• Zadne nabizene zbozi neodpovida znacce a kvalite zakterou ji e shop vydava. v orig baleni zabalena cinska kopie

• Při zrušení objednávky ze strany obchodu.Minimální omluva a žádná relevantní nabydka náhrady.

Zboží jsem objednala, nic nepřišlo, po měsíci začali pátrat kde se to zaseklo, po další reklamaci napsali, že mezitím zboží vyprodali, prý přehlídli, že je to zaplacené a tak peníze vracejí....NEDOPORUČUJI !!!!!

• Nemusím zvedat zadek
    • na můj dotaz,zda má radio RDS mě bylo řečeno,že ano,ale není to pravda.V popisu jsou napsané hodiny,to též není pravda.Návod,který je jen v polštině nestojí za nic.

Lživé informace o zboží,přístě nenakupuji.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

ačkoliv nám zákazník napsal špatnou recenzi, po 14 dnech nás kontaktoval, že rádio je dobré, jen je nutné funkce najít, takže je spokojený. Děkuji.

www.tojebajo.cz

• kvalita zbozi hrozna čina

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zákanice si koupila 2x stolek do auta, se kterým byli všichni ostatní zákaznici spokojeni a to už jsme jich prodali poměrně dost. Zboží je zcela funkční.

Děkuji.

• Nevim asi zadne
    • Nereaguji na emaily

Obchod nemohu doporucit nebot odstranovac zmolku co jsem si objednala nefunguje ani netukne a to jsem ho chtela pouzit prvne.napsala jsem tedy do obchodu a nikdo nereagoval.pokut potrebjete zbozi funkcni a ne atrapy,nedoporucuji,sevcikova anna

Reakce obchodu TojeBajo.cz

na email jsme reagovali a na výměně zboží jsme se dohodli a nyní je zákaznice spokojená. Děkuji.

Tomáš Kuča

• Nedostatečné zabalení vyrobku, obal od zboží totalně zdeformovaný prepravou. Uvadeji vice kusu skladem, nez opravdu vlastni

Okamzita komunikace

• - zboží bylo viditelně použité včetně velice poškozeného obalu
    • - informace o tom, že zboží je použito nebyla nikde uvedena

V pohode. Odpovida ocekavanim - jmenuje se to ToJeBajo.cz . Dodali neco jineho nez jsem si objednal, komunikace probehla v poradku a bez prutahu, zbozi jsem jim vratil ted cekam na penize. Objednal jsem si original z ameriky, uz je na ceste, zadna krec.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

poslali jsme zboží, které bylo objednáno, ale byla chyba v popisu, a proto zákazníkovi zboží neseděli (obal na tablet). Nicméně zákazník nám zboží zaslal zpět a my jsme mu vrátili peníze včetně poštovného, které hradil k nám. Za nepříjemnosti se omlouváme a chyba již byla opravena. Děkuji.

Hezký den

• Má hodně zboží.
    • Velký chaos, tedy nedá se vyznat.

Objednala jsem si LOOM BANDS a došly mi asi za 10 dní :(

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zboží dorazilo až za 10 dní, neboť si zákaznice zakoupila zboží a uvedla, že zboží zaplatíte předem. Nicméně platba nedorazila, tak jsme zákaznici kontaktovali a poté nám napsala, že to chtěla na dobírku. Kdyby platba byla zvolena správně, tak zásilku by zákaznice obdržela následující pracovní den. Děkuji za pochopení.

www.tojebajo.cz

• Zboží bylo nefunkční - datový kabel nefunguje a kryt na mobil má špatně udělané otvory,nesedí na tlačítka

Zboží je velmi levné a rychle dodané, ale polovina nepoužitelná

Reakce obchodu TojeBajo.cz

některé iPhone 5 nepodporují neznačkové kabely z důvodu nainstalovaného čipu uvnitř telefonu. A kryt nemusí sedět, pokud se nekoupí na ten správný typ. Protože iPhone 5, iPhone 5S nebo iPhone 5C mají drobné rozdílnosti v designu, a proto Vám to nemuselo sedět. Ostatní zákaznici si na nic podobného nestěžovali.

www.naninails.cz

• Žádné jsem neshledal.
    • Zboží mě doručené se schodovalo s obrázkem na www stánkách pouze minimálně a to ve špatnym slova smyslu.

Obchod NEDOPORUČUJI! Existuje 1000 jiných s lepším servisem a přístupem.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zákazník nás nekontaktoval, že by něco nesedělo, jinak bychom se sanžili problém vyřešit.

www.tojebajo.cz

• Nakoupila jsem u Vás jelikož cena byla přijatelná. Nyní však nevím vlastně co jsem koupila-parní mop neobsahuje český návod-bud ho neumím používat, nebo prostě nesplnuje očekávání podle reklamy na tyto druhy mopů a je to nějaký aušus

Reakce obchodu TojeBajo.cz

s mopy jsou zákaznici spokojeni a pokud jste v balení neměla návod, tak stačilo napsat na email a doposlali bychom Vám jej. Omlouváme se, ale zřejmě kolegyně na expedici ho zapomněli přiložit do balení.

www.tojebajo.cz

• Zboží dorazilo cca. do týdne od objednání. S dodáním jsem byl spokojen.
    • Inzerované zboží dle fotografie neodpovídá skutečnosti.

