• velky vyber
    • super komunikace
    • delsi doruceni

Tolik krasnych vecicek :) velikost mi poradili spravne a sedi jak psali... Vanocni saticky a cerveny s kapsami jsou peckovy! ;) DOPORUCUJI!

• Za par korunek krasné věcičky
    • Čekala jsem asi měsíc protože to pošta ztratila, šla jsem na poštu na pokyn Topstarfashion.cz. Balíček se na poště dohledal :-)

Doporučuji hlídat ale doručovatelky neměla jsem lísteček.

• Podvodnici, co vydelavaji na lidech!
    • Dorucovaci doba 15-25 pracovnich dni, uz je to 28 pracovnich dni a stale mi zbozi, mimochodem zaplacene, nedorazilo. Kontakt krom emailu zadny a na maily nereaguji. Vzdy si davam bacha a ted takhle blbe naletim.
    • Zrale na COI!

Bacha na tuhle povedenou "firmicku"

• HROZNY!!!!!
    • ZBOZI, KTERE DORAZILO JE OTRESNE, VZHLEDOVE VUBEC NEODPOVIDA OBRAZKU A MATERIAL? TEN NAPSANY TEDA NEBYL, ALE I HADR NA PODLAHU BY SE NOSIL LEPE!
    • STRASNE HROZNA KOMUNIKACE A JEDNANI.. KDYZ NAPISEME SPATNOU RECENZI, TAK JI SMAZOU A ZABLOKUJOU..
    • NEHLEDE NA TO, ZE NENI ZBOZI ANI KAM VRATIT! MISTO VRACENI PENEZ ZPET, BEZ UDANI DUVODU, CO MAJI NAPSANE V OBCHODNICH PODMINKACH, TAK VAM PISOU JAK VAM DAJI SLEVU 30%, PAK 50% ZA CENU JEJICH ZTRATY... A VE FINALE NEREAGUJI..
    • TAKZE VUBEC NEDOPORUCUJI A MUZOU SE SPOLEHNOUT, ZE TED JIM BUDE O REKLAMU POSTARANO!

Myslim, ze jsem to shrnula uz dost!

• Došlo zcela jiné zboží, než je na fotografiích na jejich stránkách. Z tohoto důvodu a z důvodu nevhodné velikosti jsem vrátila zpět. Po 14dnech se mi vrátilo zpět s tím, že firma nesídlí na adrese, kterou měli na svých stránkách uvedenu pro účely zaslání zboží k výměně.

Neprostá nespokojenost. Platbu požadují předem. Více tam již kupovat nebudu. NEDOPORUČUJI!

• Super ceny
    • Bez poštovného
    • český prodejce
    • Delší doba dodání

Za mě doporučuji, bez problémů

• NIC - velmi nespokojená
    • Zboží jsem zaplatila předem (moje chyba) a stále čekám (již skoro 2 měsíce) na můj dotaz ohledně dodání mi zatím neodpověděli

Doporučuji v tomto obchodě neobjednávat!

Objednala jsem si oblečení v lednu 2017...na zboží jsem čekala někdy do března 2017, kdy mi stále nic dorazilo a tak jsem si zkusila pár kousků objednat znova, jelikož dle fotek se mi oblečení zamlouvalo. Bohužel, ani po druhém pokusu nic. Žádná zpětná vazba, jen mi celý rok zahlcovali jejich emaily ohledně nějakých novinek, ale ohledně objednávky ani prd.. Každopádně jsem se na to vykašlala a říkala jsem si že ještě že jsem to nezaplatila předem... No, a nevěřila bych tomu, ale opravdu teď, včera, 19.11.mi od nich přišla UPOMÍNKA že jsem jim stále nezaplatila zboží a že objednávku vyřídí až když já jim pošlu peníze... No, nic více asi dodávat netřeba ...UŽ NIKDY VÍCE. :D

• Objednané velikosti XL odpovídaly mé velikosti na základní škole, materiály nekvalitní, prostě hadrárna zadarmo drahá. Jeden produkt vůbec nedorazil. Při pokusu o vrácení napsali toto:
    • Cituji z emailu:" Vzhledem k ceně poštovného a nízkým cenám zboží Vám můžeme nabídnout slevu 50 %, pokud si zboží ponecháte. Tato možnost by i Vám ulehčila případné balení, cestu na poštu a placení poštovného."
    • Chápete to?

U dělala jsem chybu, že jsem si recenze nepřečetla před objednávkou. Takže JIŽ NIKDY!!!

• Velikostně nesedí
    • Dlouhá doručovací doba

Na balíček jsem čekala skoro 2 měsíce, když už balíček přišel nebylo tam vše co jsem si objednala a to co tam bylo..to byl hadr, který bych nechtěla ani zadarmo. Oblečení mají dobře nafocené, ale to je tak vše, vůbec to neodpovídá tomu co Vám přijde. Lituju toho, že jsem si vůbec něco objednala.

• X
    • nedoporučuji..kvalita neodpovídá ceně. Objednala jsem si vel. XL, přišla velikost na panenku. Také velmi dlouhá doručovací doba.
    • Přijde mi, že to objednávají z Wish.com.
    • Už nikdy více!!

Přijde mi, že to objednávají z Wish.com.
    Už nikdy více!!

Nedoporučuji. Po upozornění, že jsem 25. září uhradila platbu, do 22. 10. mi zásilka dosud nepřišla Pouze mi přišla odpověď na mail, že doručovací doba trvá do 25 prac. dnů.

• Zboží neodpovídá popisu, materiál je nekvalitní a nebyla jsem upozorněna, že zboží přijde z Číny.

Nikdy bych ho nikomu nedoporučila. Jsou to podvodníci. Pokud mi nebudou vráceny peníze, tak to nahlásím.

• Ochota

Doporočuji - rychle jednání

• Vstřícnost

Objednal jsem přítelkyni 2 šaty a vše v pořádku.

• velky vyber
    • komunikace
    • krasny mikiny
    • delsi dorucovaci doba

za me super, na mikinu jsem cekala tyden a dvoje saty dorazili dva tydny potom.. objednavam znova ;)

• Dlouha doba dodani,spatna komunikace

Urcite nedoporucuji.Zbozi jsem zaplatit 8.9 2017 a do dnes balicek nedorazil.Nechteji mi dat poaci cislo a jediny co mi odpovi pres e-mail je,at kontaktuji postu a zeptam se,jestli tam neni balik ze zahranici na me jmeno.Takze NEDOPORUCUJI