• ty brýle jsou šmejdy

Reakce obchodu TojeBajo.cz

je to samozřejmě Váš subjektivní pocit, ale vzhledem k tomu, že jsme prodali přes 1000 kusů, tak to pravděpodobně nebude s kvalitou vůbec špatné. Děkuji.

• Žádné.
    • Přístup k zákazníkům a klamavé jednání.

Tento obchod všem vřele nedoporučuji. Na svých stránkách propagují kvalitní produkty a zákazníka klamou jejich oficiálními fotografiemi staženými s internetu, nicméně za účelem vyššího zisku nakupují čínské plagiáty, u kterých kvalita nemůže být zaručena.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

tak to striktně odmítáme, že bychom prodávali plagiáty. A fotografie máme od našeho dodavatele. Děkuji.

• Posílá poškozené zboží

Jsem velice nespokojena!

Reakce obchodu TojeBajo.cz

poškozené zboží určitě neposíláme. Pokud došlo poškozené, tak se to mohlo stát přepravou, ale kdybychom o tom věděli, tak samozřejmě zboží nepošleme. Děkuji za pochopení.

Negativní zkušenost.

• Samolepka přišla o hodně větší. Musela jsem ji oříznout.

Moje zkušenost je negativní,nejdříve se nějak nespárovala objednávka a platba z účtu,takže mi došlo storno objednávky,kde bylo asi 5 důvodů a vyber si,proč je stornována.Takže nastalo telefonování a platba se našla.Jenže zboží nebylo už v požadované barvě,tak jsem souhlasila i s jinou,aby dárek dorazil do vánoc.Dnes je 1.1. a ještě nedorazil....takže radím nekupujte.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

objednávka byla automaticky po 10 dnech zrušena. Byl zvolen špatný variabilní symbol, takže se platba nespárovala. Nicméně zákazník se ozval až po Vánocích, že nemá zboží, takže s tím již opravdu nešlo nic dělat. Zboží jsme po Novém roce hned odeslali.

www.tojebajo.cz

Objednane zbozi sice dorazilo v poradku ale jina barva coz bylo pro me dost zasadni!!! Uz jsem ponaucena priste napsat do poznamky "zaslat pouze objednanou barvu a ne tu co zbyla na sklade"!!!

Reakce obchodu TojeBajo.cz

o špatné barvě nás nikdo neinformoval, zboží bychom samozřejmě rádi vyměnili, je možné, že došlo k záměně při expedici. Za případné komplikace se omlouváme.

www.tojebajo.cz

• Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala...moje chyba byla,že jsem napsala špatný variabilní symbol.Obchodu trvalo 14 dní než mi zavolali.Takže co jsem si objednala už neměli.Takže už od nich nic nechci.

Dejte si pozor na správná čísla...

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zákazník zboží neplatil u nás, ale na slevovém portálu, takže se tato reakce nevztahuje na nás. My zboží odeslali hned po učinění objednávky a obdržení slevových kupónů. Tato situace nás mrzí, ale nemohli jsme ji nijak ovlivnit.

www.tojebajo.cz

V obchodě jsme nakoupili díky hromadným slevám, kde se nám líbilo zboží.
    Přišla jiná barva zboží- náramku- než bylo objednáno. Bohužel to byl dárek pod stromeček a z důvodu časové tísně nelze vrátit - vyměnit. Slečna holt bude nosit černou.
    Omylní jsme všichni, ale v těchto případech by si měli dát pozor.

www.tojebajo.cz

• Komunikace, platba a další procesy problěhly v pořádku, ale zboží které jsem si objednala při dodání neodpovídá mým představám a myslím, že neodpovídá ani parametrům uvedeným v nabídce zboží.

Podruhé tento obchod nepoužiji, z důvodu obavy z opětovné špatné kvality zboží.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

parametry zboží jsou přímo od výrobce. Zákazník si koupil sluchátka za 45 Kč, takže nemůže očekávat, že budou mít stejně kvalitní zvuk jako sluchátka za 300 Kč. Nicméně si myslíme, že poměr cena/výkon je více něž dobrá.

www.tojebajo.cz

• nabízené zboží před Vánocemi, které není skladem

jako vánoční dárek nedoporučuji

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zboží bylo koupeno na slevovém portálu v akci, kde bylo jasně deklarováno, že dodací lhůta je 14 dní, takže se dodání do Vánoc nestihne. Mrzí nás, že si zákazníci nepřečtou podmínky akce a pak udělí negativní hodnocení, které není oprávněné.

