• skvělá komunikace,
    • flexibilita,
    • snaha vyhovět

komplikace při dodání, která byla na mé straně, byla obchodem velmi vstřícně a prakticky ihned vyřešena, termín posunut a zboží dodáno na jinou adresu - naprostá spokojenost - doporučuji!

Reakce obchodu TopGrily

Dobrý den, moc děkujeme za perfektní recenzi a doporučení! :) Jsme rádi, že vše při doručení dopadlo v pořádku a přejeme pěkné grilování, tým Top Grily

• Kratka doba doruceni. Komunikace obchodu. Bylo mi doruceno co jsem si objednal. Obchod doporucuji.

Reakce obchodu TopGrily

Dobrý den, moc děkujeme za parádní hodnocení! A ať gril dále pěkně slouží :) tým Top Grily

• Super komunikace,rychlé vyřízení,vřele doporučuji

Reakce obchodu TopGrily

Dobrý den, moc děkujeme za skvělé hodnocení a doporučení a přejeme pěkné grilování! :) Jan Pražan, Top Grily

• Bleskové dodání
    • Zboží odpovídá popisu
    • Rychlá komunikace

Určitě mohu jenom doporučit, vše bylo v naprostém pořádku a zboží dorazilo velmi rychle.

Reakce obchodu TopGrily

Dobrý den, moc děkujeme za dokonalou recenzi! Vážíme si jí a udělala nám radost :) Přejeme pěkný den, Jan Pražan, Top Grily