• Žádná!
    • Zásilka nedoručena
    • Platba nevrácena
    • Žádná komunikace

Nenakupujte tam!!!

• Velmi ochotný prodejce, určitě budu nakupovat jen u nich.

Objednávka č. 2023000195 provedena a zaplacena 6.1.2023. Dne 20.1. jsem psal email kde je moje objendnávka - bez odezvy. Nemám peníze ani kávu takže nedoporučuju.

• Nefunkční web

Jeden velký podvod. Majitel inskasuje peníze a neodesílá objednávky. Na srovnávací weby si píše sám recenze, aby na oko vytáhl průměrné hodnocení.
    Na začátku prosince objednány dva balíky kafe. Po urgenci dodání přes telefonní linku jsem byl ubezpečen, že Vánoce v pohodě stíhají. Od té doby žádná komunikace, veškeré kontakty jsou nefunkční a to včetně webu.

• Dnes je 14 dní od objednávky a zboží ještě nedorazilo.
    Před týdnem jsem zasílal e-mailem dotaz na doručení, obchod nereagoval.
    Telefoní číslo je nedostupné,
    stránky eshopu jsou nedostupné.

Gratuluju si, že jsem objednal na dobírku a objednávku ruším.

Objednáno před měsícem, k dnešnímu dni dorazila jen část objednávky, která již byla uhrazena.
    Uvedené telefonní číslo je nedostupné, na mail nikdo nereaguje.
    Rozhodně nedoporučuji.

• Konečně jsem našel velice příjemný obchod.

Doručení 10 dnů od objednání je docela dlouhá doba

• Zásilka nedorazila. Prodejce nereaguje, neodepisuje, nezvedá telefon.

Objednala jsem kavu. Nikdo na emaily nereaguje, telefon nikdo nezveda, kava nedorazila. Objednala jsem zbozi jindr a druheho dne expedovano. Obchod za zadnou cenu nedoporucuji!

• Zboží nedorazilo a nikdo se neozval proč.

• výběr
    • -

Při objednávce bylo zboží skladem, od určitého dne do dneška stav objednáno u dodavatele. Takže zboží po více jak týdnu nedorazilo a od prodejce vůbec žádná informace.

Do dnešního dne mi zboží nedorazilo,na emaily nikdo neodepisuje,tel.je vypnutý.NEDOPORUČUJI nakupovat.

• Nekomunikuji - nefunguje ani tel, ani email
    • Zaplaceno, zboží nemam
    • Nedá se zrušit, ani se s prodejci jakkoliv spojit.

Objednána káva 21.12., nekomunikuji, minulý týden se mi povedlo na jedno cislo dovolat pan slíbil provereni, od té doby nic. Telefony nyní už nefungují na emaily nikdo nereaguje. Předpokládám, že neuvidím ani peníze ani zboží.

• Pokud vám to za ty nervy stojí, tak v součtu doprava + zboží mají dobré ceny
    • Dlouhá doba dodání - měsíc
    • Nesprávný obsah zásilky
    • Jednání ve stylu slibem nezarmoutíš
    • Časté ignorování zákaznického servisu

Zboží doručeno po měsíci čekání s chybným obsahem. Eshop slíbil nápravu, která se nekonala. Nyní již telefony neberou, na emaily nereagují. Jako pozitivum vnímám, že se poučím a zde už si nic nikdy neobjednám. Díky, stačilo. :)

Objednávku jsem byla nucena zrušit 21.12.2022. Objednáno 8.12.2022, chtěla jsem jako vánoční dárek a prý dodavatel nedodal, tak jsem požadovala zaplacené peníze zpět, stále nevráceny, telefon nedostupný, na emaily nikdo nereaguje.

dobré ceny, rychlé vyřízení

• komunikace se po zaplacení zboží zastavila

čekám 10 dní na nějakou odezvu od obchodu, zda zboží odešle, nemá na skladě nebo vrátí peníze. e-shop nedoporučuji. zboží koupím jinde a bez urgencí. doufám, že peníze pošlou zpět, protože o zboží již nestojím a objednávku ruším.

• Výběr
    • Doba doručení
    • Nekomunikace

Objednano a expresní platbou zaplaceno 29.12.2022 a 9.1.2023 nemám ani kávu (ne úplně málo) ani zprávu co se děje. Chápu svátky ale alespon email by eshop poslat mohl.
    Pokud bude vyřízeno kladně tak hodnocení klidně upravím.