• Slušný výběr zboží
    • Horší ,, delší,, dodací lhůta zboží.

Reakce obchodu Trikafe.cz

děkujeme, opravdu v prosinci při tom nárustu a nezodpovědné pracovní výpomoci došlo občas k prodlevám :-(

• Nulová komunikace
    • Doba dodání

Reakce obchodu Trikafe.cz

informovali jsme Vás emailem o zdržení z důvodu posledního kusu a s dotazem, zda-li počkáte pár dní. Naši nekomunikaci si prosím tedy nepředstavuji takto.

Děkujeme

• Dodací lhůta je dlouhá 6 dnů.

Reakce obchodu Trikafe.cz

podle dat z pohybu České pošty, jsme odeslali 3tí pracovní den od Vaší objednávky. Mrzí nás vaše nespokojenost s délkou dodací doby.

• Docela dlouha doba dodání

• velký výběr
    • vše přehledné
    • poměrně dlouhá doba doručení. cca 7 druhů kávy už mi doručují týden

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Dlouhá doba dodání

Zboží dorazilo. Ale asi už znovu nenakoupím. Objednáno v neděli večer s tím, že nejpozději v pátek budu mít zboží, které bylo skladem. Nikde žádné info o tom, jak dlouho dodání trvá. Ale standardní dodání mi přijde klidně i do toho týdne, i když byl svátek, ale odeslání bez urgence snad zvládnout mohli ‍♀️. Po dotazu v pátek, když se nic nedělo, mi bylo odepsáno, že zboží bylo právě expedováno a jako kompenzaci přiloží malý dárek. Na dárek se teda úplně vykašlali a zboží dorazilo slavnostně v pondělí a to jen díky rychlosti dopravce ‍♀️

Reakce obchodu Trikafe.cz

pokud Vám dáreček nepřidali při expedici. Zasíláme ještě dne večerním svozem samostatně, určitě měl být přibalen k zásilce, která měla skluz.

Děkujeme

• Skvělá nabídka za dobré ceny.
    • Velmi dlouhá dodací lhůta, v mém případě je to již týden od objednání a stále není zboží vyskladněno.

???

Reakce obchodu Trikafe.cz

omlouváme se, okamžitě dnes odchází k Vám.

• dodací lhůty
    • komunikace

Platba za objednávku byla provedena 21.8. převodem na účet. Do dnešního dne nemám zboží. Povtrzení o platbě a vystavení faktury ani nezasílají. Eshop nedoporučuji, záležitost budu dále řešit !

Dobrý den pane,

Vaši objednávku ze 14.8. jsme stornovali 5 dní od jejího pořízení na základě výzvy k platbě, která byla ale realizována až 21.8. Omlouváme se, ale systém u stornované objednávky opravdu nedopáruje platbu 179 Kč.

Platbu jsme Vám právě vrátili.

• Dodací lhůta

Zboží odesláno týden po objednání a zaplacení.

Reakce obchodu Trikafe.cz

děkujeme, ale objednal jste v poslední den celofiremní dovolené. Všude to bylo uvedeno, souhlasil jste s tím atd ... Před Vámi bylo 10dní objednávek ... a vy si stěžujete na termín dodání ...

Toto opravdu není spravedlivé

• Dlouha dodaci lhůta

Reakce obchodu Trikafe.cz

Omlouváme se ale objednala jste na hraně celofiremní dovolené. O tomto jsme informovali na webu hned pri vstupu na stránku, pri dokončení objednavky u odsouhlaseni podmínek a i produkty mají delší dodání nastaveny.