• Krásné oblečení za nízké ceny
    • Rychlá doba dodání
    • Poštovné zdarma
    • Velikosti nesedí raději objednejte o číslo nebo dvě větší, ale s výměnou nebyl problém

Objednávala jsem bundu a halenku, u bundy byl problém s velikostí, přišla menší, ale domluvili jsme se na výměně a už se těším na novou bundu.

• Zbozi dorazilo v poradku, velikost sedi, rychla emailova komunikace
    • ASI nic

Eshop mohu doporucit, objednala sem zimni kabatek, ktery sedi naprosto perfektne, je Krasny a v zimnim pocasi zahreje.

• Poštovné zdarma, zboží došlo v pořádku v určenou dobu.

Objednával jsem přítelkyni bundu ve slevě a byl jsem se vším spokojený. Doporučuji

• Absolutně obchod NEDOPORUČUJI !! Na objednanou bundu jsem čekala 2 měsíce. Přesto, že bunda byla na skladě, podle firmy..pak jsem čekala dalších 6 dní než zboží došlo. Neskutečný, bunda místo XL, tak nějaké XS, maličká na děti, neodpovídá velikostem, bunda byla vzorem jiná zevniř, a když jsem se chtěla podívat na velikost bundy, tak jsem zjistila, že cedulka s velikostí je ODSTŘIŽENÁ !! To není vše, po dalších dnech mi z ničeho nic došla přímo z Číny, druhá bunda. Opět malinká - na nic :( Obě bundy vracím zpět, ikdyž pochybuji, že peníze dostanu zpět...Vyhněte se obloukem této firmě..

NEDOPORUČUJI !

• 21.11. jsem zde objednávala šaty a kabát. U kabátu na stránkách bylo napsáno, že dodání bude do 3 pracovních dnů. Přišel mi mail, že objednávka bude doručuna do 15 až 25 pracovních dnů.. což je pro mě nevyhovující. Už 2krát jsem jim psala, jak je možné, že dodání trvá až 25 prac.dnů, když na stránkách měli do 3 prac.dnů. Jejich odpověď zněla ''Děkujeme za váš upozorňující e-mail, vaše objednávka bude dodána do 15-25 pracovních dnů.Nashledanou.'' To bylo vše... dnes jsem psala další mail a k tomu jsem přiložila přílohu screenu jejich stránek kde mají napsáno, že dodání je 3 dny, a zatím žádná odpověď. Jsem nasranáá! NEDOPORUČUJI !!!!

Objednávka a žádné zboží mi nepřišlo. Hlavně že mají moje prachy!...

• Já jsem po zaplacení ještě nic neobržela,no neříkejte,že posílají jiné velikosti a špatnou kvalitu.To by tedy byly dárky do koše.

Neobdržení zboží.Recenze jsou zatím dvě a špatné.

• Nic.
    • bunda-špatný zip
    • svetr-úplně jiná velikost

Z tohoto e-shopu jsem si objednala bundu a svetr. U bundy byl velmi nekvalitní zip a doporučení objednat si o velikost větší je nesmysl, stačí běžná velikost, kterou máte. Svetr jsem si objednala ve velikosti S a měl velikost L až XL. Je skoro 2x širší než já, ramena mi padají a je mi dlouhý pod zadek. Na obrázcích vypadá vše krásně, ale v nicmoc.

• Nic.
    • Komunikace žádná. Poslala jsem email s dotazem a po třech dnech bez odpovědi jsem objednala přímo od Číňanů z AliExpress, odkud to nakupuje i tento eshop. Navíc za polovinu ceny.

Nedoporučuji.