Skvělý obchod, velmi doporučuji!

• Skvělé ceny

• profesionalita

Moc děkujeme, Adriano!

• Výborná komunikácia a ochota

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za 100% hodnocení :)

• Výběr
    • Milý personál

Tento obchod mám ráda, ale s poslední objednávkou byly starosti navíc. Objednávka byla původně vytvořena s vyzvednutím na prodejně. Poté, co jsem dostala zprávu k vyzvednutí zboží, jsem jela na prodejnu a vzhledem k velikosti produktu jsem se domluvila o přeposlání zboží na adresu. Doplnili jsme pouze dodací adresu a vše vypadalo, že je zařízeno. Poté se 3 dny nic nedělo, proto jsem volala na prodejnu, jak to s mou objednávkou vypadá. Paní po telefonu nejdříve nerozuměla a lehce arogantně se mne ptala proč se ptám na objednávku, která je na prodejně už několik dnů připravena k vyzvednutí a jestli jsem nedostala zprávu, až jsem ji situaci vysvětlila najednou otočila a začala se moc omlouvat, že mají nový systém a kolegyňka jen zapomněla někde něco odkliknout. Raději jsem si potvrdila dodací adresu, kterou měla paní v systému správně. O dva dny později mi volal kurýr, že mi veze balíček na adresu ovšem tu fakturační. S přepravní společností jsem si pak správné dodání vykomunikovala. Mám tento obchod ráda, velmi milý personál a pestrý výběr, ale doufám, že tyhle zmatky se už nebudou opakovat.

Reakce obchodu Trendy Baby

jejda, tak to jsme to koukám pěkně popletli :( Moc se omlouváme. Nebudu Vám nic nalhávat, ale od března kdy jsme spustili nový systém nemáme stále vše dokonale odladěno. A proto se, tu a tam, stanou drobná nedorozumění a zmatky. Děláme vše, co je v našich silách, aby vše fungovalo na 100%.

Doufáme, že nám dáte další šanci a ukážeme Vám, že to umíme lépe :) Ještě jednou se omlouváme.

Marek z Trendybaby.cz

Po objednání zboží mi volala nepříjemná prodavačka,ze zboží bude až v říjnu. Kdyz se mi to zdálo divne,sdělila mi,že je to u produktu napsáno,což není pravda. Na eshopu je uvedeno "na objednani". Kdyz jsem chtěla objednávku tedy zrušit, prodavačka mi řekla,že to jinde neseženu,ze je to vyprodaný(dost otřesným způsobem podotykam). Sehnala jsem si tedy zboží z druhé ruky a objednávku zruším.

Reakce obchodu Trendy Baby

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Dovolte nám napsat pár poznámek k Vaší recenzi.

U produktu, který jste objednala (madlo Thule 2) informace o dostupnosti v říjnu uvedená je. Není tedy pravdou, že tato informace tam není, jak píšete. Je uvedena přímo v popisu produktu a zvýrazněna tučným písmem. Více to již bohužel zvýraznit neumíme. Produkt aktuálně opravdu není nikde k sehnání, protože samotný výrobce jej bude mít až v říjnu. Ano, může se to zdát divné, ale taková je informace od samotného výrobce a takto ji tedy předáváme zákazníkům dále.

Kolegyně se Vám pouze snažila tuto informaci předat a upozornit Vás, že jinde nový produkt nebude k sehnání. Omlouváme se, pokud to vyznělo nezdvořile, ale určitě to nebyl náš záměr.

• Rychlá a milá komunikace

Děkujeme za hodnocení :)

• Super jednání a rychlost vyřízení :)

Moc děkujeme, Evčo :)

• Velmi vřelý přístup
    • Rychlé odeslání

Jejich videa porovnávající jednotlivé výrobky jsou opravdu top. Velmi mi pomohla ve výběru

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme a jsme rádi, že Vám videa pomohla a naše práce má smysl.

Tým Trendybaby

V Trendybaby vzdy velmi ochotne poradi, jejich profesionalni pristup propojeny se skvelou znalosti produktu meni nakup v opravdovy zazitek!

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme za krásná slova!

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky :)

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme :) Jsme rádi, že objednávka rychle dorazila.

