Dobrá cena, keadny stromeček a skvěle zabalený.

• Perfektne zabalena rostlina

• Doručení proběhlo v pořádku.
    • Objednaný jarní sadbový česnek asi nikdo neprohlédl! Nejenže nebyl český, ale hlavně byl plesnivý!!! Z deseti paliček byly dvě úplně plesnivé, divím se, že si toho nikdo nevšiml a přitom cena cca 400,- za Kg!!! Za ty peníze by měla být kvalita nejlepší. Nakupoval jsem zde poprvé a také naposled!!! Truhlíkov mne velice zklamal.

• Objednavka z 11.4.2024 stale nebola dorucena napriek tomu, ze na eshope bolo vsetko skladom. 15.4.2024 prisiel mail, ze dodanie zbozi sa posuva o 7-10 dni, o objednavke doteraz nemam info, kedy bude realne dorucena a tel. uvedeny na strankach a v maile nikto nedviha.

• Perfektne zabalene zbozi proti poskozeni

Doporucuji

Objednávali jsme větší množství keříků, které přišly celkem citlivě zabaleny ve dvou velkých krabicích. Některé keříky byly na ležačku, ale nevysypalo se nic a ani nebylo nic polámané, takže i s dopravou spokojenost. Jen je asi dobré hned krabice otevřít a rozbalit.

• spolehlivost

bohatý sortiment

Zakoupena zelenina byla zasažena mrazem. Uvidíme jestli se vzchopí

Přišla jen část objednávky jak obchod dopředu napsal, ale květiny v polovině sáčcích nebyly, byla tam jen rašelina. Nejspíš uhnily a nebo vůbec nebyly.

• Rychlé dodání, super stav

Ochotny prodejce a kvalita v poradku

• Kvalitní, velké a silné sazenice. Velká spokojenost. Vřele doporučuji

Rychlé dodání. Vše pečlivě zabalené. Rostlinky krásné. Veliká spokojenost.

Super zabalené!

• Perfektně zabaleno,sazenice nádherné

Všechny rostliny byly dodány ve velmi dobrém stavu, byly pečlivě zabaleny a dodány včas.

Rastliny boli pekné zabalené, prišli nepoškodené na pohľad vyzerajú zdravo a sú ako bolo písané v popise cca 40cm vysoké. Určite doporučujem.

ok

Obchod doporučuji, vše proběhlo dle informací.

Zboží moc pěkné zabalené,a v pořádku.Doporučuji.