• Delší čekací doba na zboží

Reakce obchodu TonerPartner

každá recenze je motivací se ještě více zlepšovat. Věříme, že vás nezklameme i příště a budete u nás rádi nakupovat :)

• dobré ceny
    • zmatek, dlouhá dodací lhůta

Zboží bylo doručeno až po urgenci, působilo to dojmem, že se jim objednávka někam zakutálela.

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání tohoto zboží.

• dlouhá dodací lhůta
    • nulová komunikace
    • od určité částky nemožnost uhradit objednávku dobírkou

Obchod si ze zákazníku asi dělá srandu, zboží po týdnu od odeslání nedorazilo, ale přišla žádost o hodnocení. To nikdo nemůže očekávat pozitivní hodnocení. Dle označení u produktů měla být lhůta dodání 1-2 pracovní dny.

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání Vámi objednaného zboží.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• dlouhé dodací termíny, i přesto, že při objednání tvrdí dodání u něčeho v úterý , u jiného ve čtvrtek, tak ani další pondělí tonery nedorazily :(

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. A zásilku jsme poslali až za 4 dny. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání tohoto zboží.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• cena a kvalita cartridge
    • dodací lhůty a náklady

Reakce obchodu TonerPartner

velmi pěkně děkujeme za vaši pozitivní recenzi. Věříme, že vás nezklameme a uděláme vše proto, abychom příště získali 100% hodnocení :)

• delší dodací lhůta

• špatné dodací lhůty

Přesto že mají na stránkách E-shopu dodání do druhého dne, zboží stále nedorazilo/15 dní/.Jelikož šlo o Toner do tiskárny, který jsme potřebovali rychle zvolili jsme dodavatele TonerPartner pro údajně rychlé dodání do druhého dne.

především děkujeme za Váš nákup.

Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba je na naší straně, kdy se opozdilo zboží do vaší objednávky, které máme pro vás objednané.

Kolegyně Vám bude dnes volat ohledně termínu doručení. Má se dnes naskladnit a můžeme dnes odeslat.

• Doba dodání 10 dnů
    • Balíkovna nedodává všeobecně do smluvních vydejen musel jsem 2x do výdejny na poštu. Přitom výdejní místo je 50 m. Doporučuji posílat zboží raději jiným přepravce. Tento problém mají i jiní dodavatelé zboží.

Obchod sice dodá nabízené zboží, ale termín a přepravce není adekvátní stávajícím možnostem.

• doživotní záruka
    • Dlouhé čekání na zboží údajně ze skladu.

Zboží z Asie mi dorazilo dříve než odsud. Hrozně dlkouhá doba dodání.

• Levné
    • Pomalé doručení. Uvádím-li na stránkách 1-2 dny a na zakázce začnu pracovat až třetí den, je to problém. Zvláště když se pak fláká i dopravce a zákazník musí čekat přes další víkend. Že hned po objednávce napíšu mail že se omlouvám a nestíhám pro mě není řešení, mělo to být rovnou v eshopě ještě před objednáním a zaplacením.
    • V popisu produkt píšou VYROBENO V ČESKU, ale na krabici je MADE IN CHINA.
    • Špatné balení, balík papíru se v krabici ohnul a potrhal se mu obal (samotné listy téměř bez újmy).

Objednané zboží dorazilo v pořádku. Jestli by někdo chtěl i rychlé precizní doručení a neklamavou reklamu, musí se porozhlédnout jinde.

Reakce obchodu TonerPartner

děkujeme za objednávku. Dodání 1-2dny platí pro tonery a ne pro ostatní sortiment. Vždy se musíte řídit termínem dodání uvedeného u konkrétního zboží.

Odeslání se opozdilo o jeden pracovní den za co se moc omlouváme.

Následné doručení přes ČP nejsme schopni nikterak ovlivnit :(

Předvánoční čas je pro všechny kurýrní společnosti obtížný a dělají vše, aby byly zásilky co nejrychleji dodány.

• Nekomunikují
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu TonerPartner

dnes se balíček doručuje. Dodací doba u vaší objednávky byla dodržena. Vždy je nutné věnovat pozornost jaký je uveden termín dodání u vybraného zboží.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu TonerPartner

delší doba dodání byla způsobena pozdním vytvořením objednávky, kdy je již zavřeno a navazujícím víkendem.

Následně jsme již po víkendu obdrželi požadavek od Heureky o storno objednávky.

Nejedná se tedy o naše pochybení v dodání zboží.

• Extrémně pomalé doručení

V pátek jsem objednal zboží skladem a expedovali ho o týden později. Doručení tedy delší než 1 týden. Obchod nedoporučuji.

• nižší ceny
    • dlouhé dodací lhůty (neodpovídají deklarovaným)

především děkujeme za Váš nákup.

Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba je na naší straně, kdy nám chybí zboží do vaší objednávky, které máme pro vás objednané.

• Nekonečna dodací lhůta
    • Špatné informace

Po 10ti dnech, jsem se dozvěděl, že jím chybí toner, který zrovna potřebuju. Při objednání bylo psáno, že je skladem. Taková situace se může stát, ale klient by měl být informován. Kdybych nezavolal na zákaznickou linku, tak bych pořád čekal a nic nevěděl.

Reakce obchodu TonerPartner

moc se omlouváme, že jsme zboží nemohli dodat ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání tohoto zboží.

• Dlouha dodaci lhuta

• ochotný personál
    • výběr
    • dodací lhůta

Obchod se bohužel potýká s problémem dodací lhůty. Uvádí "Skladem XY ks a Zítra u vás", ale po 2 pracovních dnech mi přijde email, že se omlouvají, že se objednávka o pár dní pozdrží... Po dotazu proč mi odpoví, že zboží je v externím skladu. Potřeboval jsem zboží obratem a to se nestalo, tudíž jsem zrušil objednávku. Peníze vrací úterý a čtvrtky, je středa. Zrušil jsem objednávku v pátek, potvrzení mi přišlo až v pondělí a stále nic. O peníze se nebojím, jen to prostě trvá, a když člověk potřebuje něco rychle, tak se zde nedá bohužel spolehnout.

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy jsme měli zboží na vzdálenějším skladu.

• akční ceny
    • po dvou dnech od zaplaceni objednávky stejně musíte volat a zjišťovat stav objednávky, taky zjistíte že Vaše objednávka prvé zítra možno se bude odesílat
    • doba dodání zboží které e-shop uvádí že má skladem je ve skutečnosti 2 krát delší
    • problém s vydáním zaplacené objednávky na výdejovém místě
    • nevím jeslí se vrátím pro další nakupovaní

Dostanete e-mail s upozorněním že vaše objednávka je připravena k odběru na odběrovém místě a tu vám nevydají, požaduji sms s kódem který jste nedostali a který Bohužel dorazí po další půlhodině tak musíte znovu na výdejové místo. PPL parcel shop asi zřejmě má problémy.

Reakce obchodu TonerPartner

velmi pěkně děkujeme za vaši recenzi. Věříme, že vás nezklameme a uděláme vše proto, abychom příště získali 100% hodnocení :)

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• Dlouhá dodací lhůta oproti jiným eshopům.