• Dobrá cena
    • Hodně zboží na skladě
    • Dlouhá dodací doba i když bylo vše skladem
    • Zboží zasláno bez záručního listu
    • Kufr byl naraženej a odřenej na spodní straně.

V Obchodu už asi nakupovat nebudu.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Objednávka byla přijata dne 23.09.2019 a odeslána dne 24.09.2019 čili cca 24 hod od přijetí. Mrzí nás že přepravní společnost PPL balík doručila až 30.09.2019. Toto bohužel ovlivnit už neumíme. Níže přikládáme sledovací číslo zásilky které Vám přišlo na email.

- prosíme poškozený kufřík nahlásit na email [email protected] budeme to řešit jako reklamaci. Také tento problém přišel zřejmě při přepravě. Do dnešního dne jsme od Vás reklamaci nedostali

Skladem 2-3 dny neodpovídalo, realita 14 dní

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Bohužel tento produkt skladem jsme neměli. Při rpodukte byla uvedena dostupnost 2-4 dní. Jelikož toto zboží neměl ani dodavatel kontaktovali jsme Vás o tomto problému. Objednávku jste zrušili a peníze Vám byly vráceny do 24hod. Mrzí nás daná situace za kterou se Vám omlouváme.

• Nejlepší cena
    • Dlouhá reakční doba na můj dotaz via e-mail
    • Dlouhá dodací lhůta, 10 dní od objednání stále čekám na zboží.

Při objednání jsem zvolil dodání do 24 hodin. Nedával jsem tomu moc velké nadějě, protože jsem objednávku tvořil ve čtvrtek pozdě večer. Čekal jsem, že zboží dorazí v pondělí. Když během pondělí zboží nedorazilo, vznesl jsem tentýž den večer dotaz, jak to vypadá s mojí objednávkou. Dostal jsem odpověď ve středu odpoledne, že je jakýsi problém se systémem.

Ok, dokážu pochopit, že se někdy něco pokazí, ale profi e-shop a certifikovaný prodejce by měl mít nějaké záložní řešení a zároveň zákazníky informovat ihned, jak se problém objeví. Zákazník by se neměl připomínat ale být včas upozorňován.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Omlouváme se Vám za nedodání zboží a Vaší objednávky. Daný produkt jsme neměli na skladě a ani náš dodavatel.

• Výhodné ceny
    • Problémy s vrácením zboží ve 14-ti denní lhůtě
    • Komunikace s obchodem prakticky neexistuje

V obchodě jsem objednal 3 nástavce na multibrusku Makita. Bez mého vědomí mi byla obchodem ponížena objednávka pouze na 2 nástavce (asi neměli skladem ač webové stránky skladovou dostupnost ukazovaly). Zbylé 2 nástavce přišly, ale produktové kódy doručeného zboží neodpovídaly mé objednávce. Při pokusu o vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě jsem zaslal zboží zpět na adresu uvedenou v obchodních podmínkách obchodu, tento balíček ale zůstal uložen na poště jako nedoručený a po nějaké době se mi vrátil zpět. Poštovné stálo přes 200,-. Obchod nereaguje na e-mail ani nezvedají telefon. Zboží se mi alespoň vrátilo, takže jsem nepřišel o všechno a jsem rád, že jsem nenakoupil u tohoto prodejce nic drahého. Nedoporučuji.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. Mrzí nás daná situace za kterou se Vám omlouváme. Zboží jsme poslali ten který byl skladem bohužel plný počet kusů jsme neměli na skladě. Zákaznické centrum je dostupné každý pracovní den od 09-15 hod.

Děkujeme

• Nabízená položka byla uvedena, že je skladem, což nebyla pravda, termín dodání byl za měsíc po opětovném naskladnění.

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

děkujeme za Vaši reakci na nákup v našem e-shopu. U produktu byla uvedena expedice 2-4 dní, nakolik nám opozdil zboží více než 5 dní se objednávka zpozdila. Po Vašem rozhodnutí jste objednávku zrušili. Mrzí nás daná situace. Přijměte prosím omluvu.

