• Nekomunikují
    • A když už odpoví na email tak lžou

Za zboží,které jsme v zákonné lhůtě vrátili nám nevrátili ani korunu a jen se omlouvají a vymlouvají.
    Jsou to PODVODNICI!!!!!
    Přesně to popsala ve své recenz paní Kupcová

Tento obchod naprosto nedoporučuji, zboží (šaty) jsem zaplatila dopředu a teď po více jak 3 měsících nemám ani peníze ani šaty. na dotaz emailem sice paní odpoví, ale už skoro 2 měsíce poslouchám výmluvy, že kolega zapomněl moji žádost zpracovat, že se kolega omlouvá, že hned zpracuje a tak pořád dokola. Byla to moje první a poslední objednávka v tomto obchodě. ROZHODNĚ nedoporučuji a nedovolím, aby jim to prošlo

• Není možné vrátit zboží
    • Nekomunikují
    • Není kam vrátit zboží

Zboží mi nevyhovuje, ráda bych jej vrátila.
    Nabídli mi 30% slevu. Když jsem nesouhlasila a žádala adresu kam zboží zaslat, nikdo už neodpověděl. NIKDO NEKOMUNIKUJE!!!
    NA MAILY NEREAGUJÍ, TEL NEZVEDAJÍ.
    ADRESU PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ NEUVEŘEJŇUJÍ ASI ZÁMĚRNĚ!!!!

• Garance
    • Vstřícnost

Objednal jsem pro přítelkyni kalhoty a plavky. Zboží příšlo, některé do tří dnů, protože bylo skladem a některé do 25 dnů. Zboží sedělo podle tabulky velikostí, kterou udávají u produktů. Jen jeden produkt nevyhovoval střihem, ale eshop po emailové a telefonické komunikaci v pořádku reklamaci vyřídil a vrátil peníze. Za tři dny jsem měl peníze na účtě. Zboží odpovídalo i obrázkům, které udávají na webu a jsem celkově velmi spokojen s eshopem.

• Žiadna nie je
    • Hrozne oblečenie

Som maximálne nespokojná, nakupujem cez internet pravidelne, ale táto stránka je naozaj hrozna. Objednala som si miny šaty s viazaním a červené miny šaty. doslova to boli handry vôbec to nevyzeralo ako na obrázku, šaty sa hneď trhali. Dokonca mi zaslali oblečenie druhých zákazníčok a ešte chceli aby som jej to.ja poslala. Komunikácia 0 bodov. Radím radšej nakúpte z aliexpresu úplne to isté vám príde len lacnejšie. Nikdy viac!!!!

• absolutní nespokojenost, sice oblečení dorazilo (po 2 měsících), ale velikost L je asi pro panenky, při reklamaci a objednání XXL, dorazila už jen část zboží a ještě v úplně stejné velikosti - jen přelepili označení z L na XXL, rozhodně nedoporučuji nákup přes tento obchod

• Komunikace obchodu
    • Nenakupujte ve vyse uvedenem obchode. Objednala jsem si saty, dosly mi za 2 mesice od objednani. Kvalita zbozi katastrofalni, kus umele "sustakoviny", proste ani na hadr na vytreni podlahy bych je nemohla vyuzit. Na dotaz ohledne vraceni zbozi mi bylo odpovezeno, ze vyrizovani bude dlouho trvat a byla mi navrzena sleva na zbozi, kdy mi bude vracena cast penez. S touto variantou jsem souhlasila, jelikoz se nejednalo o vysokou castku a hlavne jsem chtela mit vse co nejdrive vyrizene. Saty jsem jinak vyhodila do popelnice.

Budu nakupovat jinde.

• velký výběr
    • super ceny
    • zatím nic

Zdravím, moje první objednání byla bundička BOMBER, můžu jen doporučit ;) Jelikož bunda mi byla doručená asi tak za tři týdny a v pořádku, tak jsem si objednala znova. Plavky a šaty jsou doma, velikost sedí, řídila jsem se tabulkou velikosti ( na doporučení na FB) tričko je na cestě a objednala jsem si začátkem 3/2018, takže s doručovací dobou nemají problém a vždy ji dodrží. Komunikace taky fajn.. Takže můžu jen doporučit... .:)

• poštovný zadarmo
    • plavky jsem měla za 2 dni
    • dobrá cena

Ahoj,
    ráda bych se podělila o mojí zkušenost, minulej rok jsem koukala na jejich plavky ale nakonec jsem na rychlo koupila v obchodě protože psali dodání za 25 dní tak jsem nechtěla čekat. Letos jedeme s rodinou na dovolenou až v srpnu tak jsem objednával před týdnem, jsem mile překvapená plavky jsem měla za dva dni a přinesla to pošta. Nejspíš je měli asi na skladě, jsou krásný brala jsem ARMY za 389 Kč sedí výborně za mě spokojenost.

Nikola

• Žádné pro
    • Pouze samá proti.

Všechny Vás varuji před nákupem v této firmě!!!! Velké problémy s vrácením nevyhovujícího zboží. Firma nekomunikauje. Ani na svých webovkách nemají uvedenou adresu, kontakt. Zboží nejste schopni vrátit do 14-ti dní, jak Vám umožňuje zákon!!!!

• Nic, nemám co hodnotit
    • Zboží nedorazilo
    • Špatná komunikace
    • Nutnost zaplatit zboží předem

Přes tento internetový obchod jsem objednala šaty, předem zaplatila a byl mi poslán email o vyřízení mé objednávky. S tím, že objednávka bude doručena do 15-40 dnů. Což se nestalo, proto jsem se tázala na stav mé objednávky. Vymlouvali se na nespolehlivého dodavatele a nabízeli mi buďto přeobjednání zboží od jiného dodavatele (???) nebo vrácení peněz. Na mou odpověď už nereagovali. Zboží nedorazilo a peníze také ne.

• Hezké denim šatičky za tu cenu se vyplatí. Doporučuju všem co chtějí udělat parádu a moc neplatit.

+ dobrá cena
    + poštovné v ceně
    + moderní šaty

• Krásne zbozi, dodaní za dva tydny, spokojenost s e-mailovou komunikaci

Obchod mohu doporucit, za nízke ceny poridite krásne kousky, vše odpovida fotografiim.

• Velky vyber
    • Komunikace super
    • Saty a plavky skvely

Doporucuji. Velky vyber a super hadriky..dorucene max do mesice. objednavam zde rada

• Vše

jsou to zmrdi největšího kalibru.Nic pod nich nebrat!!!!

Míň než 10% nejde.Jinak bych dal - 10000