• výběr
    • -

• Výběr
    • Doba doručení
    • Nekomunikace

Objednano a expresní platbou zaplaceno 29.12.2022 a 9.1.2023 nemám ani kávu (ne úplně málo) ani zprávu co se děje. Chápu svátky ale alespon email by eshop poslat mohl.
    Pokud bude vyřízeno kladně tak hodnocení klidně upravím.

• Výběr sortimentu
    • Doba vyřízení

9 kalendárnych dní medzi vytvorením/zaplatením objednávky a jej následným odoslaním hodnotím negatívne, všetko bolo podľa webu skladom.

Reakce obchodu Trikafe.cz

velmi se omlouváme, ale objednal jste opravdu v nejvytíženější období. Jsme rádi, že jsme Vám vše mohli dodat do Vánoc.

• výběr
    • zboží objednáno a zaplaceno 8.12., přislíbeno, že dorazí před Vánoci
    • je 29.12, a zatím nic ,ani zboží ,ani omluva nebo nějaká zpráva

Chápu, že před Vánoci je to hektické, ale tady je vidět, že slibem nezarmoutíš a ono to nějak dopadne

Reakce obchodu Trikafe.cz

velmi se Vám omlouváme za opoždění v expedicích. Nárůst je tak veliký, že zkrátka došlo k prodlevě při expedicích. Nespolehlivá pracovní síla nás nechala na holičkách a nestihli jsme vše. Objednávka bohužel dorazí po svátcích. Moc nás to mrzí. Zítra budeme posílat a zavoláme Vám

• velký výběr kávy
    • doba doručení
    • komunikace obchodu

Bohužel zkušenost s tímto obchodem nemám dobrou. Objednala jsem zboží týden před Vánocemi a nakonec objednávku zrušila, jelikož by zřejmě nedorazila. Po mém dotazů, zda objednávka doručí do Vánoc, mi bylo stručně odpovězeno, že ano.. nicméně 22.12. objednávka nikde, stejně tak jako informace od dopravce, kdy bude doručena. Objednávku jsem tak zrušila a objednala z jiného obchodu, který mi byl schopen stejnou objednávku doručit do druhého dne.
    Chápu, že před Vánocemi je spousta práce všude, ale na stránkách měl obchod, že je schopen doručit do 2 dnů od objednání..po mém stornu sice přišla omluva, nicméně tu bych nikomu jako dárek na Vánoce dát nemohla, že..
    Zklamání..

Reakce obchodu Trikafe.cz

děkujeme, opravdu v prosinci při tom nárustu a nezodpovědné pracovní výpomoci došlo občas k prodlevám :-( a opoždění některých objednávek. V den Vaší objednávky ale už prosím nebyla garance doručení do Vánoc. 2 dny doručení kurýrem od expedice prosím.

Omlouváme se a přejeme krásný zbytek roku

• Rychlost dodání, široká nabídka za příjemné ceny
    • ---

Velký výběr kávy, výborný nápad s balíčky na ochutnání a rychlé dodání.

• Slušný výběr zboží
    • Horší ,, delší,, dodací lhůta zboží.

• rychlost expedice
    • velmi solidní sortiment
    • dobré ceny

• Velký výběr kávy

Káva skladem na e-shopu s termínem dodání do 2 dnů ani po 9 dnech a urgenci, kdy mi byla přislíbena okamžitá expedice neodešlo. Pouze se změnil stav na "Vyřízeno".

Reakce obchodu Trikafe.cz

určitě došlo ke změně a je přichystáno na expedici, Lavazza E Aroma bohužel nedorazila a doskladňovala se později. Dodání je uvedeno u každého produktu a je s ohledem na expedici a přepravce nastaveno na 3-4 pracovní dny.

Děkujeme a omlouváme se Vám za prodlevu.

• Velký výběr, dobré ceny a rychlost dodání.

• Poměrně velký výběr, rychlé dodání

• velký výběr
    • vše přehledné
    • poměrně dlouhá doba doručení. cca 7 druhů kávy už mi doručují týden

• Široký sortiment
    • dobré ceny

Je to přesně obchod, který potřebuji :)

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Dlouhá doba dodání

Zboží dorazilo. Ale asi už znovu nenakoupím. Objednáno v neděli večer s tím, že nejpozději v pátek budu mít zboží, které bylo skladem. Nikde žádné info o tom, jak dlouho dodání trvá. Ale standardní dodání mi přijde klidně i do toho týdne, i když byl svátek, ale odeslání bez urgence snad zvládnout mohli ‍♀️. Po dotazu v pátek, když se nic nedělo, mi bylo odepsáno, že zboží bylo právě expedováno a jako kompenzaci přiloží malý dárek. Na dárek se teda úplně vykašlali a zboží dorazilo slavnostně v pondělí a to jen díky rychlosti dopravce ‍♀️

Reakce obchodu Trikafe.cz

pokud Vám dáreček nepřidali při expedici. Zasíláme ještě dne večerním svozem samostatně, určitě měl být přibalen k zásilce, která měla skluz.

• Široký sortiment
    • Dobré ceny