Děkujeme

objednával jsem ve středu v noci. Avizují 2-4 dny do expedice - tedy by mělo být úterý ( vyexpedováno 5. den ( středa), doprava je avizovaná do 24 hod - ( asi od expedice ) doručeno v pátek ( tedy cca 40 hod ).
    Dále - zboží (gril) dorazilo poškozené, syn poslal e-mail v neděli 4.8.2019, pouze potvrzení přijetí a jinak žádná reakce

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

• tvrdí, že mají zboží skladem a není to pravda
    • peníze mi vrátili až po mojí urgenci
    • tento obchod už nikdy

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

• špatné a arogantní doručování firmou PPL, nedodržení příslibu dodání bez předchozí informace, nereagování na možnost odeslání poštou

Reakce obchodu ToolsCentrum.cz

vaše nespokojenost nás mrzí a omlouváme se vám za komplikace s doručením, s přepravní službou již vaši stížnost řešíme.
    Co se týče doručení poštou, tuto nemáme v nabídce a informovali jsme vás emailem, zkuste se prosím podívat do spamu, nebo reklam.

• Zboží skladem není skladem

Objednávané zboží bylo v době objednávky na e shopu Tools centrum skladem, druhý den firma poslal email , že tovar není skladem a že není skladem ani u dodavatele, a jestli chci čekat nezaručenou dobu , či zrušit objednávku.
    Došlo na zrušení objednávky a objednání jinde, k mému překvapení druhý den přišel email, že se zboží bude v dohledné době předávat dopravci.
    Po upozornění že jsem objednávku zrušil prodejce zareagoval zrušením objednávky.
    Nevím zda to má souvislost , ale od doby registrace na eshopu Tools Centrum vyžadují i datum narození, mi bylo denně voláno různými prodejci energií, investic a všelijakých dotazníků, což do doby než jsem se registroval na tomto eschopu bylo tak jeden obtěžující hovor za měsíc
    spíš méně . Za mne již nikdy

Dobrý den p. Wenceli,

objednávku na rádio Makita jste udělal v neděli, hned ráno jsme vás informovali o přijetí objednávky a následně i o doprodeji zboží v sobotu na naší kamenné prodejně. V informaci, kterou jste od nás dostal bylo uvedeno , že zboží bude expedováno během následujícího pracovního dne a vy jste i přesto objednávku zrušil. Vaši objednávku jsme tedy na základě vaší žádosti zrušili. Pokud vám vznikla nějaká škoda, kontaktujte nás a my vám obratem vzniklou škodu uhradíme.

Co se týče naší společnosti, jsme na trhu přes 15 let, máme velkoplošnou prodejnu v Martině, podívat se můžete zde: https://toolscentrum.cz/content/16-prechadzka-foto
    Denně expedujeme kolem 500 ks zásilek do ČR a SK!

K vámi uvedenému použití vašeho telefonního čísla pro komerční účely vám doporučujeme kontaktovat policii ČR a podat trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření ze spáchání trestného činu. Na základě vašeho obvinění vám důrazně sdělujeme, že my, jako společnost uchováváme data našich zákazníků na zabezpečeném serveru a je vyloučeno zneužití jakýchkoli citlivých dat třetí stranou.

Objednávka potvrzena a zaplacena. Před odesláním zboží zaslán e-mail, že skladové zboží bylo zdraženo ať doplatíme navýšení ceny.
    Objednávka zrušena a peníze byly vráceny.

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

Absolutně nekorektní nesolventní jednání, vůbec nedoporučuji.

Dobrý den p.Bečko,

objednal jste si 28.5.2019, nicméně platba nám přišla až 5.6.2019 a jelikož u plateb bankovním převodem nerezervujeme zboží, toto se mezitím doprodalo a čekáme na zásilku od dodavatele. O situaci jsme vás obratem informovali a vy jste objednávku zrušil, takže nerozumíme co je na tomto jednání nesolidního ?
    Každopádně nás vzniklá situace mrzí a omlouváme se vám za ni.

nabízejí co nemají,vyborny eshop..... opravdu

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

Kdybych se neozval sám,kde je objednané zboží,tak bych se nic ohledně doručení zásilky nedozvěděl.

Dobrý den p.Kopřivo,

ohledně informací o stavu vaší objednávky vám byly odeslány celkem 4 e-maily, vždy jsme upozornili na nedostupnost a možnost odstoupení od smlouvy, abyste si mohl nakoupit jinde. K dnešnímu dni jste si objednávku přesto nezrušil.
    Omlouváme se za komplikace.