• otevřeno o víkendu
    • dobrá dopravní dostupnost

Děkujeme.

Zboží bylo vedeno skladem. Pár hodin po objednání mi volali že zboží skladem není a doručení do 14 dní. Židličku jsem potřebovala hned, takže jsem objednávku stornovala a objednala jinde.

Reakce obchodu Trendy Baby

omlouváme se, poslední kousek byl skladem, ale pouze vystavený na prodejně. Zamyslíme se, jak tuto informaci na eshopu do budoucna lépe zobrazit.

Trendybaby.cz

• Vyskoleny personal
    • Super poradenstvi
    • O víkendu plno raději zvolit všední den

Super doporučení a pomoc s výběrem. Přehledný eshop, rychlé vybavení objednávky a vyzvednutí, proklientský přístup

Děkujeme za hodnocení :)

• Velký výběr
    • Zrovna jsem chytla slevy, takže super ceny oproti konkurenci
    • Ochota a milý přístup personálu
    • Rychlost odeslání
    • Informace o odeslání
    • Rádi poradí
    • Jediné co mě překvapilo, že autosedačka nepřišla v původním obalu (tj. od Cybex), ale krabice byla od značky Britax. (Nicméně sedačka byla řádně zabalená bez jediného poškození)

Musím vyzdvihnout komunikaci s e-shopem Trendy Baby. Ať už mailem nebo přes instagram přišla odpověď opravdu rychle. Přes mail do druhého dne a na instagramu snad do hodiny ať už to byl svátek nebo víkend vždy odpověděli. Také musím vyzdvihnout milý a profesionální přístup, ochotu vše vysvětlit a také poradit.

Dobrý den, Pavlíno.

moc děkujeme za krásnou recenzi.

Co se týče balení autosedačky, tak autosedačky Cybex Cloud T chodí od výrobce vždy ve velkoobchodním balení a to je po 2 kusech v jedné krabici. Když tedy autosedačky zasíláme zákazníkům, musíme vždy jeden kus zabalit do krabice jiné. Tolik krátce na vysvětlenou :)

Děkujeme, tým Trendybaby.cz

Velmi rychlé dodání zboží.
    Obchod má perfekní videa na YouTube! Pracují tam lidé zapálení pro tento obor - zboží pro miminka a děti.
    V nejbližších týdnech přijedu z Moravy, abych se snachou koupila /hlavně zaplatila / kočárek pro prvního vnuka. Těším se na návštěvu vašeho obchodu.

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme, Zuzano. Budeme se těšit na návštěvu :)

• v obchodě ochotné prodavačky, poradí, velký výběr zboží

vše v pořádku

Děkujeme za hodnocení.

• ochota personálu, milý přístup
    • krásný showroom
    • velký výběr kvalitních značek
    • dobrá otevírací doba

Moc děkujeme, Jakube :)

• Velmi mily a ochotny personal

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za 100%, moc si toho vážíme.

Na zboží čekám už 20 dní, psala jsem 2 maily a bez reakce, objednávka je zaplacená a obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Trendy Baby

děkujeme za hodnocení, i když pro nás nevyznívá dobře. Kontrolovali jsme naší komunikaci s Vámi a nejsme si jisti, zdali se někde na Vaší straně nestala chyba.
    - objednávku jste učinila 15.3, tedy před 13 dny a nikoliv 20 dny jak uvádíte.
    - 26.3. ve 12:07 jste se dotazovala na stav objednávky. Ve 12:22 jsme Vám odpovídali. Reagovali jsme tedy do 15 minut. Omlouvám se pokud Vám reakce do 15 minut připadá pomalá, ale větší rychlíci asi být neumíme :)
    - evidujeme od Vás pouze jeden emailový dotaz, nikoliv dva, jak píšete.

Je možné, že Vám naše odpověď spadla do spamu nebo jste ji přehlédla. I to se může stát. Stejně tak se mohl ztratit Váš druhý email k nám. Každopádně můžete kdykoliv zavolat na naši kontaktní linku a my Vám rádi sdělíme všechny podrobnosti k objednávce.

Věříme, že se nám podařilo toto nedorozumnění vysvětlit a dáte nám šanci i v budoucnu.