Na zboží čekám už 20 dní, psala jsem 2 maily a bez reakce, objednávka je zaplacená a obchod nekomunikuje

Rychlé dodání od objednání. Profesionální a vstřícný přístup zástupce Trendy Baby při řešení požadavků ze strany zákazníka.

Děkujeme za hodnocení.

• skvělá komunikace ze strany obchodu
    • vlastní parkoviště

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za hodnocení, Deniso :)

• Celkem rychlé doručení
    • Přijatelné ceny
    • Výběr produktů

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme za hodnocení.

Velmi rychle připraveno vše super

Děkujeme za hodnocení :)

• velká rychlost dodání
    • komunikace
    • přístup obecně velmi hezký
    • rychlé řešení reklamace

Z obchodu jsme objednávali kočárek, bohužel jeden z adaptérů byl rozbitý.
    Ve čtvrtek večer jsem poslala žádost o reklamaci, v pátek během dne vyřízena (vyzdvihuji jednání a řešení reklamace s paní Evou) a v pondělí doručeny nové adaptéry.
    Takže maximální spokojenost a určitě s manželem nenakupujeme naposledy.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za recenzi a omlouváme se za problémy s rozbitým adaptérem. Jsme rádi, že kolegyně Eva vše vyřešila k Vaší spokojenosti a pochvalu ji předáme :) Tým Trendybaby.cz

V Trendy Baby pracují srdcaři a profíci zároveň. Poradí a pomůžou každému s úsměvem.

Reakce obchodu Trendy Baby

Až se nám z toho zaplesalo srdíčko :) Moc děkujeme, Markéto.

• Široký sortiment
    • Skvělý přístup prodejních asistentek
    • Velmi dobrá komunikace
    • Rychlost při vyzvednutí objednávky

Paní prodavačka Klára byla velmi milá a ochotná. Poradila nám s výběrem kočárku a příslušenstvím- vše nám vysvětlila, ukázala a nechala vyzkoušet.
    S nákupem i rychlostí dodání jsme byli moc spokojeni!

Rádi v tomto obchodě opět něco pořídíme!

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme Kláro, a jmenovkyni Klárce pochvalu vyřídíme, bude moc ráda. Tým Trendybaby.

Rychle vyřízeno, příjemné prodejní asistentky, které poradí. Možnost zaparkovat.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za krásné hodnocení.

• Bez upozornění mi přišel vystavený kus, který na první pohled jevil známky používání.

Bohužel mi nepřišlo nové odrážedlo v originál balení, ale očividně kus, který byl vystaven a zkoušen zákazníky na prodejně. Odrážedlo bylo na půl sestavené s odřenými řidítky a drobnými škrábanci na sedátku a v krabici od jiného modelu. Vím, že stačí, aby odrážedlo dítě chvíli používalo, a bude vypadat stejně, ale byl to dárek, což nepůsobí zrovna dobře. Dobré obchody dle mého názoru a zkušenosti upozorní předem, že se jedná o vystavený kus. Proto za sebe nemohu doporučit.

Milá Veroniko,
    celou situaci spolu řešíme a vysvětlili jsme si ji. O vystavený kus se skutečně nejednalo, protože na krabici je ilustrativně odrážedlo v jiné barvě. O zaslání zboží, které bylo vystaveno na prodejně, vždy předem zákazníka informujeme. Jedná se tedy o nedorozumění a velmi nás to mrzí. Sedátko bylo s drobnými škrábanci zřejmě již z výroby a domluvili jsme se na zpětné kompenzaci.
    Přejeme krásný den, tým Trendybaby

• Slevy na produkty, na které jinde nebývají
    • Prezentace a představení různých produktů na instagramu

Je jen v Praze

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme, Michaelo! Prostřednictvím videí na instagramu se snažime alespoň trochu představit prdoukty lidem, kteří nejsou z Prahy. Jsme rádi, že se to líbí i Vám. Tým Trendybaby.

• Úžasné paní prodavačky
    • Krásný obchod
    • Skvělá komunikace
    • Krásné kočárky
    • Žádné

Moc krásný obchod. Když jsme si pro kočárek jeli, čekala nás v obchodě sice jiná barva, ale paní prodavačka se omluvila a poslali nám ho do týdne poštou. Určitě doporučuji, v obchodě vám i krásně poradi. Lepší obchod nenajdete.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za krásné hodnocení i přes naší chybičku. Ať se Vám s kočárkem krásně jezdí. Tým Trendybaby

Děkujeme :)

• Rychlé odeslání!

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme za 100% hodnocení :)

• Zboží uvedené skladem nebylo vůbec k dodání

Vážená paní Ivano,

bohužel při zpracovávání vaší objednávky došlo k nějaké chybě a objednávka nebyla vůbec předána ke zpracování :(.
    Některé zboží bylo mezitím vyprodáno. Pokoušeli jsme se vás telefonicky kontaktovat, ale bohužel se nám to nepodařilo. Moc nás to mrzí a velice se omlouváme.

Přejeme krásný den, tým Trendy baby

Velmi příjemný a ochotný personál, rozhodně doporučuji

Gabrielo, moc děkujeme!

Dodáno obratem a za naprosto bezkonkurenční cenu!

My obratem děkujeme! :)

Děkujeme za maximální hodnocení. Tým Trendy Baby