Pěkný zmatek v objednávkách. Kdybych objednávku včas nezrušila tak mi přišlo zboží, které jsem neobjednala. Jak je to možné? Kde berete adresy? Nikdy předtím jsem u vás nic neobjednávala. Určitě nedoporučuji.
    Fišerová

Za celý týden jsem dostal jenom potvrzení objednávky. Dále nemám žádnou zprávu, zda zboží vůbec přijde.

Reakce obchodu TOYS ŠERÝ

Objednávka se nám ztratila v systému,již jsme se zákazníkovi omluvili a objednávka byla kladně vyřizena.
    Kolektiv TOYS SERY

• Stavebnice v jednotlivých krabicích rozsypaná, přeházená.

• Došla jina hra a z reklamace se ne ozývají

Skoro 3 týdny a objenávka nikde...

• Jiný produkt než byl v popisu a na obrázku

• rychle doručení
    • U kolebky nebyly Uvedeny rozmery,zklamala me jeji mini velikost,dale u kolebky chybely sroubky ;-(
    • za me tedy levny sunt,nekvalitni a tudiz i kdyz cena selat.dobra neodpovida kvalite.
    • Modelína byla do roku 2016 . Tudíž vyschlá. Měla sem ji pro syna k.narozeninám. No nebyl moc nadšený. Od vás už nikdy nic....

Prošlé zboží. Tudíž modelína totálně vyschlá.

Reakce obchodu TOYS ŠERÝ

Tato záležitost nás velice mrzí. Dozvěděli jsme se o ní až v této recenzi a zákaznici jsme nabídli vrácení kupní ceny.

• špinavé, zaprášené , poškrábaná krabička

Model na zcela těsno vložen do malé krabičky , bez ochrany. Zaprášená krabička modelu zvenku a zevnitř...a částečně poškrábaná.Model jsem musel musel kompletně vyndat z krabičky, očistit krabičku, model a očistit od prachu.....

• Zadna komunikace ze strany prodejce

• Zboží skladem, nebylo skladem. Zaplatil jsem dopředu a poté, když mi bylo sděleno, že zboží VŮBEC není, jsem požadoval peníze zpět. Peníze byly vráceny.

Nabídka zboží byla velmi matoucí, očekávala jsem 36 malinkých magnetů, dorazil jeden obrovský. Nebyla dána možnost vybrat si motiv na tomto magnetu.

• Pod obj. číslem bylo jiné zboží, takže došlo něco jiného. Byl to dárek k narozeninám, už se nestihla reklamace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Neexpeduje na Slovensko.

Zboži dorazilo rychle,ale nebylo plne funkční.Posuv smerem na horu a dolu je mimo provoz.Plastova část,která by toto mněla zabezpečit na mikroskopu chybí.V popisu v internetovém obchode je uvedeno "Biologický mikroskop s pokročilými funkcemi" .Dle mého názoru toto neodpovída skutečnosti.Pro mého syna ve věku 6 let to bylo velke sklamáni.Přes mikroskop neni skoro nic videt.Vzhledem k ceně poštovního a ceně mikroskopu zboží nebudu vracet,protože bych jenom na poštovném zaplatila 280 korun ale určite si více v tomto obchodě neobjednám.

• Výhodou je asi množství zboží.
    • Prodávané zboží vypadá použitě
    • Asi by to chtělo zlepšit skladování

Hračky, které jsem objednal už po vybalení nevypadaly zrovna jako nové zboží, krabice byly zaprášené a trochu pomuchlané, skoro jako z nějaké tržnice. Nečekal jsem žádné zázraky za těch pár korun. Objednal jsem natahovací zvířátko, bylo naprasklé, další zvířátko na baterie mělo odpadlé oko, zoxidované kontakty na baterie a hlavně chyběl šroubek, který jistí přihrádku na baterie a také hračka vůbec nefungovala. Poslední hračka rovněž na baterie byla v pořádku a fungovala.

• žádne
    • všechny

NENAKUPOVAT

• O žádných zatím nevím.Dlouhá dodací lhůta,špatná komunikace s obchodem, jelikož dodnes nemám vráceny peníze.
    • Nekomunikativní.

Velmi slabá firma na trhu, jsou v ČR jistě lepší.

Reakce obchodu TOYS ŠERÝ

Omlouváme se za opoždění reakce, v těchto dnech jsme byli doslova zavaleni objednávkami a proto jsme všechno svoje úsilí věnovali chystání a odesílání zboží. Vaše vrácení objednaného zboží jsme dnes vyřídily a částku 329Kč odeslali na Váš účet.

TOYS ŠERÝ

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.