaplaceno. 11.10. jsem poslal email,jak to vypadá s objednávkou--bez reakce obchodu. 17.10. jsem tam zavolal - odpověď: nám se nepropsala platba k objednávce :), podívám se na to. 19.10. jsem volal znovu - odpověď: dnes to posíláme. A 21.10. to konečně přišlo. A když jsem poklice vybalil, tak u jedné byl ulomený jeden úchyt a ten ulomenej kousek v tom obalu nebyl - možná to v obchodě ulomil vzteky, že ho pořád otravuju a chci zaplacené zboží:)). Původně jsem nechtěl nic psát, ale ta poškozená poklice mě k tomu donutila.

• Velmi laxní přístup co se týká dodání zaplacené věci. Na emaily nereaguje, telefon nezvedá. Vyhněte se tomu obchodu obloukem.

• Žádná
    • Zboží jsem objednal před týdnem, zaplatil a dodnes zboží nemám, ani se nikdo neozval !!!

Nenakupovat v tomto obchodě !!!

Ceny celkem rozumné, komunikace velmi slušná. Trošku horší vyhledávání určitého zboží je možná tím že to bylo z telefonu.

• Zbozi mi nedorazilo
    • Zadna komunikace, penize se objevily zpet na internetovem bankovnictvi.

• žádná
    • není seriozní eshop
    • nedoporučuji

Obchod nedoporučuji, 29.12.2020 objednáno zboží,které bylo ihned zaplaceno, pak příjde email že není na skladě a do 21.2.2020 se nemají k vrácení peněz ani nereagují na emaily.

• nízké ceny

Ochota , rychlost dodání, zboží dobře zabalené. Mohu doporučit.

• Skvělý přístup k obchodu

• Výborné jednání

žadny svěrak jsem nekupoval

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobry den jaký Svěrák vaše objednávka byla na 4 poklice ze dne 12.1 a13.1 jste si objednávku osobně vyzvedl u nás na prodejně takže opravdu nechápu jaký Svěrák poklice jste dostal do 24hodin

• Žádná informace o zrušení objednávky která byla skladem !!!

Reakce obchodu Tumcars.cz

Dobrý den dnes 22.1 jsme spolu mluvili po telefonu a já jsem vám oznámil ze jsme vám e-mail odesíláni 12.1 o zrušení objednávky důvod byl ze na eshopu jsme bohužel z důvodu chyby ve zobrazení uváděli ze jde zboží skladem a ne že je u dodavatele zároveň jsme vám oznámili že vámi objednané zboží budeme mít 28.1.2021 na skladě a vy jste souhlasil ze si počkáte takže moc nechápu toto hodnocení to ze vám e-mail nedošel nás mrzí ale to že jsme spolu mluvili a dohodli se na dodání zboží už do recenze nenapíše te.

• Dobře zabalené
    • Rychlá reakce

• Dobrá dostupnost blízko MHD
    • parkování přímo u obchodu

• 9

• Dopředu neavizovali celofiremní dovolenou, až po objednávce.