Objednala jsem si spací pytel pro miminko, kde byla avizovaná doba naskladnění 5-7 dní. Když se nic nedělo, po 12 dnech píšu, co se děje, odpověděli mi, že měli dovolenou, ok, chápu. Spací pytel přišel celkem po 18 dnech. Když jsem ale balíček otevřela, byl v něm úplně jiný pytel a velikost 68 místo mnou objednané 80-86. Velmi mě to naštvalo, protože mé rychle rostoucí miminko už několik dní nemělo v čem spát. Píšu znovu e-mail, volala jsem i na tel.číslo, které je nedostupné, když se 5 dní nic nedělo, poslala jsem pytel zpět. Toho samého dne odpoledne mi přišla tato odpověď: "Velmi ma to mrzi, poslala som vam kvalitnejsi pytel lepsiej latky nakolko ste dlho cakali a vidim , ze som poslala zly rozmer, ten co ste objednala je obycajna latka tak som sa rozhodla , ze za cakanie vam poslem lepsi. Je to dievcatko alebo chlapcek? Poslem na vymenu vacie cislo 86."

Ok, člověk se splete, ale jak si někoho může napadnout poslat mi jiný pytel (i když prý kvalitnější) než jsem si objednala??? Když jsem chtěla přesně ten, co jsem si objednala. Nechápu. Tou dobou už jsem měla objednaný pytel jinde. Takže doufám, že mi vrátí peníze včetně nákladů na zaslání pytle zpět na Slovensko.

• nespokojenost - nedodání výrobku

Objednal jsem výrobek u kterého jasně bylo dle mé paměti skladem. Po objednání za pár dnů napsali, změna stavu objednávky - čeká se na naskladnění (10 dnů). A za dalších několik dní rovnou objednávku zrušili. Neskutečný přístup, zvlášť u zdravotnických potřeb. Následně mi napsali, že zboží již v době objednání skladem nebylo ale věřím sobě. Nyní již výrobek není ani inzerován.

objednavku jsem stornovala ponevadž přes deset dni mi nic nepřišlo . na mou storno objednavkun epřišla žadna odpověd.

• Fajn

zboží dorazilo velmi rychle, až jsem byl překvapen

• Kvalitní zboží a profesionální přístup.

super rychlost

• rychlost dodání
    • neúplnost návodu - zřejmě ke staršímu typu

Celková spokojenost, dotaz na chybějící informaci v návodu obratem zodpovězen

.....

• Peniaze odoslané tovar vraj nie je na sklade ani by ma nenapadlo objednávať keby som vedel že to nie je.

• 14 dní po objednání je stav stále stejný :-( ... žádná komunikace. Jsem rád, že jsem objednávál s dobírkou a tudíž se nevztekám ;-)

bleskové dodání

Pro starou mámu na vozíčku jsem objednal SenioBox a budu ho vracet, mizerný návod (i kvalifikovaný elektroinženýr zprovoznění zvládl jen se značnými potížemi), produkt zásadním způsobem nesplňuje v e-shopu dodavatelem deklarované parametry.

Dobrý deň,
    doposiaľ sme na tento výrobok nemali žiadne reklamácie a s týmto produktom sú naši zákazníci nadmieru spokojní. SenioBox je novinka, ktorá bola uvedená na trh koncom roka 2020 výrobca garantuje bezchybnosť a kvalitu. Mrzí nás Vaša nespokojnosť.
    S pozdravom Tualmed

• rychlost,spokojenost

• solidní jednání

• Rychlá dodávka

S touto zdravotní pomůckou je moje 88 letá maminka, která prodělala od 07/2020 - 01/2021 3x mozkovou příhodu, velmi spokojená. Chodí.
    Já bych uvítala, kdyby byl k výrobku přiložen čitelný manuál. Jinak super.

• rychlá reakce na objednávku

bohužel byla na dručení použita Česká pošta. Po pěti telefonátech na doručovatele se mi podařilo zásilku dostat za čtyři dny, po oznámení ,že je zásilka uložena na poště. Horor.

• Dneska mi byla suma kterou jsem zaplatila převedena na účet.
    • Obchod nabízí zboží, které nemůže zajistit.

Obchod nabízí na svých stránkách zboží, které není schopen zajistit.
    Až po mém telefonickém dotazu, kdy zboží dorazí bylo odstraněno z nabídky.

Reakce obchodu TualMED - opora pro vaše zdraví I Zdravotnické pomůcky

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť a že napriek šírokému sortimentu ste odmietali vybrať si ponúkanú kompenzáciu aj s darčekom.
    S prianím pekného dňa Tualmed

• Zaplaceno je, ale zboží nikde.

Dobrý deň,
    zboží Vám bolo doručené v presne stanovenom termíne. Ďakujeme za Vašu priazeň.
    Tualmed