• - rychlá doprava
    • - zboží neodpovídá obrázkům
    • - nekvalitní zboží

Reakce obchodu TojeBajo.cz

obrázky zboží jsou přímo od našeho dodavatele. Jestliže zákazník není se zbožím spokojený, má samozřejmě právo na jeho vrácení do 14 dnů bez udání důvodu.

www.tojebajo.cz

• Výhodu jsem zatím žádnou neobjevil,snad jen že proběhla určitá komunikace přes mail,která mi pomohla uspěšně dokončit nákup ,takže v tomhle chválím!
    • Nebylo mi doručeno zda koupený produkt už je poslán a pod jakým číslem je přepravována zásilka,aby se dala vysledovat!

Zatím vidím hodně nedostatku ohledně dodací lhuty,už týden čekám,čekám.. a nic!

Reakce obchodu TojeBajo.cz

na slevovém portále bylo uvedeno, že dodací lhůta MP3 je 3 týdny. Nicméně i přesto jsme se snažili odeslat zboží dříve a vyhovět zákazníkovi. Po odeslání zboží jsme pak obratem sledovací číslo zaslali + malý dárek jako omluvu za menší zdržení.

www.tojebajo.cz

Zboži jsem objednala,ještě nedorazilo.Komunikace se zakaznikem nic moc.Zboži chtěli zaplatit ještě jednou,chtěli po mě kod,ktery mi mailem vubec nepřišel,spokojena nejsem ani trochu,měl to byt darek,toto je posledni nakup.

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zákazník si nepřečetl podmínky akce, jelikož si koupil zboží přes slevový portál, kde jsme jasně uváděli delší dodací lhůtu. Co se týče kódu, ten je na slevových portálech samozřejmostí, bez něj nelze objednávku uskutečnit. Se zákazníkem jsme komunikovali a nakonec se vše vysvětlilo. Doufáme, že je již vše v pořádku.

• rychlost a cena
    • vadné zboží, nepravdivé informace o zboží

v současnosti řeším vrácení zboží, ale komunikace je na dobré úrovni

Reakce obchodu TojeBajo.cz

zákazníkovi jsme se snažili vyjít maximálně vstříc. Zboží jsme mu zaslali dříve, něž bylo uvedeno v podmínkách akce. Co se týče reklamovaného zboží, hned jsme sjednali nápravu a zboží okamžitě vyměnili. Tuto negativní reakci tedy nechápeme.

• zboží nefunguje

zklamání

je to prvni zkusenost s timto bochodem, ale zbozi odeslali po 5tidnech po obrdzeni platby (17.10.), prestoze melo byt expedovano do 24h, navic zbozi vypada nekvalitne, tedy levne, a levne nebylo, zvazuji vratit zasilku.

• Obchod jen potvrdil objednávku a už se neozval.
    • Nekomunikuje

Reakce obchodu TojeBajo.cz

Zákazníka jsme několikrát kontaktovali, dokonce nám i odepsal na emaily, takže nerozumíme tomuto hodnocení. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. S pozdravem Kuča Tomáš www.tojebajo.cz

• zboží jsem zaplatila předem z účtu na účet před 10 dny a doposud zboží nedošlo a ani obchod se mnou nekomunikuje přes e-mail, tak doufám, že mi v tom nezůstanou peníze!!!

nespokojena

Reakce obchodu TojeBajo.cz

bohužel jsme od zákazníka ještě neobdrželi platbu, takže z tohoto důvodu nebylo zboží neodesláno. Na emaily odpovídáme do 24 hodin, takže tuto reakci nechápeme. Již jsme požádali o zaslání výpisu z účtu, zatím bez reakce. Nejspíše se zákazníkovi platba vrátila a nevšiml si toho.