Objednal jsem si obal na mob. tel. v měkkém provedení. Dorazil však obal, který byl v tvrdém provedení a neodpovídal ani celkovému vzhledu na fotografii. Obal je lehce poškrábaný ( to nebylo viditelně způsobeno přepravou, protože přepravní obálka nebyla poškozena ) a místy hrubě opracovaný.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

omlouváme se za chybu v popisu, ale poté jsme to již opravili a bylo vše v pořádku. Za nepříjemnosti se omlouváme.

• o žádných nevím
    • komunikace se zákazníkem, operátorka působí dojmem "najaté brigádnice"

Nepoužívat a hledat jinde.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

kolega z technického oddělení zrovna měl volno a kolegyně bohužel nevěděla všechno, takže to tak mohlo působit, ale určitě to nebyla brigádnice. Za tento dojem se Vám omlouváme, ale normálně veškeré dotazy zodpovídáme.

www.tojebajo.cz

• Levné ceny ,ale nekvalitní zboží co se týče yoyovacích potřeb
    • falešné věci a zmetky .. sice levné ale špatné (týká se yoyoprovázků a rukavic .. každá rukavice byla z jiného materiálu a provázkama jsem si div neuřízl prst )

Levné ,ale raději si připlatím za lepší zaručenou kvalitu na jiném obchodu (týká se yoyo potřeb) nevím jak je to s jiným zbožím

Reakce obchodu TojeBajo.cz

provázků jsme prodali několik stovek a nikdo si nám nestěžoval, že jsou nekvalitní, spíše naopak - objednali si další. U rukavic je možné, že mohla být každá z jiného materiálu, neboť nám dorazilo jiné zboží, takže jedna rukavice byla ze starých zásob a jedna z nových, ale nemohl tak být markantní rozdíl, neboť by si toho na expedici všimli. Děkuji za pochopení.

• Rychlé obdržení zboží.
    • V objednaném zboží jsem nenašel český návod.
    • Po žádosti o český návod,obchod nekomunikuje.

Nedoporučuji obchod
    Dodají zboží, ale dál s vámi nekomunikují.
    Ze zákona je povinnost k výrobku dodat český návod, ale to je nezajímá. Hlavně, že prodají.
    Snad nebudu muset reklamovat zakoupené zboží u této firmy.
    Velmi nesolidní vůči zákazníkovi.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zřejmě jej zapomněli přibalit na expedici. Stačí napsat na email a bude Vám doposlán. Pokud jsme Vám neodpověděli, tak to proto, že se k nám email nedostal, neboť na všechny emaily odpovídáme. Omlouváme se komplikace.

www.tojebajo.cz

• Prostě jsem tu nakoupila, protože jsem dostala slevu za dobití kreditu.
    • Pro mě tu není žádné použitelné zboží.

Objednávka proběhla v pořádku, sleva se taky odečetla a doručení poštou bylo rychlé. Protože jsem měla 30% slevu za dobití kreditu, tak jsem tu nakoupila, ale jinak bych si tu nic nevybrala. Koupila jsem chladící podložku pod ntbook. Chyběl návod, přišla jiná barva a navíc po zapojení větráčky smrdí, jako když se pálí, takže je nakonec radši nepoužívám. Po slevě stály 60 kč, tak nic vracet nebudu. Je to ale nekvalitní zboží z číny, spíše hodně nekvalitní.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

podložka na NTB byla průhledná, takže barva se lišit nemohla. Nicméně k tomuto zboží není povinností přikládat návod, neboť podložku připojíte jen do USB. K většině USB myší taktéž není návod součástí. Děkuji.

• Nešel mi voucher a nakonec jsem zaplatila o 70,- více

Reakce obchodu TojeBajo.cz

voucher nebyl zřejmě zadán správně, a proto nebyl uplatněn. Stačilo nás kontaktovat a s problémem bychom poradili a nemusel jste o to platit více. Děkuji za pochopení.

www.tojebajo.cz

• Šaty mely byt ve velikosti s/m/l ale nakonec to byly xxl, z duvodu nizke ceny je nevrátím, ale musim je nechat trochu presit

Reakce obchodu TojeBajo.cz

rozměry šatů odpovídají evropskému značení S/M/L, nicméně zákaznice viděla značku XXL, tak to dále neřešila, že to odpovídá značení, které jsme uváděli. Vzhledem k tomu, že šaty nebyly původně pro evropský trh, tak značení se neshodovalo s evropským. Nicméně důležité byly rozměry, které byly uvedeny v popisu produktech. Každý si proto mohl ověřit, zda rozměry budou sedět.