Objednávala jsem Kleopatřina jehla 'Minister Verschuur' 1ks a Kleopatřina jehla 'Nancy Red' 1ks. Bohužel jeden balíček byl bez cibulky, přišla jen rašelina. Vzhledem k tomu, že kytka stála 129 Kč, tak mě to docela mrzí, nejsou to zanedbatelné peníze. Ostatní zboží bylo OK.

• Zboží nedošlo a peníze zatím také ne.

• Zaplaceno, nedodáno

Inzerují zboží, které potom nejsou schopni zaslat. Nejčastější výmluvu, že se jednalo o poslední kus, který je poškozený, neberu!

Nekomunikují- neodepisují na emaily, nezvedají telefon. Nemám jak zjistit, zda byla objednávka zaplacená. Nepřišlo žádné potvrzení o platbě.

Pokud objednávku máte k osobnímu vyzvednutí, rostliny krásné a silné, ale ve chvíli kdy objednávku doručuje kurýr, rostliny přijdou poloviční.

Neseriózní jednání. Celá objednávka byla zrušena, jelikož jedna rostlina nebyla skladem, což jsem se dozvěděla až za deset dní od objednání.

Reakce obchodu Truhlíkov.cz

Dobrý den , byl Vám zasílán email o tom že zboží již není skladem jestli můžeme dát náhradu a nebo chcete objednávku zrušit, 10 dní jsme neobdrželi žádnou zpětnou vazbu, tak byl zaslán další email o tom že Vaší objednávku rušíme.

Děkuji za pochopení

• Objednala jsem si 26 bílých vřesů a přišel mi mix s růžovými. Nevím na co se zadávají barvy,když Vám pak pošlou co se jim hodí..

Nemám v plánu si nic dalšího objednávat

Zásilka byla doručena opravdu rychle, ale aloe vera byla moc moc prolitá vodou, jeden list zahnědlý, hned jsem ji přesadila, ale zatím se ještě nevzpamatovala.

Objednala jsem si , jako dárek, rododenron - easy dendron v červené barvě. Doprava byla v pořádku. Po rozbalení keře, byly některé listy narezlé a zakroucené. Postupně hodně listů opadalo. Vytvořily se i listy nové, ale opět zakroucené. Byl to dárek, moc hezky přijat nebyl. Není jasné, zda je keř nemocný nebo se sám vzpamatuje. Mám vše nafocené ale potřebuji mailovou adresu nebo WhatsApp , abych mohla fotky přeposlat. Keř stál 990,- Kč a včetně přepravy necelých 1 300,- Kč.
    Tak s obchodem spokojená nejsem.

. . . jdete koupit stronek na zahradu a musíte zaplatit předem . . . chybí kvalitní popis - fotka :( :( :(

• Pečlivě zabaleno ale to je tak vše
    • Sazenice plné smutnic přežili 2 z 20
    • Cena neodpovídá kvalitě

Přišlo mi polámané koště s uvadlými listy, oschlými květy, navíc v jiné barvě. Nejsem si vůbec jistá, zda se kytka po přesazení chytne. Podotýkám, že nedošlo k prodlení při doručování, byla ihned vybalena a ošetřena. Ve stejný den mi přišla z polského e-shopu stejná jen v jiné barvě. Krásná, o 40 cm vyšší, košatá, plná květů a levnější. Takže jako se vším...

• Špatná komunikace. Pozdní dodání.

Nedodržení doby dodání, přestože jsou položky evidovány "skladem".

• nemůžu hodnotit něco co jsem dosud neobdržel,drzost nebo slušně řečeno nepořádek,nevím

• Vůbec se nazývají, žádné info k doručení!

Na webu nabízí něco, co ve skutečnosti nemají.

Dobrý den, zboží budu vracet, z popisku ani z fotek nebylo zřejmé, jak klec opravdu vypadá, navíc přišla poškrabaná. Možná jsem jen neznalá já :D

prestoze jsem psala jiz 2 emaily, ze zbozi nedorazilo, dopravce mne vubec nekontaktoval, tak truhlikov mi na emaily nereagoval a penize zatim nevratil.