• Velky vyber zbozi
    • Nekolunikztivnost, nelidsky dlouhz dodaci doba

Objednzlz jsem si zbozi.nacez mi prisel email ze nedorazilo a ze budu opet kontzktovana.zadny dalsi email nikdy nedorazil. Uprimne hodnotim velmi negativne.akceptuji, ze mohou nastat problemy, ale v tom pripade ocekavam alespon informace...

Reakce obchodu Trendymobil.cz

omlouváme se za dodací lhůtu. Většinu telefonů máme skladem nemáme a objednáváme je až po vytvoření objednávky ze strany zákazníka. Díky tomu můžeme nakupovat telefony za aktuální ceny a tak udržet nízkou cenu. Ještě jednou se Vám omlouváme.

• nizke ceny
    • 3tydny cekam na doruceni telefonu
    • komunikace je velmi slaba, pan slibuje, ze napise az telefon prijde na jeho obchod, ale nenapise

Lepsi si priplatit za kvalitnejsi pristup.

Reakce obchodu Trendymobil.cz

velmi se Vám omlouváme ale dostupnosti u tohoto telefonu je delší než normálně. Objednal jste si Motorolu Razr i. Tento telefon nikdo jiný nenabízí. Tyto telefon se vyprodali jak u nás, tak u našich dodavatelů. Tento telefon se normálně v ČR neprodává. Na tento telefon se poptáváme každý týden.
    Budeme Vás průběžně informovat. Můžeme Vám nabídnout alternativu v podobě Motorola Moto G 16GB, který je skladem.

• nemají věci ve skladech a inzerují dodání do 3 dnů

Reakce obchodu Trendymobil.cz

ano, když máme napsáno " dodání do 3 dnů", znamená to, že telefon není skladem. Pokud se dodací lhůta protáhne, zákazníka ihned informujeme. Nokia Lumia 1520 v černé barvě by měla dorazit tento týden. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Trendytým

• U zboží je napsáno "skladem" a až po několika dnech se vám prodejce uráčí říci, že zboží na skladě nemají...

Reakce obchodu Trendymobil.cz

pokud máme skladem 1ks a ve stejný moment tento telefon objedná více zákazníků, musíme zákazníky uspokojovat podle stáří objednávky. Vy jste měla evidentně starší objednávku.
    Dohledali jsme si Vaší objednávku a zjistili jsme, že jsme Vám telefon vyexpedovali 2.7.2014 17:33:27, tedy minulý týden.

Trendytým

• komunikace a plané sliby

kupujte raději jinde

Reakce obchodu Trendymobil.cz

Dobrý den Anonyme, nebo raději Pavle U.?
    Objednávku jste vytvořil 30.3.2014 12:18:38 na Samsung Galaxy Ace 3. Telefonicky jsme Vás kontaktovali, že Vámi objednaný telefon v bílé barvě není skladem (na webu bylo uvedeno u bílé varianty "k dodání do 3 dnů") a nabízeli jsme Vám černou variantu, která byla skladem (na webu bylo uvedeno "skladem"). Následující den 31.3.2014 12:12:08 jste objednávku z vlastní iniciativy stornoval.

Trendytým

• i když bylo zboží skladem, dorazilo až za týden a navíc s maďarským návodem k obsluze!!!!

Dobrý den Petře K,
    telefon jste objednal 17.3.2014 19:26:01, V tento den jsme telefon skladem neměli a na našem webu bylo uvedeno "dodání do 7 dnů".Váš telefon jme vyexpedovali 21.3.2014 14:21:55. Telefon, který jste si objednal nabízíme nejlevněji na heureka.cz. Bylo by dobré mít trochu soudnost. Uživatelskou příručku si můžete stáhnout na našich stránkách u daného produktu! Právě jsem Vám ji odeslal i na Váš email.
    Opravdu si zasloužíme tak mizerné hodnocení?

