• objednané zboží uvádí jako skladem, dodání uvádí 2 až 3 dny, ale po týdnu zboží ještě nemáte. Není to náhodné, zkušenost mám vícenásobnou. Pošlou dotazník na spokojenost s nákupem, ale zboží ještě ani neodeslali.

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání tohoto zboží.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Zboží bylo včera expedováno.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• zboží dorazilo v pořádku
    • obchod při nákupu uváděl, že je zboží skladem, ale následně poslal e-mail, že na něj musíme čekat

• Polovina objednávky byla dodána
    • Moje objednávka byla přijmuta a bylo oznámeno potvrzení o přijetí objednávky. Více než 2 týdny se nic nedělo, jediné co mi zaslali byla žádost o hodnocení. Po těchto dvou týdnech mi oznámili, že objednaný produkt není na skladě

Odkládání objednávky, v mém případě tak dlouho, že objednaný produkt již nebyl na skladě. Žádost o hodnocení asi týden před oznámením, že mi zásilku vlastně vůbec nedoručí. Částečně omlouvá ruch svátků

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání jednoho zboží z objednávky.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• Obchod nabízí zboží které není skladem ani u dodavatele.
    • Mizerná komunikace s obchodem.
    • Nemám ani zboží a ni peníze.

Hlavně neplatit nic předem !!!!
    Obchodu se raději vyhněte fakt za to nestojí.

Reakce obchodu TonerPartner

velice se omlouvám, zboží z Vaší objednávky bylo bohužel vyprodáno a dodavatel nám již další kusy nedodá.

Vaši objednávku jsme po vašem informování museli bohužel stornovat.

V den stornování objednávky byla ihned platba vrácena přes platební bránu. Doba připsání na váš b.ú. je 2-3 dny.

Velice se omlouváme za vzniklé komplikace, mrzí nás celá tato situace.

S pozdravem Tým TonerPartner.cz