• bezproblémové a rychlé jednání

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na našem eshopu.
    Jsme rádi, že jste si pro plnění tonerů OKI vybral materiál právě u nás na Tonersyp.cz.

Jako majitele tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren. Je k dispozici ke stažení zde: https://www.tonersyp.cz/fotopruvodce/jak-behem-nekolika-minut-odstranit-12-nejcastejsich-chyb-tiskaren-oki

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jsme Vás rychlým dodáním potěšili.
    Ceníme si toho, že jste se k nám po čase opět vrátil pro tonerový prášek k plnění tonerů do Vaší tiskárny HP.

Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému automaticky nakupujete za výhodnější ceny.

Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu.

• Rychlost zaslání
    • Žádná

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš první nákup na Tonersyp.cz.
    Velice si vážíme důvěry a jsme rádi, že jste si kompatibilní pásku do Vaší tiskárny Brother vybral právě u nás.
    Budeme rádi, když využijete možnost registrace, abyste při dalším nákupu mohl ihned využívat její výhody - třeba nižší ceny všeho zboží.

• intuitivní web
    • široký výběr

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za pochvalu našeho webu, jsme rádi, že Vám jeho obsah vyhovuje a že se k nám pravidelně vracíte pro náplně do Vaší tiskárny HP.
    Kdybyste potřeboval jakoukoliv radu, třeba s výběrem nové tiskárny, určitě navštivte naši poradnu na www.tonersyp.cz/poradna, nebo napište na [email protected].
    Pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, moc si vážíme toho, že jste na nás nezapomněl a opět se na náš eshop Tonersyp.cz vrátil pro kompatibilní toner do Vaší tiskárny Canon.
    Navíc jste jako registrovaný zákazník automaticky nakoupil za lepší cenu a to je skvělé.
    Budeme rádi, když se na nás příště opět obrátíte.

www.tonersyp.cz

• solidní komunikace a poradenství
    • rychlost dodání

Opakovaně a dlouhodobě zde nakupujeme tonery pro laserové tiskárny, vždy vše OK. Při upgrade tiskáren ve firmě nám ochotně pomohly najít i odpovídající toner (nebyl zobrazen ve standartní nabídce, resp. náš model nebyl uvedený při vyhledávání).

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělou recenzi, jsme moc rádi, že jsme Vám mohli být s výběrem toneru do Vaší tiskárny OKI nápomocní a Vy tak můžete bez problémů tisknout :-)
    Ceníme si také toho, že se k nám pravidelně pro tonery vracíte.
    Jako majitele tiskárny OKI by Vás mohl zajímat také e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren.

• Neznám žádnou nevýhodu

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš první nákup na Tonersyp.cz.
    Jsme rádi, že jste si pro plnění tonerů HP vybral materiál právě z našeho e-shopu.

Pokud byste potřeboval poradit s plněním tonerových kazet, určitě se podívejte do naší poradny na www.tonersyp.cz/poradna.
    Můžete nám také napsat na [email protected] a my Vám rádi s čímkoliv pomůžeme.

www.tonersyp.cz

• Přehledné stránky a rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený stejně jako s přehledností našeho webu :-)
    Ceníme si také toho, že jste se k nám opět vrátil pro kompatibilní toner do Vaší tiskárny HP a budeme rádi, když se na nás příště opět obrátíte.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za hodnocení za Váš první nákup na eshopu Tonersyp.cz.
    Potěšilo nás, že jste si kompatibilní toner do Vaší tiskárny HP vybrala právě u nás.
    Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému jste ihned mohla nakoupit za lepší ceny :-)

• Cena a rychlost dodání

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za skvělé hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.
    Těší nás, že jste se k nám po čase opět vrátil pro čipy k tonerům do Vaší tiskárny HP.

Budeme rádi, když se příště u nás v e-shopu zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a můžete ihned využívat výhody účtu – například nakupovat za výhodnější ceny všeho zboží :-)

www.tonersyp.cz

Siper jednání, dodávka atd. Nekoupil jsem poprvé, budi kupovat dále

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi rádi, že jste se při nákupu tonerů a materiálů pro plnění tonerů do Vašich tiskáren HP a Canon obrátil právě na nás.
    Věříme, že budete s kvalitou tisku maximálně spokojen.