jednatel společnosti
    www.trendymobil.cz

poprvé a naposled

Dobrý den pane Jiří S.,
    objednal jste si u nás Nokia E52 v černé barvě. Tento model se už nevyrábí a pouze vyprodává. Z tohoto důvodu je dodací lhůta delší. Na našich stránkách uvádíme "k dodání do 7 dnů" Dokonce jsme Vás 2x o delší dodací lhůtě informovali prostřednictvím emailu a to 10.3.2014 18:52:37 a 15.3.2014 12:02:09. Dnes jsme telefon naskladnili a můžeme expedovat. Vzhledem k Vaší negativní recenzi si nejsme jisti zda o telefon máte ještě zájem. Do objednávky jste ani neuvedl telefonní číslo, z tohoto důvodu Vás kontaktujeme emailem o potvrzení objednávky. Pokud nám objednávku nepotvrdíte, telefon neodešleme.

Trendytým

Nedoporucuji, zadny navod, zadne originalni baleni, prelepena baterka vydavana jako originalni, nabijecka nefunkcni, vubec nesedela pro tento typ mobilu.

Dobrý den Libore K.,
    objednal jste si telefon Sony Ericcson w890i. Uživatelskou příručku dodáváme v el. podobě na našich stránkách přímo u daného produktu. Zřejmě jste si ji nevšiml, právě jsme Vám ji zaslali i na Váš email. Baterie je 100% originální, pokud budete s ní mít problém, můžete ji reklamovat. Co se týká nabíječky. Sony Ericsson w890i má plochý, široký poměrně zastaralý typ konektoru. Nicméně tento konektor je pro sluchátka. V balení naleznete užší nabíječku, kterou zasunete do poloviny tohoto konektoru. Pokud si nadále nebudete vědět rady neváhejte se na nás obrátit na 722 944 526. Stačilo se zeptat emailem, nebo zvednout telefon. Napsání negativní recenze na heureka.cz nás jenom poškodíte ale svůj problém nevyřešíte.

S přátelským pozdravem,

Trendytým

• žádné, nabízí to co nemá a pak se vymlouvá na dodavatele.
    • Nabízí to co nemá a pak se vymlouvá na dodavatele. I po zrušení objednávky, věc co nemá nabízí dál.

Je to kastastrofa. Obchod nabízí věci, které nemá a nemůže dodat. Potvrdí objednávku a za pár dnů ji zruší s výmluvou na dodavatele. Nabídku však nezruší a nadále ji nabízí ve formátu "běžně do tří dnů". Toto jednání bych pochopil, pokud by v poli dostupnost bylo "na dotaz", nikoliv ovšem pokud je tam uvedeno "běžně do 3 dnů". Ovšem pokud po takovém stornu nadále věc nabízí, pak se ptám proč tak činí?

Dobrý den pane Zdeňku B.,
    mysleli jsme si, že jsme Vám vše vysvětlili v naší emailové komunikaci.
    Vysvětlíme Vám to tedy znovu:
    Objednal jste si u nás Neoriginální baterii MP 5B, tato baterie (jak sám uvádíte) nebyla skladem. Jedná se o neoriginální baterii, kterou vyrábí společnost Mobileplus.de v Německu. Po vytvoření Vaší objednávky jsme se dotazovali na dostupnost přímo u výrobce. Bohužel pro Vás ale i pro NÁS výrobce tyto baterie už vyprodal a vyrábět je už nebude, alternativa není možná. Ihned jsme Vás kontaktovat. Byli jsme nuceni Vaší objednávku stornovat.
    Produkt na webových stránkách už nenajdete! Myslíte si, že z této situace nějak těžíme?

Váš Trendytým

Zboží bylo dodáno použité (v nabídce uvedeno jako nové), obchodník tvrdil opak, peníze byly vráceny po lhůtě.

Dobrý den paní Zuzano F.,
    naše telefony jsou dovozové v rámci EU z Německa, záruka je na 24 měsíců, jsou kompatibilní se všemi operátory a jsou kompletně v CZ. Záruku uplatňujete u nás. Tyto telefony jsou NOVÉ a neprovozované. Objednala jste si mobilní telefon Sony Ericsson W910i. U tohoto staršího modelu je pravděpodobné, že delší dobu ležel na skladě u dodavatele v zahraničí.
    Jak sama uvádíte, peníze jsme Vám vrátili ve 14ti denní lhůtě.

