• Zbozi mi nebylo dorucene vsechno. Chybi mi dve sady sroubovaku do dnesniho dne ste se mi neozvali a já jsem sroubovaky zaplatil do predu.Neposlali ste mi toto zbozi- ktery jsem zaplatil-Strend Pro SD0104 Elektrikářských sada šroubováků 6 dílna, 1000 V Strend Pro SD0118 Elektrikářska sada šroubováků 6 dílná VDE, Cr-V

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

termín dodání mi byl přislíben obchodem okolo 23.9,dnes je 30.9 a zboží mi nebylo pořád doručeno!

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

Omlouváme se vám za prodlení se zbožím. Dodání nám trvá 24 / 48hod od odeslání zboží, a však v té době jsme měli inventuru a dodání se prodloužilo o 2 dny. Mrzí nás daná situace.

S pozdravem Váš tým Toolscentrum

Platu oderželi 31.8. Dnes 8.09 zboží zatím nemam! Termin dodání píše do 3 dnů

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

Platbu jsme přijali 02.09.2020, 3 den od vytvoření objednávky. Přes víkendy neexpedujeme zboží. Omlouváme se vám za prodlení s dodáním. Zboží bylo s expedicí 2-4 dny.

S pozdravem Váš tím Toolscentrum

Do obchodu jsem volala s dotazem zda je vybraná svítilna kompatibilní s baterií z vrtačky, kterou máme doma. Pán si na mě vzal tel. S tím že mi to zjistí. Volal druhý den a sdělil mi, že ano. Svítilnu jsem objednala a baterie z naší vrtačky nejde nasadit na svítilnu. Takže je nám k ničemu a musím zboží vrátit.

Nedostal jsem co jsem si objednal

• Tváří se jako český obchod, ale je slovenský. POZOR NA DPH!!!
    • Do emailu píšou nesmysly

Nedodrželi termín dodání,urgence po týdnu, přislíben termín ve kterém zboží stejně nedorazilo

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

Omlouváme se Vám za prodlení se zbožím, kurierska společnost toto zboží doručovala déle než by měla.

S pozdravem Váš tím Toolscentrum

• Neuvádějí pravdivé informace a následně se vymlouvají jako malé děti. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

omlouváme se vám za vzniklou chybu na eshopu. Mrzí nás daná situace, produkt Bosch GWS 24-180 LVI Professional Úhlová bruska 180mm 0601892F00 přišla chyba v uvedené ceně. Informaci jsme Vám poskytli ihned po potvrzení objednávky.

S pozdravem Váš tím Toolscentrum

• Prezentují zboží které nedokážou dodat
    • Nekomunikují se zákazníkem
    • Nemají snahu věci řešit

Objednal jsem na tomto e-shopu Bosch GRL 250 HV SET Professional Rotační laser + RC1 + GR240 + BT170 + LR1 0601061600. Prodejce mi třikrát potvrdil objednávku. Po doručení a zaplacení zboží jsem zjistil že mi zaslali pouze laser bez příslušenství. Obratem jsem se obrátil na prodejce a ten okamžitě o dané objednávce věděl a sdělil mi že měli na e-shopu chybu a že mi stativ a měřící tyč nedodají. Kladu si otázku proč se mi před odesláním zboží neozvali a neřekli že byla na e-shopu chyba a jestli to chci posílat. Chybu na e-shopu dokáži pochopit, ale už né to že Vám e-shop zašle úplně jiné zboží. K dnešnímu dni reklamace není vyřízená.
    Tento e-shop už nikdy.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

omlouváme se vám za vzniklou chybu na eshopu. Bohužel došlo ke špatnému popisu u produktu. Chybu jsme si všimli až když jsme byli kontaktovný. Komunikujeme přes email a také vyjádření jste dostali na email takže nevíme kdo nekomunikuje se zákazníkem. Daná věc byla dneska (10.02.2020) vyřešena s Vaším souhlasem v emaily kde se poslalo par emailů.

• Dobre ceny
    • Relativne dobra komunikace se zakaznikem
    • Pokud se na obchod dostanete z odkazu, treba z Heureky, neni na prvni pohled jasne, ze se jedna o slovensky obchod
    • pri platbe kartou je vyraznejsi navyseni ceny procenty z castky, prave z duvodu slovenskeho obchodu
    • hlavni problem byl v tom, ze zbozi skladem bylo nejspise na prodejne a nebylo hned blokovano pro moji objednavku. Nebot asi za dva dny mi poslali z obchodu zmenu stavu objednavky ve smyslu, ze zbozi momentalne neni dostupne a bude az cca mesic. Nastesti storno objednavky jsem provedl pres email bez problemu.
    • Duvod pro zruseni objednavky byl prave posunuti potencialniho naskladneni na dlouhou dobu s nejistym vysledkem. To jest zbozi mohlo byt dle textu naskladneno I drive, ale nikdo nebyl schopny rici kdy.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

ano jsme Slovenský obchod prodávající do České republiky jako je již v EU normálně. Mrzí nás daná situace zboží se dopředu a druhý kus jsme neměli na skladě, termín naskladnění jsme Vám zaslali obratem na Váš email kde jste objednávku zrušili. Prosíme o pravdivé hodnocení a nikoli výmysl v některých větách.

