• Nekomunikuje

• Objednal jsem 18.1. 2 mobily, ktere mely byt skladem na prodejne. Ihned jsem zaplatil a dodnes nemam mobily dodane. Sice mi napsali, ze pozadovane zbozi neni na sklade, ale u objednavky meli dodani do 2-3 dnu! Dodnes zbozi nedorazilo (28.1.)

Neseriozni

• neaktuální informace na webu

• bez komentáře, nechce se mi používat vulgarit a jiných nevhodných výrazů

• ŽÁDNÉ!, v době kdy jiné internetové obchody fungují jak mají, jde o NEJVĚTŠÍ ZKLAMÁNÍ A ZKUŠENOST!
    • -blokovali mi 27 dní peníze, které jsem při objednávce 24.10.2014 ihned zaplatil z účtu
    • -nereagují na e-maily (až tak po týdnu) :-(
    • -nejde se k nim dovolat - o víkendech mají čísla nedostupná
    • Telefon jsem objednal v době, kdy ho měli v nabídce skladem.Chápu, že když se jim sejde více objednávek v jeden den-nemohou ho dodat.
    • Ale jaké martyrium vás pak čeká za to nestojí. :-(
    • Místo toho aby napsali (zavolali), že nejsou schopni zboží dodat a poslali peníze zpět vás budou fabulovat přes 3 týdny :-(.

VARUJI každého, ať zváží, si zde něco objednat,
    obzvlášť teď před Vánoci!

Epilog: nakonec mi peníze tedy po 27 dnech vrátili na účet.
    Objednal jsem zboží (mobilLumia730orange) na ExaSoft.cz za tu samou cenu jako u Trendymobilu 19.11.2014 v 17h....ještě večer ve 20:00 mi od nich přišel e-mail s potvrzenou objednávkou, s online sledováním zásilky, s možností vrácení zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů.
    Druhý den 20.11.2014 volali!!! v 6:30h manželce, že jí ho v 10:00h přiveze PPL (na dobírku, s možností platby kartou přímo řidičovi) :-)

• nevím

Objednala jsem si telefon, který měli skladem, kdybych se neozvala, jestli tedy mi někdy dorazí, tak si myslím, že bych čekala až doposud, na můj dotaz mi odpověděli až večer, že jsetli jsem chtěla HTC one tak ten nemají, ale mají jiný to bylo asi vše co mi odpověděli

• Pěkné stránky
    • Neprofesionální jednání
    • Sliby, sliby ale bez činů

Obchod může být fajn, ale člověk, který se mnou jednal byl naprosto neprofesionální. Slíbil zboží do pátku, dokonce, že kvůli mě půl hodinky navíc případně počká, pokud by zboží nestihlo dorazit do 15 hod, nicméně pak byl po 15 hod nedostupný, slib nedodržel a člověk, co to měl pro mě vyzvednout kvůli tomu zbytečně 4 hodiny čekal v Praze. V pondělí jakoby nic mi volal, že je objednávka ready. S takovým jednáním jsem již zboží nechtěla.

• Nespolehlivost,uvádí,že zboží je naskladu,ale není tomu tak.

Ujistěte se o zboží na prodejné

• Amatérismus, neschopnost během 10 dní naskladnit objednané zboží, primitivní komunikace se zákazníkem.

Diskuse na Heureka.cz je dostatečně varující, neberte ji na lehkou váhu.

Reakce obchodu Trendymobil.cz

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Za delší dodací lhůtu jste měl slíbený dárek v podobě 8GB pam. nebo 50% slevu na 16Gb pam. kartu. V den, kdy nám dorazilo zboží. Dodavatel nám dodal tento telefony 16GB místo Vámi požadované 32GB. Telefonicky jsme Vás kontaktovali a nabídli Vám 16GB variantu za nižší cenu + pam kartu k tomu zdarma.
    Vaše reakce byla následující. Ihned jste zavěsil. Ať si každý udělá svůj názor sám, kdo byl v naší komunikaci primitivní.

Trendytým

• to tedy nevím
    • Dodání zboží asi vůbec nefunguje!!!!

Rozumyslet pokud spěcháte s nákupem!!!

• nalákala mě cena za mobil
    • 10 dní zboží objednané, bez dodání
    • minimální komunikace ze strany dodavatele

nenakupovat zde

• obchod má na svém eshopu nepřesné údaje o skladových zásobách

25.8.2014 jsem si objednala telefon, který byl na stránkách eshopu deklarován jako skladem.
    Po třech dnech mi na telefonní lince sdělili, že telefon skladem nemají a nikdy neměli a že jsem určitě špatně viděla, což je hloupost, protože jsem cíleně vybírala podle položek skladem.

Každopádně mě odkázali na to, že 29.8.2014 jim přivezou zboží a já si budu moct telefon vyzvednout osobně, protože jsem na to opravdu spěchala.Prý je telefon na cestě k nim.

V úterý 9.9.2014 jsem opět volala do eshopu a telefon, a sdělili mi, že telefon jim prý zase nedorazila že ho nemají a že přijde 10.9.2014. Den na to mi jednatel eshopu (což jediné kvituji pozitivně) poslal email, že ho nemají a mít nebudou, ať si ho koupím jinde.

Přijde mi to jako totální neschopnost. Tomuto eshopu se již budu vyhýbat.

• Pro mě žádná výhoda.
    • Objednal jsem jsi mobilní telefon a po třech týdnech mi stále nedorazil a nikdo se mnou přes výzvy nekomunikoval.

absolutně nedostatečný.

• Zadna komunikace az kdyz jim jde do tuhyho kdyz stornujete
    • nepružnost, neinformovanost,

• Nabízená cena
    • -Dlouhá dodací doba (14 dní a ještě nedorazilo)
    • -Nezvedání hovorů
    • -Dlouhé čekání na emailové odpovědi
    • -Musel jsem zajít osobně, aby mi řekli,že výrobek stále nepřišel (2x)

• není schopen dodat to co prodáva,to ani po 14dnech,komunikace skoro na 0

Nemohu doporučit

• dlouhé dodací lhůty - slib je 3 dny, ale čeká se podle mé zkušenosti podstatně déle - neinformují zákazníka o pozdějším dodání z vlastní iniciativy

Nejlevnější nabídka

Bohužel bych nedoporučila viz.výše

• rozhodl jsem se podle ceny
    • nedorazilo info o tom, že mám zboží vyzvednout. Zboží nemám.

Kupoval jsem pro nízkou cenu. Následně jsem hovořil se zástupcem firmy, který mi sdělil, že zboží zatím expedováno nebylo, ale že mi info o vyexpedování zašlou. Dál se nedělo nic. Naštěstí jsem předem neplatil, ale zboží už nechci.

Reakce obchodu Trendymobil.cz

omlouváme se za dodací lhůtu. Většinu telefonů máme skladem nemáme a objednáváme je až po vytvoření objednávky ze strany zákazníka. Díky tomu můžeme nakupovat telefony za aktuální ceny a tak udržet nízkou cenu. Ještě jednou se Vám omlouváme. Příště Vás poprosím Jakube, aby jste nám napsal, že chcete objednávku stornovat.

S pozdravem,

Trendytým