• Zboží přišlo bez českého (nebo alespoň slovenského) návodu, nebyl doručen též vybraný dárek (gumy na posilování), dodací doba více než týden.

• Nemám informace o tom kdy bude zboží doručeno, na e-mail nereagují

Dobrý deň,
    pri objednávke ste zadali zlý email, no napriek tomu sme Vás mnohopočetne kontaktovali i telefonicky, ale žiadna odozva z Vašej strany. S pozdravom Tualmed

Zpětná reakce na dotaz až po dvou urgencích a chcete hodnotit něco, co ještě nemám stále dodané?

Dobrý deň,
    po informácií od kuriérskej spoločnosti ste nedvíhal kuriérovi. No napriek tomu nás mrzí , že ste tovar nedostali v riadne stanovenom termíne.
    Tualmed

Dle informace eshopu je zboží na skladě. 2 týdny po objednání stále nebylo doručeno, obchodník s námi nekomunikuje. Na můj dotaz jsem dostala odpověď, že se čeká na dodání. Nulová snaha o mou spokojenost. Na mé sdělení, že pokud není možné dodat do konce týdne a že uvádí info o zboží na skladě po dvou dnech odpověď, že je skladem 1kus a pak další jiného typu. Žádost o dodání aspoň 1 kusů a o foto toho jiného typu opět už 3 dny bez odpovědi. Emaily slovensky, formální stránka příšerná, ve stylu chatu. Bez podpisu, bez poděkování, bez žádosti, suché konstatování, které vyznívá jako poslání někam. Už nikdy tento obchod nevyužiji.

Dobrý deň,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť a frustrácia. No zákazníkom sa snažíme vždy vyhovieť. Emaily máme po slovensky nakoľko sme slovenský internetový eshop predávajúci v českej republike. Stojíme si za tým, že naša stránka je profesionálna tak ako aj náš tím Tualmed. Nakoľko sa jednalo o veľmi komplikovaného zákazníka sme urobili všetko k jeho spokojnosti.
    Prajeme Vám všetko dobré.

• dobrý výběr i ceny
    • rychlost dodání

• Prislo nekolik rozbitych, poskozenych dilu!

Prvni a spatna zkusenost. Chapu, ze se to stat muze, ale 3 poskozene casti? Mi prijde hodne a zvlastni, pokud za to muze dopravce urcite by mela firma resit s nimi.

Dobrý deň,
    vašu reklamáciu doteraz neevidujeme. Ak by tak bolo urgentne by sme ju vyriešili.
    Ďakujeme za pochopenie

• Rychlost a vstřícné jednání

• Ohromně velký výběr zboží invalidímímí lidém kteří potřebují zdravotní pomůcky a ještě tomu velice slušné ceny i když to je dobírka do jiné země tak nákupy..

Dobrá komunikace

• Dobré a r.ychlé

Všechno proběhlo v pořádku, obchod můžu doporučit.

• Ochota a vstřícnost, rychlé jednání

• Bez problémů. To nemá chybu.
    • Žádná

Mohu jen vřele doporučit.

Užitná hodnota výrobku -mezi kolena nevyhovuje tvarem
    Užitná hodnota výrobku - mezi nohy velmi dobrá.

• Tovar mi bol doručený expresne rýchlo a v perfektnom stave. Som veľmi spokojná určite budem u nich nakupovať znova. Vrelo odporúčam.
    • Pani na zákazníckej linke mi veľmi pomohla s výberom. Bola veľmi milá a ústretová.

Spolehlivost

• Profesionalita

musím říct, že pomůcky mi vůbec nepomohly.

S pozdravem Haim Al-Azawi

• rychlý