• Cena..
    • Jelikož je to slovenský obchod, prodávající pod českými stránkami, tak pak nelze využít 3 leté záruky Makita, protože je na záručním listu slovenské razítko.

Dobrý deň,
    áno sme Slovenský obchod predávajúci aj do Českej republiky,
    3-ročnú záruku si môžete uplatniť na stránke Makita.sk, (tak ako je to uvedené v záručnom liste a aj pri produkte)
    všetky informáciu o 3-ročnej záručnej dobe nájdete v popise každého produktu ktorého sa to týka.

S pozdravom Váš tým Toolscentrum

Kompesor zaslan v nevyhovujicim obalu, který se pri preprave dost ponicil. Vzhlem k hmotnosti zbozi by meli volit paletu.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Kompresor SCHEPPACH HC 53 DC je balen original kartonem s páskou na uchycení, bohužel toto balení je dané výrobcem. Balík jste převzali bez výhrad. Mrzí nás daná situace bohužel měli jste možnost si vybrat doručení paletou GEIS CARGO kterou jste si nezvolili.

Děkujeme

• Možná lepší cena, než ostatní eshopy, tak je ale vykoupena nekvalitní službou.
    • Totální kolaps v logistice.

Objednané zboží dorazilo, ovšem dopravce požadoval o 6.000,-Kč vyšší částku, než za kterou jsem zboží nakoupil. Zásilku jsem odmítl převzít. Po této zkušenosti se jednalo o můj první a také poslední nákup. Přičtu-li navíc velmi arogantní komunikaci, tak rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Omlouváme se Vám za chybu při expedic kde byla dobírka vyšší než měla být, chyba se stala na naší straně. Po komunikací jsme chtěli chybu napravit 2-3 řešeními bohužel z vaší strany nebyl zájem a tak se nám zboží vrátil nakolik jste ho odmítli. Mrzí nás daná situace.
    Děkujeme

Zboží měli mít skladam, poté mi napsali, že není.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Při daném zboží (STHT1-77140) který jste si objednali byla uvedena dostupnost '' Expedice 1-3 dní '' nakolik zboží jsme neměli na našem skladě. Po informací od dodavatele byla doba dodání více než 10 dní, tuto informaci jsme Vám poskytli do 24hod od vytvoření objednávky. Objednávku jste zrušili

Děkujeme

Nabízí zboží, které nemá skladem ačkoli na eshopu jsou deklarovány skladem. Obě zákaznické linky jsou nedostupné.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Mrzí nás daný problém, produkt (Makita KC100 Řetězová dlabačka 2 000 W) se vyprodal a skladem nebyl ani u dodavatele. Informaci jsme poskytli v průběhu 48hod. Objednávku jste zrušili.

Děkujeme

• Mají tam bordel a chtěli to po mně znovu zaplatit
    • Jsou to Slováci
    • Nezabalili do balíku všechny položky

No oni prvně do balíku zapoměli zabalit brusné pásy a pak mi po půl roce psali ať je znovu zaplatím.... Nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Nákup hodnotíte po více než pól roku. Objednávku jsme zpracovali 09.05.2019 a odeslána byla 10.05.2019. Objednávka byla na dobírku tak platit jste měli jen za zboží který Vám přišel nic navíc. Skladem nebyla jedná položka kterou jsme Vám neúčtovaly. Následně jsme zboží odeslali na dobírku.

Děkujeme

• 11 dni od podani objednavky a teprve ted prisla zprava o odeslani... uz nikdy vic termin dodani slibavali 3 dny. po tydnu jsme bvyl nucen koupit cerpadlo jinde ted at si s tim delaji co chteji. 2 cerpadlo je mi po 2 tydnech k nicemu !

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Omlouváme se Vám za nedodání zboží, zboží jsme museli naskladnit což trvalo pár dní.

Děkujeme

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• relativně dobré ceny
    • Zdlouhavé jednání
    • špatná komunikace

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Omlouváme se Vám za komplikace. Bohužel zboží je dlouhodobě nedostupné o čem jsme Vás i informovali!