• Pestrá nabídka zdravotních pomůcek.

Příjemná a rychlá komunikace s obchodem jak telefonicky, tak e-mailem.

• zboží dorazilo v pořádku sice po delší době totiž z velké dálky
    • nemusel jsem jít k chirurgovi z důvodu vysokého věku protože bych operaci asi nevydržel operaci srdce a obratlu a tříselné kýli na levé straně nevýhoda že mi to VZP neuhradí zdraví je přednější jak peníze už je mi 22.6 85 roků a chci se dožít 90 z ůctou F,Ambroz Nappova 536 Jevíčko Morava Slovesko mám rád přeji pěkný den Do viděnia a do počuta

• Výběr zboží.
    • Celková cena byla asi o 200 Kč výší než inzerovaná.Zboží je dodáváno ze Slovenska a záleží na kurzu eura v den platby.
    • Vyšší ceny.

Objednané zboží:Invalidní vozík mechanický ocelový Cruiser 1 -48 přišlo v pořádku.

• Velmi rychlé dodání, pomůcky praktické, pěkné...

Rychle a bezproblémové dodání objednaného zboží.

• Rychlé dodání zboží.
    • Nejsou návody k přístrojům.

Zboží dodané rychle a v pořádku. Chybí návody na použití.

ignorance vůči spotřebiteli

Vše proběhlo v pořádku, jsem spokojená.

• Nedostatočná prehľadnosť obchodu, na Slovensku prichádza doručenie s platbou v českých korunách,
    • Nedostatočná informovanosť om produkte, predražená komodita, náhradný filter stojí 5,50Eur a celá maska vyše 40 Eur

Výhodou je že jsem si mohla v klidu doma zboží vybrat a nemusela nikam jezdit.Všechno bylo doručeno rychle a v pořádku.Moc děkuji a kdykoliv budu něco z vašeho zboží potřebovat velice ráda se na vaše služby obrátím. Děkuji moc a přeji hodně úspěchů.

• Hned vyrizene
    • Ještě jsem zboží nedostala ani žádnou zprávu o zdržení.Bohužel musím reagovat tak že nejsem spokojená

Vše proběhlo korektně a v krátkém čase

• Bez komunikace, ale uplne

Objednate zbozi s prosbou, ze spechte, ale bez odpovedi. Zrusite objednavku 3x, ale stale bez odpovedi a pak vam zbozi dorazi, kdyz uz ho mate od konkurence, ktera ho doruci druhy den.

Zboží objednané a zaplacené 17.12.2019 dosud nedorazilo. Příslib fmy ,že zboží dorazí do 18.1.2020. Bohužel bez informací . Tuto firmu nedoporučuji. Potřební by se pomůcek nemuseli dožít.

Najlepší e-shop,na aký som kedy narazila ! Veľký výber, slušnosť nevídaná, promtnosť, bezproblémovosť. výborná komunikácia !!!

Vše v pořádku Ochotný zaměstnanci

• Rychlé, bezproblémové doručení, super ceny

• Dobrý obchod
    • o žádné nevím