• Výhodná cena
    • dlouhá dodací doba, objednaný mobil mi zatím nedošel

Zatím jsem se nesetkala u jiných firem s tak dlouhou čekací dobou s nákupem přes internet,vždy mi zboží přišlo ještě ten týden, kdy jsem jej objednala, tady zatím stále čekám:-(

• Málo informací o fboyí.

Neřeknou vám všechno o zbozí.Připadámsi že nejsem v Čechách.

Dobrý den Jirko,
    je zvláštní, že jste se ozval až když Vám přišla notifikace na Heureku (10 dnů). :o) Velmi by mne zajímalo, co jsme Vám zatajili. Stydíte se podepsat pod svou recenzi? Evidentně jste s telefonem spokojený, když jste nám ho nevrátil.
    Vážení potencionální zákazníci, udělejte si prosím obrázek sami.

jednatel
    www.trendymobil.cz

• Komunikace, nedostatečné informování zákazníka

Telefon jsem objednal v úterý večer. O tom, že telefon není skladem a budu muset počkat, jsem se dozvěděl až v reakci na můj email, v pondělí. Jelikož to měl být dárek k (úterním) Vánocům, byl jsem dost rozhořčen, objednávku zrušil a objednal jinde.

• telefon byl ze SLOVENSKA a to od orange. Bez návodu

Reakce obchodu Trendymobil.cz

Naše telefony jsou dovozové v rámci EU z Německa, záruka je na 24 měsíců, jsou kompatibilní se všemi operátory a jsou kompletně v CZ. Záruku uplatňujete u nás.
    Tuto informaci jste si mohl přečíst v našich obchodních podmínkách. Telefon je na 100% nový a funkční! Návod dodáváme v elektronické podobě na našich stránkách přímo pod daným produktem. Pokud jste chtěl tento telefon z oficiální distribuce, mohl jste si připlatit pár tisíc navíc. :-)

• žádně
    • má skladem ale ve skutečnosti nemá

Nedůvěřujte

Dobrý den Jaroslave,
    měl by jste se zamyslet nad svou recenzí!
    Objednal jste si Nokia E52. Tento telefon jsme rozhodně skladem neměli. Tento telefon se už bohužel nevyrábí a dodací lhůta je o něco delší než u jiných telefonů. Také jste si chtěl odpočíst DPH, což u nás zatím nelze (ještě nejsme plátci). O tom všem jsme Vás IHNED informovali. Co jste nám odpověděl?
    Jaroslav L: Dobrý den tak to zrušte když nelze odečíst DPH a nemáte ho skladem.
    Takže tu prosím NELŽETE!!! Poškozujete poctivý obchod!

jednatel společnosti
    Trendymobil.cz

• žádný

• Když není zboží na skladě, tak by se nemělo platit a když už se zaplatí, tak by jste měli dát vědět,že platba dorazila, a zboží se teprve objednává

Dobrý den pane Miloši,
    ano, ve Vašem případě jsme pochybili. Jako omluvu přijměte naší nabídku, kterou Vám zasíláme na Váš email.
    Trendytým

• lhůta kterou udávají,je nesmysl

je spousta lepších obchodníků

Reakce obchodu Trendymobil.cz

dostupnost telefonů neovlivníme. Pokud je telefon nedostupný, sdělíme Vám to ihned! Pokud dodací lhůta není pro Vás přípustná, respektujeme to. Rozhodně nechceme aby jste čekal a pak žádný telefon neměl. Trendytým

• Nabízí zboží, které již ve skutečnosti nemá. Přesto nadále toto zboží má v nabídce a tak mystifikuje další příp. zájemce. Není schopnen sdělit, kdy zboží bude k dispozici.

Reakce obchodu Trendymobil.cz

po vytvoření objednávky obdrží KAŽDÝ zákazník email ohledně dostupnosti zboží. Pokud zboží není v dohledné době k dispozici, sdělíme v tomto emailu přibližnou dobu dodání, v emailu (který jste obdržel) jsme se určitě také zmínili o možné alternativě.
    Trendytým tel:722 944 526 email: [email protected]