• široký výběr, dobré ceny
    • zboží "skladem" není skladem
    • komunikace se zákazníkem

Objednal jsem si u tohoto obchodu aku pilu, protože měli uvedeno, že je skladem (docela nutně jsem ji potřeboval). Očekával jsem, že obratem dostanu avízo o odeslání, ale 2 dny se nic nedělo. Po 2 dnech od objednávky mně přišel email, že zboží není skladem a bude až někdy v srpnu (tedy za 3 měsíce!!!) a pokud bych nechtěl tak dlouho čekat, nabídli mi alternativní produkt. Produkt ale neměli ještě v nabídce, tak mně poslali odkaz na produkt na Heuréce!??? Dodací lhůtu přislíbili do týdne, což jsem nemohl akceptovat, takže jsem svou objednávku stornoval. Občas se stane, že má obchod na svých stránkách chybu, co se týče stavu zboží na skladě, takže to není důvod proč tento obchod nedoporučuji. Důvodem je to, že mě nechali 2 dny čekat, než mně sdělili, že zboží nemají a že jej nejsou schopni v rozumné lhůtě dodat (ztratil jsem tak 2 dny, během kterých jsem mohl dostat pilu od jiného obchodu). Takže pro tento laxní přístup tohoto obchodu k zákazníkovi - OBCHOD NEDOPORUČUJI.

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

• Obchod mě poslal uplně jiné zboží než jsem si objednal, po domlumě že mi ho vyměni tak skoro 14 dní a zboží nikde

Dobrý den p.Pavlico,

váš gril jsme odeslali ihned, jakmile nám zásilková služba doručila špatně zaslaný model. V tuto chvíli je gril na cestě k vám, viz informace z Geis níže:

Datum Čas Stát Depo Status Poznámka
    16. 5. 2019 22:22 Slovensko HUB Zvolen Průchod překladištěm
    18. 5. 2019 0:46 Česká republika HUB Modletice Průchod překladištěm
    20. 5. 2019 6:37 Česká republika Ostrava Příjem na depo
    20. 5. 2019 7:09 Česká republika Ostrava Naložení na rozvoz

Za záměnu modelu grilu se vám omlouváme.

• Produkt, který obchod uváděl jako dostupný skladem, nebyl skladem ani u dodavatele, natož pak u prodejce.

Dobrý den p.Solecký,

objednal jste si DeWALT FLEXVOLT DCM571X1 Aku strunová sekačka 54V 2x9,0Ah, tato byla doprodána na naší prodejně den před vaší objednávkou na eshopu a výrobce ji bohužel měl dostupnou až za 14 dní. O těchto skutečnostech jsme vás obratem informovali, abyste měl možnost si sekačku koupit v jiném eshopu nebo kamenné prodejně.
    Každopádně nás vaše nespokojenost mrzí a omlouváme se vám za komplikace.

• Kdybych se po 5 dnech nedotázal v jakém stavu je objednávka, tak bych asi do dnes nevěděl, že obchod objednávku zrušil.

Dobrý den p.Nechvátale,

vzniklá situace nás mrzí, bohužel i přes naši snahu sehnat stejný model pily Bosch u jiných prodejců, byť za cenu ztráty, se nám to nepodařilo a Bosch už uvedený model pily nevyrábí a nemá odpovídající náhradu.
    O situaci jsme vás informovali emailem.

Vzniklá situace a komplikace nás opravdu mrzí a omlouváme se za ni.

Nemaji skladem zbozi ktere je mozne objednat pres eshop.

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

• nikdo nekomunikoval dlouhou dobu

Děkujeme za vaši objednávku a hodnocení.

Je mi docela smutno že takovéhle internetové obchody existují
    24.12.jsem si objednal zboží dodnes jsem zboží nedostal po dvou urgencí
    mi dal obchod vědět že je objednávka připravena k expedici a stále nic.

Dobrý den p.Kučero,

v tomto případě je chyba na naší straně, pracovník expedice omylem vaši objednávku označil v systému jako odeslanou. Dnes vám posíláme objednané zboží, které máme po celou dobu skladem.

Omlouváme se vám za zdržení a komplikaci, jako malou kompenzaci vám nebudeme účtovat dopravné.

Děkujeme za vaši recenzi