Super obchod, žadný problém. lidé příjemní Doporučuji!

S obchodem a dopravou naprosta spokojenost.

• Vše OK

Doporučuji, nakupuji zde opakovaně

• Rychlé Dodání

Komunikace s prodejcem, rychlost doručení, super doprava

Vše OK, děkuji.

rychlé vyřízení

• Poradili po telefonu.
    • Rychle dodání již druhý den.

• Ochota a rychlost.

• rychlost dodání , ceny výrobků

• Příjemné jednání, vstřícnost paní Peroutkove.
    • Zadna neni

• Aktivně mi zavolali po přijetí objednavky.

Zboží si závaží samy, neni tak mic prostoru si domluvit individuální načasování, člověk se jim musí plně přizpůsobit.

• ochotny personal
    • dobre ceny
    • dobry vyber
    • rychla komunikacia

este pred kupou mi ochotne poradili s vyberom produktu a aj po kupe sme potrebovali doladit dodavku na presny den a vsetko prebehlo bez problemov

• slušná nabídka
    • tento nákup se nevydařil, nulová komunikace

Možná pochybení jednotlivce, ale takhle to odnese jméno firmy.
    Objednal jsem si nějaké trubky ke kamnům, objednal protože jsem je potřeboval hned, teď. Ano chápu, nemusí být zrovna na skladu (tak proč jsou potom v nabídce a jdou objednat), ale pokud nejsou okamžitě píši zákazníkovi, že to či ono bohužel není. Takhle čekám a čekám. A tak jsem nakonec oslovil konkurenci, která mi je DRUHÝ den poslala. Před tím jsem samozřejmě @ objednávku u TopeníLevně zrušil. Následný den když jsem již topil se telefonicky ozvala paní, že mají již skladem a že mě pošle fakturu. Strašně se divila že když jsem ji řekl že jsem zakázku již před třemi dny zrušil.
    Zkrátka tento nákup se nevydařil, snad to bude příště lepší.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, v návaznosti na Vaši objednávku přijatou 16.4.2024 v 15:29 došlo k jejímu internímu zpracování a zadání dostupností neskladového zboží od dodavatelů. Následující pracovní den 17.4. Vám kolegyně telefonovala v 14:16, aby Vám sdělila informace o naskladnění zboží z Vaší objednávky, ale nedovolala se. Následně při řešení dalších objednávek zapomněla systémově vše dořešit a pokračovala ve své práci.

V interním zpracování tedy skutečně k pochybení z naší strany došlo. Kolegyně Vám měla zaslat e-mail nebo dodatečně SMS zprávu s informací o dostupnosti nebo žádostí o zpětné zavolání. Bohužel ani z Vaší strany nedošlo k reakci na zmeškaný hovor a obchodní oddělení Vás tedy kontaktovalo až 24.4., kdy došlo k naskladnění zboží a kdy jste objednávku stornoval.

V době objednání jste však na eShopu aktuální dostupnosti zboží viděl a byla u něho uvedena dostupnost: "Skladem externí sklad" a dodatečně zobrazena informace "Produkt je obvykle do 5. dnů u zákazníka." Z pohledu eShopu bylo vše tedy v naprostém pořádku. Na Váš dotaz, proč takové zboží je možné objednat si dovolím reagovat následovně: V počtu desítek tisíc produktů, které nabízíme, není možné mít všechny položky skladem. Běžně držíme skladem to nejprodávanější zboží a průběžně jej na základě prodejnosti doskladňujeme nebo upravujeme množství zboží pro naskladnění.

Omlouváme se za pochybení a doufáme, že Vás tato negativní zkušenost neodradí od dalšího nákupu.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

• Rychle dodání
    • Výborná komunikace
    • Přehledné stránky

Velmi spolehlivý a zákaznicky orientovaný obchod. Příjemné jednání od prvního kontaktu. Mohu s klidným svědomím doporučit ostatním.

Obchod proběhl rychle a ve vší spokojenosti. Obchodní referent z obchodu byl velmi ochotný a poradil s výběrem.

Rychlé dodání zboží, naprostá spokojenost s obchodem. Zboží by mi došlo už v pátek, ale dodání jsem musel přesunout na pondělí.

• Rychlé jednání,spolehlivost