• Od mé objednávky nebyl žádný kontakt ze strany obchodu. Odkaz na sledování stavu zakázky opakovaně nefunguje.

Zatím nevím jestli se vůbec jedná o obchod. V mém případě k žádnému obchodu nedošlo.

Nabízené a objednané zboží už neměli k dispozici, takže trochu škoda času. Snad příště.

• .
    • ..

...

• Dockovaci stanice na Sony Acro už jsem myslel že to nesezenu.

Měli něco co jsem hledal už asi měsíc. Dekuji

• Dobré ceny
    • Objednávka ani po 14 dnech není vyřízena, na e-mail obchod nereaguje, nekomunikuje.

Obchod nefunguje.

• nulová komunikace

nulová komunikace

• Zajímala mne cena. Doprava zdarma.
    • málo recenzí na heureka.cz, málo známý web.

S nákupem jsem byl překvapivě spokojený.

Děkuji

• Rychlost a cena
    • vnější rozměry ochranného skla byly dobré,ale otvory pro fotoaparát a čidlo
    • displeje úplně nepasovalo.

Reakce na objednáku trvala přes týden a doprava 3 dny a od společnosti která měla problém s doručením.

• Žádné

Už bych si zde nc nezakoupil. Na zboží jsem čekal dlouho a na jejich kontakty se nedovoláte ani náhodou

nic nekupovat

Zboží bylo v pořádku. Jen by bylo dobré zaslat zboží na danou Uloženku a né, že si zboží musím jet vyzvednout jinam, než jsem si zvolila.

• Žádnou jsem nestačil objevit
    • Teoreticky cena
    • Chybné informace na webu
    • Pomalá komunikace

Zboží jsem si objednal, bylo uvedeno, že je skladem, ale asi až za 5 dní mi bylo napsáno, že objednávka byla zrušena, protože zboží není k dispozici.

• Zakoupené zboží jinde neměli...
    • Nevím

Celkově jsem byla spokojena.

Rychlý a spolehlivý.

• Žádné obchod je v koncích
    • Zboží přišlo ale jiné než jsem objednal

• Zásilka se dá vyzvednout na mnoha odběrných místech.

• Zbozi nelze vyzvednot a linka neni ve stredu ani v patek dostupna. Na mail nereaguji..

:-(

Reakce obchodu Trendymobil.cz

Dobrý den pane Š,

nemyslím si, že si zasloužíme Vaše negativní hodnocení. Za otevírací dobu pobočky uloženka.cz nezodpovídáme.
    Vaši objednávku jsme ale vyřídili správně. Přikládám do Vašeho emailu fotografii z našeho systému, kde je jasně vidět "platba dobírkou " prostřednictvím Uloženka.cz. Vaší platbu jsme nezaregistrovali. Pokud jste částku hradil (i přesto, že jste neměl) a neuvedl variabilní symbol, nejsme schopni platbu dohledat. Pošlete nám prosím Váš VPS o platby na [email protected]. Pokud jste platbu uhradil, můžeme Vám ji poslat zpět a balíček můžete vyzvednout.

S pozdravem,

Trendytým

• zboží na skladě
    • dobrá komunikace
    • nevím

obchod mi splnil požadavky, vše dopadlo skvěle

nemela jsem problem s nakupem v obchode. nakoupila jsem tam kvuli levnemu obalu na telefon a dorazil v pohode a je hezky. ja bych obchod doporucila.