• rychlé vyřízení objednávky
    • nedostatečná prezentace produktu
    • nepraktický a nepřehledný systém vrácení zboží

• Musela jsem bohužel, batoh vrátit. Barva vůbec neodpovídala té, co byla na stránkách. Přijde mi i zbytečně komplikované vrácení zboží zpět. U jiných e-shopů, stačí při vrácení zboží objednávkové číslo . Zde, si musíte zažádat o kód na vrácení, pak si ho někde vytisknout a teprve poté, můžete vyrazit zboží vrátit. Tak jsem tam musela na dvakrát. Zbytečná ztráta času. Teď jsem zvědavá, jakou rychlostí se mi vrátí peníze z na účet ?

Peníze za batoh zaslány, nepřišlo žádné potvrzení o platbě, ani informace že se prodlužuje lhůta dodání. A batoh nikde.

Nedodržují své sliby Tom

• Špatně uvedené rozměry batohu - notebook se nevešel do požadované kapsy!

• Dlouhé doručení

Bol mi poslaný iný produkt ako som si objednal bez upozornenia
    a môjho súhlasu.

• Pri predaji do zahraničia (V EU) účtujú DPH.

zboží jsem objednala 30.8. s dodáním 7-10 dní.
    Dnes 14.9. zboží ještě nemám....

• Nedodržená dodací doba
    • pomalost, neinformovanost, tudíž nespolehlivost!!!!!
  • Klamavá fotografie, batoh ve skutečnosti o polovinu menší, že jsem si měl prostudovat rozměryneberu, pokud to stojí někomu za tu práci ve Photoshopu je to šalba a klam, čili podvod

• Batoh neodpovídá barevně obrázku a popisu, barva byla uvedena GREY-šedá a reálná barva batohu je hnědá,včetně použitých nití na batohu. Látka je obyčejná, tj.ihned promokne. Za 700 Kč bych očekávala kvalitnější provedení.
    • Dlouhá doba dodání přes zasilkovnu-týden

Po objednání a zaplacení výrobek dlouho nedocházel. Poté přišel email, že výrobek již nemají a neplánují ho doobjednat, i když na webových stránkách bylo uvedeno že bude na skladě za 7-14 dní a bylo stále možné ho zakoupit!

• Batoh měl jinou barvu než na internetu

• zboží není skladem, ani po 20ti dnech nedorazilo

nepoužitelný

• nedorazilo vše co mělo, po zpětné reklamaci, již zaslali

Zboží neodpovídá barvě na obrázku

• Komunikace byla naprosto katastroficka a neprofesionalni-po 9 dnech jsem sama obj zrusila a koupila s dcerou krasny batoh v jine prodejne.....uz nikdy vic. Internetovy obchod holt ma i sve nevyhody.....

• dlouhá dodací lhůta i když na stránkách svítilo "Zboží skladem"