• Zkušenosti s obchodem jsou jen dobré

spokojenost

• moje první zkušenost

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, jsme rádi, že to hned napoprvé vyšlo a byla jste s našimi službami spokojena. Tým Tradag

Obchod okamžitě potvrdil objednávku. Zboží bylo pečlivě zabaleno.

• Velice rychlé dodání zboží, dobře zabalené, dobrá komunikace.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme za příznivou recenzi. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve je to možné. Tým Tradag

Vstřícná rychlá komunikace

• Nebyl problém, paní mě operativně zavolala na mobil, vystavila zálohovou fakturu a vše probíhalo dle domluvy

Reakce obchodu TRADAG

děkujeme za příznivou recenzi. Naši pracovníci jsou vždy připraveni udělat vše, abyste měli zásilku co nejdříve u sebe. Tým Tradag

• rychlost doruceni
    • kvalita zbozi

Rámeček, co jsme si objednali měl malinkatou dírku ve dřevěném rámu, jinak v pořádku.

Nákup jsem provedl poprvé,solidní jednání,zboží došlo v pořádku.

Rychlost dodání yboží.

Rychle doručení,album je opravdu velké a krásné,krásně se vkládají fotografie,a moc hezky to vypadá.Kdo hledá opravdu veliké album tak doporučuji na 100 procent.

• Rýchle a kladné spracovanie objednávky, albumy sú nádherné.

• Opravdu kvalitní rámy
    • I to plexi je kvalitní
    • Slušná cena
    • Jeden roh plexiskla byl naštípnut, ale není to vidět. Těžko říct, jestli se to stalo ve výrobě nebo až při převozu.

Super rámy za trochu vyšší cenu, ale ta kvalita je tam vidět, zlepšil bych zabalení, aby se mezi s sebou ty rámečky vzájemně netloukly.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Veliký výběr, příznivé ceny
    • Kvalitně zabalené
    • Jednou se mi stalo, že část skla byla poškozena, ale v místě, kde to není vidět, pod dřevěným rámečkem. Objednala jsem několikrát a několik rámečků, toto se stalo jen u 1 ks.

• Velky vyber tovaru

• Rychlé dodání.