Můžete nám také napsat na [email protected] a my Vám rádi s čímkoli pomůžeme.

Spolehlivy Eshop,rychle dodani zbozi

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost.
    Jsme moc rádi, že jste si kompatibilní toner a čipy k Vaší tiskárně Samsung vybral právě u nás.
    Děkujeme i za vytvoření zákaznického účtu, díky kterému automaticky získáváte mnohé výhody. Například nižší ceny všeho zboží, nebo možnost vrátit kompatibilní či renovované tonery až 1 rok po nákupu bez udání důvodu.

Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu.

rychlost

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení Vašeho prvního nákupu na eshopu Tonersyp.cz, těší nás, že jsme Vás rychlostí dodání potešili :-)

Budeme rádi, když se příště u nás v e-shopu zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a můžete ihned využívat výhody účtu – například nakupovat za výhodnější ceny.

www.tonersyp.cz

Objednávka vyřízena v nejkratším možném termínu. Bez problémů

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš první nákup na Tonersyp.cz.
    Velice si vážíme Vaší spokojenosti a jsme moc rádi, že jste si materiál k plnění tonerů do Vaší tiskárny Canon vybral právě u nás.

Veškeré návody potřebné k plnění tonerů najdete v naší poradně www.tonersyp.cz/poradna. Pokud byste potřeboval další podporu, jsme tu pro Vás na [email protected].

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jsme Vás rychlostí dodání potěšili.
    Vážíme si toho, že se pro tonery a fotoválce do Vaší tiskárny OKI k nám pravidelně vracíte .

Jako majitelku tiskárny OKI by Vás mohl zajímat e-book, se kterým snadno vyřešíte 12 nejčastějších problémů těchto tiskáren.

www.tonersyp.cz

• rychlost a celkově bez jakéhokoli problému

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení a pochvalu rychlé expedice :-)
    Těší nás, že se na nás při nákupu tonerů a komponentů do Vašich tiskáren Canon pravidelně obracíte.
    Navíc jako registrovaní zákazníci vždy nakupujete za lepší ceny všeho zboží.

www.tonersyp.cz

myslela jsem si že to bude lepší

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za hodnocení a nákup na Tonersyp.cz. Situaci ohledně kvality tisku jsme spolu řešili na zákaznické podpoře. U vaší tiskárny se výměna toneru projeví až po několika stovkách stran. Tento počet vytištěných stran je nutný, aby se tonerový prášek z nového toneru dostal do zobrazovací jednotky tiskárny. Do té doby bude tisknout původní prášek ze starého, méně kvalitního toneru. Pokud je tiskárna jinak v pořádku, uvidíte postupně zlepšování kvality tisku. Tento způsob fungování a citlivost na kvalitu tonerů je specialita tiskáren Xerox, a zvlášť tohoto modelu.

Věřím, že po vytištění tohoto počtu stran budete spokojena na 5 hvězdiček :). Kdyby cokoliv, jsme tu pro Vás na telefonu nebo emailu [email protected].

Radoslav Kulla
    www.tonersyp.cz

Skvělé. V pátek objednáno a v pondělí doručeno.
    Velká spokojenost.

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš první nákup na Tonersyp.cz.
    Jsme moc rádi, že jsme Vás rychlým dodáním pásek do Vaší tiskárny Bixolon potěšili :-)

• Rychlé a profesionální

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás těší Vaše spokojenost.
    Opravdu si velmi vážíme toho, že se k nám pro tonery do Vaší tiskárny Brother pravidelně vracíte.

Kdybyste potřebovali jakoukoliv radu, třeba s výběrem nové tiskárny, určitě navštivte naši poradnu na www.tonersyp.cz/poradna, nebo napište na [email protected].
    Pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.

• Obchod nemá problém.

Reakce obchodu Tonersyp

Děkujeme za výborné hodnocení, těší nás, že se pro materiál k plnění tonerů do Vaší tiskárny Brother k nám pravidelně vracíte.
    Pokud byste potřeboval další podporu, jsme tu pro Vás na [email protected].